Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z ustawieniem wolnych obrotów w primerze P11 20TD


Gość marki444

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem na wstępie problem dotyczy obrotów silnika w NISSANIE 20TD. Po wymianie pompy wtryskowej firmy BOSCH ,auto odpala z pierwszego kopa ,ale nie pracuje równo .Jak jest zimny obroty falują wygląda to na wtrysk sterujący ,ale jest wymieniony . Mam pytanie odnośnie samej pompy wtryskowej ,czy po zdjęciu koła pasowego od pompy i ruszeniem samym kółkiem mogłem coś przestawić . Auto chodzi na sporo wyższych obrotach ,a obrotomierz pokazuje wolne obroty ,po dodaniu gazu wskazówka obrotomierza podnosi się bardzo powoli a silnik prawie ryczy .Z góry dziękuję czytam dużo wypowiedzi na tym forum i widzę że jest bardzo dużo ludzi znających się na temacie .

 

Auto obecnie pokazuje błąd na kompie 21 i 18 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/70476-wymiana-silnika-w-p11-20td-z-powodu-zerwanego-paska-rozrzadu/page__view__findpost__p__759508__fromsearch__1

 

Tu zacząłeś już drążyć ten temat. Niestety ale zapewne namieszałeś i to równo z tą przekładką osprzętu. Jeśli silnik :ryczy" a obrotomierz stoi to sprawdź połączenia przy skrzyni i alternatorze.

Kolego. Nie tylko ja, dysponuję tutaj sporą wiedzą o traktorze i tak jak piszesz, jest na forum sporo osób co mogą ci pomóc. Problem polega jednak na tym, że nie opisujesz właśnie problemu, a jedynie rzucasz jego wynik i chcesz abyśmy go rozwiązali. To nie forum jasnowidzów. Jak nawarzyłeś piwa to pij je teraz. Zapewne twój silnik został źle złożony a do tego ma nie ten osprzęt. Ja osobiście na tym etapie nie potrafię Ci pomóc, bo po prostu z twoich postów nie jestem w stanie nic wywnioskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...