Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

neony wewnętrzne


Gość EnDrIu WAWA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja swoje kupilem na ebay. 20$ za dwie sztuki o dlugosci 9". Poszukaj tematu "dla tych co lubia swiecidelka" tam zobaczysz jak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
ja swoje kupilem na ebay. 20$ za dwie sztuki o dlugosci 9". Poszukaj tematu "dla tych co lubia swiecidelka" tam zobaczysz jak to wyglada
hehe Wacu wlasnie pisalem do Ciebie na GG :wink: juz szukam tego tematu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
jestem teraz w pracy a tu nie mam GG :(
a moze ktos z Twoich znajomych mial doczynienia z firma QUEST INDUSTRIES? Jestem ciekaw jaka jest jakosc ich produktow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem teraz w pracy a tu nie mam GG :(
a moze ktos z Twoich znajomych mial doczynienia z firma QUEST INDUSTRIES? Jestem ciekaw jaka jest jakosc ich produktow

 

horoba nigdy o tej firmie nie slyszalem. dopieo na googlach znalazlem male info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

Hit prosto z USA, który zrobiony został we Włoszech... Tak wygląda sprawa z tą firmą. Jakość jak wszystkie włoskie rzeczy czyli choćby jak Fiat. Lepiej kupić neony na Allegro od kogoś kto się nazywa Monika Tuning czy jakoś tak. Zapłacisz za dużo większy neon tyle samo albo i mniej. Ja od nich kupiłem i jestem zadowolony... Taka jest moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Hit prosto z USA, który zrobiony został we Włoszech... Tak wygląda sprawa z tą firmą. Jakość jak wszystkie włoskie rzeczy czyli choćby jak Fiat. Lepiej kupić neony na Allegro od kogoś kto się nazywa Monika Tuning czy jakoś tak. Zapłacisz za dużo większy neon tyle samo albo i mniej. Ja od nich kupiłem i jestem zadowolony... Taka jest moja opinia.
dzieki za odp:) jeszcze jakbys przeslal mi kilka zdjec jak to wyglada byloby super (nie chce aby to byly dwie diody LED ale zeby dobrze swiecilo:) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
[

pod nogami sa 40cm a w bagazniku 60cm

teraz tylko jeszcze pod podwozie i bede happy 8)

wygalda super dzieki za fotki :D chyba je zamowie...ciekawe czy naprawde przetrwaja pod autem :roll: ja zamontuje je do wnetrza, ale jesli by sie sprawdzily to neonki zrobie tez pod podwoziem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveland

nie chce zachwalac ale sa naprawde warte polecenia ladnie swieca i mocno mam podlaczone je pod drzwi ze jak otworze to sie zapalaja fajna sprawa jak rowniez podlaczylem je pod wlacznik ze moge wlaczyc w kazdym momencie super sie w nocy jezdzi

a co do listw swietlnych to jezeli mialbym kupic jeszcze raz to bym kupil neony bo listwy oswietlaja tylko w jednym punkcie a neon daje swiatlo rownomierne na calej powierzchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
nie chce zachwalac ale sa naprawde warte polecenia
posuchalem sie Ciebie i zamowilem:) przesle fotki jak jzu zamontuje (zrobie tak jak u Ciebie dzieki za info na PW:) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzisiaj doszly :) Wygladaja nice ale czekam az sie sciemni :) I teraz mam pytanie do kogos kto je podlaczyl do ukaldu elektrycznego w samochodzie ( a nie do zapalniczki :) )Jak to zrobic? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wujek_2000

to zależy czy maja być odpalane oddzielnie od reszty świateł czy być z czymś zespolone. Najłatwiej podłączyć do akumulatorka i zainstalować przełącznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa neony. Odchodza od nich dwa kabelki do jakiegos pudelka (z napisem TRANSFORMATEUR :) ) no i z drugiej strony pudelka wychodzijeden do koncowki zapalniczkowej z przyciskiem. Myslalem od podpieciu ich pod swiatla tak zeby sie razem z nimi zapalaly ale przycisk chyba lepszy bo na swiatlach jezdze tez czasami w ciagu dnia zeby mnie wszyscy widzieli:) To co mam zrobic? Gdzie zajrzec? Co odkrecic? Ktory kabel przeciac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Moje dzisiaj doszly :) Wygladaja nice ale czekam az sie sciemni :) I teraz mam pytanie do kogos kto je podlaczyl do ukaldu elektrycznego w samochodzie ( a nie do zapalniczki :) )Jak to zrobic? :)
kiedy fotki?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
no moglbym zrobic nawetg dzisiaj ale chcialem podlaczyc wszystko jak trzeba bo zasilanie z zapalniczki wyglada malo....tuningowo :D
zrobilbys foto jak one swieca?jestem b.ciekawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...