Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350z] ESP


Prezes_Karol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jaki profil tych opon

 

Profil standardowy z Zetki, 45. Tylko że sytuacja się zmieniła bo dzisiaj po południu odpuściło, nie wiem czemu. zaczęła zachowywać się normalnie, ale martwi mnie trochę, że pojawi się to ponownie w najmniej oczekiwanym momencie (np. podczas wyprzedzania). Coobcio, jestem z Warszawy, mógłbym to u Ciebie jakoś sprawdzić?

Edytowane przez Scottie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niekonsekwentny w swych pokemońskich zasadach języka polskiego - dlaczego nie napisałeś "może" przez "rz" skoro nie masz polskich znaków? ;)

 

Nie rozumiem po co wszczynac taka bezproduktywna dyskusje i nie reaguje na zaczepki tak niskiego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej po angielsku - prostszy język od tego cholernego naszego...

Ps. Połączyć się trzeba z twoją zetką i zrobić Loga and check czy z wszystkie czujniki ABS-u widzą dokładnie tą samą prędkość, jeśli różnica jest powyżej 5% to niestety czeka cię zmiana opon...

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodem dla ktorego swieci sie ESP+SLIP to:

-mało płynu hamulcowego; świeci się również `BRAKE`ale czesto gęsto po dolaniu znika brake a reszta sie swieci do czasu resetu kompa

-uszkodzony czujnik ABS, bądz luźna wtyczka

 

najlepiej odłącz aku tak na 5 min., zresetuje sie komp i powinno być już ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Mam podobny problem. Zmieniłem opony na tylnej osi z 275/35/19 na 255/35/19. Gdy wchodzę w zakręt 100km/h i dodaje gazu zaczyna świecić się slip. Wcześniej było ok i zastanawiam się czy to przez zmianę opon czy cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator opon, jeśli przekroczysz wartość o pewien % ( nie pamiętam ile ), komp będzie szalał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno to przez zmiane opon,bo Ja tak mialem na poprzednich 17" wg kalkulatora wszystko bylo niby dobrze ale tak sie dzialo,teraz mam 18" i po problemie,tyle ze nie wiem czy ma na to wplyw szerokosc opony czy poprostu jej jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...