Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Murano diesel


Edi2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie pięciu latach użytkowania Murano przychodzi się z nim rozstać. Muszę przynać, że robię z pewnym żalem, ponieważ byłem z niego wyjątkowo zadowolony. Gdyby ktoś z forumowiczów był nim zainteresowny proszę o kontakt.Jest to wersja Premium wyposażona dodatkowo w hak, opony ziome, oryginalne poprzeczki do relingów oraz trochę oryginalnych ozdobnych nakładek. Najważniesze to przebieg tylko 87 tys. km. Samochód cały czas serwisowany w ASO. Wystawiam pełną fakturę VAT. Jak widać po wpisach na forum jestem jego pierwszym użykownikiem. Myślę, że tylko znawcy Murano mogą w pełni decenić jego wartość.Nowego Murano wciąż nie ma więc zmieniam markę. Mam nadzieję, że będę równie zadowolny jak z Murano.

 

Pozdrawiam

Wspinaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaczałem ten watek 5 lat temu, a teraz chciałbym napisać mój ostatni post. Właśnie sprzedałem mojego dzielnego Murańca po 5 latach i 182.000 km przebiegu. Będę go świetnie wspominał. Był wygodny, dobrze wyposażony, mało palił, a przede wszystkim był niemal bezawaryjny. Kupiłbym kolejnego, ale niestety Nissan nie sprowadza do Polski nowego modelu :( więc zdecydowałem się na innego SUVa. Jako ciekawostkę napiszę, że po przegladzie na 180.000 km zrobiłem dla auta opinię techniczna, która wskazała że auto jest w stanie bardzo dobrym! W rezultacie na nowego nabywcę czekałem tylko kilka dni. Pozdrawiam wszystkich i życzę bezawaryjnych kilometrów w Waszych Murańcach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Nowego Murano wciąż nie ma więc zmieniam markę. 

szkoda

 

nowe Murano już jeźdzą po USA, miejmy nadzieje że będzie w PL też, nissan na EU od lat zmienia taktykę i sprzedaje mniejsze auta, nie ma już od dawna Maximy, Primery, teraz nowego Pathfindera, czyżby i czas na Murano. Infiniti jako marka premium, w cenach premium niestety jest produktem niszowym.   

 

nowe Murano realnie na drodze wygląda bosko, tak pięknego auta to już dawno nie widziałem, robi takie wrażenie jak pierwsze Murano ponad 10 lat temu .

 

 

a na co chcesz zmienić, jaka marka i model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

szkoda

 

a na co chcesz zmienić, jaka marka i model ?

 

Wczoraj sprzedałem moje Murano. Jak ogłosiłem wśród znajomych to rozpoczęła się licytacja. Dostałem więcej niż się spodziewałem. To miłe, chociaż jak wczoraj jechałem nim ostatni raz, to chyba po raz pierwszy żal mi było sprzedawać samochód. Podobnie czułem się kilka lat temu sprzedając poprzedni motocykl. Murano będę wspominał niezwykle przyjemnie.

A na co zmieniam? Kupiłem X5 i mam nadzieję, że nie będę tego załować. Na opinie jeszcze zbyt wcześnie. Być może za jakiś czas napiszę tutaj moje odczucia w porównaniu do Murano.

Pozdrawiam

Wspinaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...