Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zimny Dolot


Gość razor33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przepływka raczej nie bo ja mam Ecu od GT i i reszta to norma owszem średnica tam gdzie siedzi przepływka zmieniłem i wkleiłem w kawałek rury 75mm do tego wkleiłem kawałek rury tej samej ale zmniejszyłem średnice i na to idzie fabryczna gumowa rura

 

ja mam tak w miejscu zderzaka tam gdzie powinien być halogen mam wsadzoną PVC 100mm redukujące na 75mm potem kawałek ruru kolanko i wychodzimy kolankiem w otwór koło puszki filtra i tam kolejne kolanko i już jesteśmy w filtrze powietrza ....

dalej można wsadzić wkład bawełniany jaki widziałem na allegro nawet nie drogi do 100zł ,,,

 

dalej obudowę przepływki fi 50mm wykręcamy 4 rema śrubami i kupujemy kawałek rury 75mm odcinamy kawałem z uszczelką i możemy go dosyć pasowanie wsadzić do puszki i tam z redukowane mamy 80 mm ponad ,,, czyli zasysanie bardzo fajne ,,,,to mocujemy na kleju ja dałem jeszcze blachowkręty ale to nie potrzebnie a to się wsadza od środka i zostawia tą metalową flancze dookoła ,,, z drugiej strony mamy wyjscie 75mm i tu jest bul bo fabrycznej rury nie da rady naciągnąć na to ,,,wiec tniemy 4 cm kawałek rury potem rozcinamy goi skracamy obwód o jakieś 6mmi łączymy na kleju i wklejamy do środka naszej przepływkowej rury no i już zeszmiśmy do 68-69mm potem kwestia zamontowania przepływki to już dziurki i doklejone kawałki by to ładnie prostopadle wchodziło ,,,ale myślę by przepływkę dać dalej

 

jak chcecie dam foto ,,,

 

docelowo chciałem zrobić wsio na 75mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...