Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

neony wewnętrzne


Gość EnDrIu WAWA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wime jak w almerce, ale ja u siebie zamontowalem na takich plastikowych paskach zaciskowych. po stronie kierowcy przymocowalem do kolumny kierowniczej, a po stronie pasazera musialme wyjac schowek i tam podpiac i schowek zalozylme spowrotem. innego wyjscia nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveland
zapalniczki, wraz z przekreceniem kluczyka zapalaja sie neony

 

jak dla mnie takie rozwiazanie to porazka

non stop zeby sie swieciily to po pewnym czasie zaczyna denerwowac

ja mam je podpiete pod przelacznik wlaczam kiedy chce i pod dwrzi zapalaja sie jak sie otwiera a gasna jak sie zamyka mysle ze tto jest najlepsze rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego czasu zajmowalem sie produkcja takich listw jak jeden z klubowiczow zakupil bodajze "opto tuning" jak to kolo nazywa jak by ktos byl zainteresowany jeszcze to sie poleclecam :wink:

mam teraz zamontowane w swoim wozie wiec i na spocie moge sie pochwalic

swieci super a i cena niska :lol:

pozdro

ps a swoja droga z uzytkownikiem sprzedajacym te listwy na allegro mialem troche do czynienie i nie jest to mily gosc zdjecia na poczatku podprowadzil od innego uzytkownika ktory tez takie listy robil inna sprawa to taka ze od niego wczesniej tez taka listwe kupi podlapal pomysl i pozniej jeszcze bluzgal ze my dla niego konkurencja i problemy stwarzal

no coz ale takie zycie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja juz sobie zamontowalem pod podwoziem

neony sa takie same jak pod siedzeniami z tym ze pod podwoziem mam wszystkie po 60cm

jak narazie jezdze na nich tydzien i sie sprawuja bardzo dobrze

ilosc swiatla jaka daja jest dla mnie wystarczajaca a prawde mowiac to jestem zadowolony i nie skupiaja tak swiatla w jednym punkcie jak listwy diodowe

podlaczone mam pod wlacznik jak rowniez pod drzwi- jak otwieram zapalaja sie pod siedzeniami i podwoziem jak zamykam gasna

tutaj daje foty

dla zainteresowanych mam wiecej fot

 

Obraz013.jpg

Obraz031.jpg

Obraz063.jpg

Obraz120.jpg

niedlugo beda progi wiec tych bocznych nie bedzie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki widzialem juz kiedys

co do stroba to daje niemilosiernie mocno jak chodzisz jeszcze nna disco to daje tak samo jak te na dyskotekach a nawet wydaje mi sie ze duzo mocniej a co do szybkosci blyskow to 100% ze miga duuuuuzo szybciej od tych dyskotekowwych ja np. nie mam ustawionej na max predkosci

moge sobie wybierac np sekwencje w 10 krokach ktory kiedy ma mignac lub czy ma byc przerwa super sprawa

powiem ci tyle ze z 200m w nocy w totalnym mroku razi zaje...scie nawwet jak sie stoi pod duzym kontem co do reflektorow

widac bylyski bezproblemowo w dzien nawet jak slonce swiecei bezposrednio w reflektor

nie mowiac o jezdzie w nocy na reflektorach i strobo po wichach - robi to na ludziach wrazenie

strobo mam podlaczone pod alarm tak ze jak zamykam i otwieram to mi reflektory migaja

filmiku to niebardzo moge

probowalem aparatem i gubi wszystkie migniecia taak samo i telefon

na miescie w nocy nie ma takiej osoby zeby sie nie obejzala i nie zobaczlya co to zamigalo

polecam super bajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
a ja juz sobie zamontowalem pod podwoziem

neony sa takie same jak pod siedzeniami z tym ze pod podwoziem mam wszystkie po 60cm

jak narazie jezdze na nich tydzien i sie sprawuja bardzo dobrze

ilosc swiatla jaka daja jest dla mnie wystarczajaca a prawde mowiac to jestem zadowolony i nie skupiaja tak swiatla w jednym punkcie jak listwy diodowe

podlaczone mam pod wlacznik jak rowniez pod drzwi- jak otwieram zapalaja sie pod siedzeniami i podwoziem jak zamykam gasna

tutaj daje foty

dla zainteresowanych mam wiecej fot

 

]niedlugo beda progi wiec tych bocznych nie bedzie widac

ja kupilem od tego goscia co Ty i mi padaja jeden za drugim a mam je tylko wewnatrz :roll: a jak u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jakiego rodzaju neony szczegolnie zewnetrzne tylko oszpecaja samochod.Dla mnie to jest choinka ktorej brakuje tylko bombek.Raveland twoje auto tak jak i moje nie jest jakims ogromnej mocy samochodem typu szybcy sie wsciekli zeby od razu montowac roznegorodzju neony.Ja wolalbym przetrzymac te pieniadze i kupic sobie jakie ladne alufelgi. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez kupilem neonki do srodka do pasazera i kierowcy, chcial bym je podlonczyc tak zeby sie zapalaly gdy zapalam swiatla, mozeci mi podopowiedziec gdzie najlatwiej je podpiac i zeby to dzialalo wlasnie tak jak opisuje (po wlaczeniu swiatel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz je podpiac w kostke w kolumnie kierownicy tam gdzie masz przelacnik do wlaczania swiatlel pod postojowki tak jest najlatwiej tyle ze neonki dosyc duzo pradu biora i nie wiem ja z wytyrzmaloscia instalacji w tym miejscu ale mysle ze powinna sobie poradzic.

ps dlatego wole podswietlenie na diodach bo mniej pradu wciaga i dluzej wytrzymuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jakiego rodzaju neony szczegolnie zewnetrzne tylko oszpecaja samochod.Dla mnie to jest choinka ktorej brakuje tylko bombek.Raveland twoje auto tak jak i moje nie jest jakims ogromnej mocy samochodem typu szybcy sie wsciekli zeby od razu montowac roznegorodzju neony.Ja wolalbym przetrzymac te pieniadze i kupic sobie jakie ladne alufelgi. 8)

 

tez bym chcial felgi kupic ale nie mozna miec wszystkiego na raz i tak w tym roku sporo nakupilem do samochodu a jezeli ktos nie pracuje to ciezko skolowac kase na fele gdyz nie sa tanie

 

a co do neonow to zapalaja sie przy otwieraniu drzwi i jak dla mnie to fajny bajer bo nie spotkalem sie zeby ktos tak mial

jezeli bym tak ich nie podlaczyl to napewno bym ich nie kupil gdyz praktycznie nie jezdze na zapalonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Gość lotosik148

Ja kupiłem kiedyś zwykłe chyba za 7 zł szt. i zamontowałem pod nogami kierowcy i pasażera i podłączyłem pod krańcówki efekt może nie jest zachwycający ale zawsze coś przynajmniej wiem kiedy są niedomknięte drzwi jak otwieram drzwi to się palą a jak zamykam gasna tak jak u kolegi raveland Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...