Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Użytkownicy Juke na forum - luźne dyskusje


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, co prawda z 2 letnim opóźnieniem ale dziękuje za powitanie ;)

Ha ha ha

Lepiej późno niż wcale:)

 

I ja zaczynałam przygodę z Juke kilka lat temu, bo w styczniu  2012.

Rzeczywiście forum w tamtym okresie było bardzo "żywe"

pisalismy podekscytowani,dzieliliśmy się wrażeniami z jazdy,

kolejnymi"akcesoriami"

Myślę,że dzisiaj jest podobnie.

Może nieco spokojniej..nasze żuczki opatrzyły się już, nie wzbudzają aż takich emocji.

Jednak to nadal "dziwne" autka jak niektórzy twierdzą.

 

Ja moim nadal jeżdżę,bezawaryjnie i życzę sobie tak dalej.

 

Jedynie gdybym miała kupować raz jeszcze, na pewno czarnego nie kupiłabym.

 

Pozdrawiam :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nissan Juke: wersja limitowana Fun Edition

 

http://www.auto-swiat.pl/zdjecia/nissan-juke-w-limitowanej-wersji/mdmlhq  + filmik testowy ;)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

18.07.2017

 

Juke oczami  Aleksandra "Ostrego" Ostrowskiego  ;)

 

od 5;30 do 8;40

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hello czekam na juka dla żony żółto czarnego z xenonami i 360. Niestety fabryka bo takiej wersji z xenonami nie było a seryjne światła oceniam słabo

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ile czekaliście na auto od czasu wyprodukowania ? Jaka droga auta trafiają do dealera ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jakie zimówki używacie w żuczku - 215 czy większe ?? no i jaka firma dobrze trzyma go w ryzach na mokrym i śnieżnym ??

w rx8 miałem continentale i na śniegu rewelka ale w deszczu 30-50% wolniej niż reszta na drodze taka słabo trzymało.

 

Zastanawiam się nad zimówkami w rozmiarze 205/60 R16 - juke jest lekki i mniejsza szerokość powinna zwiększyć nacisk na oponę przy śniegu to bardzo ważne.

Edytowane przez hcl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich, jestem tu nowy i zacznę od razu z grubej rury... nienawidziłem mojego Juka, uległem namowom żony i oto jesteśmy już od przeszło 2 lat posiadaczami tego małego łobuza, początki były ciężkie, wręcz prawdziwa golgota po przesiadce z Fiata Brava ale czas pokazał, że miłość od pierwszego wejrzenia to tylko w romansach, nasz związek potrzebował się dotrzeć...


Witam serdecznie wszystkich, jestem tu nowy i zacznę od razu z grubej rury... nienawidziłem mojego Juka, uległem namowom żony i oto jesteśmy już od przeszło 2 lat posiadaczami tego małego łobuza, początki były ciężkie, wręcz prawdziwa golgota po przesiadce z Fiata Brava ale czas pokazał, że miłość od pierwszego wejrzenia to tylko w romansach, nasz związek potrzebował się dotrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam pytanie dotyczące wymiany wycieraczek przy bez kluczykowym odpalaniu silnika. Czytałem instrukcje tu na forum, ale jest dla zwykłego kluczyka. Czytałem instrukcje w książce i dalej nic.

Wsiadam do samochodu, bez naciskania sprzęgła naciskam START, włącz mi się radio tylko. Próbuję wtedy 2x szybko do góry manetką od wycieraczek i nic, przeleca i wracają do poziomej pozycji.

Naciskam jeszcze raz START to zapalają się wszystkie kontrolki i też próbuję 2x szybko do góry manetką wycieraczek i nic. W końcu odpalam silnik i ta sama procedura i nic.

Czy robię coś źle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie dotyczące wymiany wycieraczek przy bez kluczykowym odpalaniu silnika. Czytałem instrukcje tu na forum, ale jest dla zwykłego kluczyka. Czytałem instrukcje w książce i dalej nic.

Wsiadam do samochodu, bez naciskania sprzęgła naciskam START, włącz mi się radio tylko. Próbuję wtedy 2x szybko do góry manetką od wycieraczek i nic, przeleca i wracają do poziomej pozycji.

Naciskam jeszcze raz START to zapalają się wszystkie kontrolki i też próbuję 2x szybko do góry manetką wycieraczek i nic. W końcu odpalam silnik i ta sama procedura i nic.

Czy robię coś źle ?

Wystarczy że naciśniesz 2x przyscisk start, jak zapala się wszystkie kontrolki- naciskasz ponownie- wszystko gasnie i masz chyba 15 albo 30 sekund żeby pociągnąć dźwignię do siebie- wycieraczki ustawią się w trybie serwisowym... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończę pracę to będę próbował. Dźwignia do siebie - masz na myśli do góry, jakbym chciał machnąć raz wycieraczkami.

Nie do góry, tak zmieniasz częstotliwość działania  ew, włączasz automat, do siebie tak jak włączasz światła drogowe na chwilę....

Edytowane przez krzycho59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do góry, tak zmieniasz częstotliwość działania  ew, włączasz automat, do siebie tak jak włączasz światła drogowe na chwilę....

Jakbym chciał włączyć spryskiwacz przedniej szyby ?

Udało się. Otwieram samochód, naciskam 2x STRAT, zapalają się kontrolki. Naciskam jeszcze raz i gaśnie wszystko. Wtedy manetka od wycieraczek do siebie i trzena chwilę przytrzymać. Włączy się wtedy tryb serwisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,jestem nowa i cieszę się żuczkiem 2 tyg.Nie mam instrukcji PL,a mam zagwozdkę: lusterka boczne od wewnątrz mają takie zapalające się co jakiś czas lampki ,podpowiedzcie proszę z jakiego powodu się zapają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka boczne od wewnątrz mają takie zapalające się co jakiś czas lampki ,podpowiedzcie proszę z jakiego powodu się zapają?

 

To jest element pakietu Safety Shield - miganie lampki ostrzega, że po stronie, po której zaświeci się lampka w tzw. martwym punkcie na pasie obok może się znajdować jakiś pojazd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,znalazłam,tylko muszę wydrukować. Super sprawa,bo szukałam nawet po obcych już

To jest element pakietu Safety Shield - miganie lampki ostrzega, że po stronie, po której zaświeci się lampka w tzw. martwym punkcie na pasie obok może się znajdować jakiś pojazd.

Dzięki!! Zaobserwowałam i faktycznie fajna sprawa.

A Ja mam pytanie,skąd wiecie jaka to wersja samochodu?Jak to rozróżnić? Wiem,że mam silnik 1.2,jak szukałam ubezpieczenia,to wyskoczyło mi przy tej pojemności kilka wersji i nie wiedziałam co zaznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś ogólnie na forum, kto handluje olejami, filtrami, tarczami hamulcowymi, klockami hamulcowymi itp. ? Gdzieś pracuje w hurtowni motoryzacyjnej i udziela rabatu na zakup części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moja przygoda z żukiem dobiega końca. Wczoraj wykonałem przegląd w ASO po 4 latach, wymieniłem wszystkie filtry i komplet klocków hamulcowych.

Za miesiąc autko będzie do sprzedania. Jak ktoś szuka bezwypadkowego pewniaka 1.6 Tekna z przebiegiem około 78tys. to proszę o kontakt na priv.

Pierwsza rejestracja koniec listopada 2013r.

Sprzedaż na fakturę VAT 23%!

Edytowane przez lamer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozostaję przy swoim F15. Ale to nie nissan ;)

 

Dla żony zamiast Juke będzie Captur Initiale Paris.

 

Must Have było: keyless, skóra, podgrzewane fotele, automat, kamera cofania + czujniki. Wg mnie to był najrozsądniejszy wybór cena/jakość.

Edytowane przez lamer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś i moja przygoda z JUKE dobiegła końca. Iż nie było chętnych na zakup tak świetnego auta z gwarancja autko zostało w rozliczeniu za tez dobre pieniądze. Na forum bede wpadał pewnie nie raz aby was męczyć ........ :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Teraz mogę się OFICJALNIE przywitać.

Jestem tu na forum od jakiegoś czasu, bo .... zastanawiałem się nad kupnem JUKA.

 

I ....  mam swoje jeżdzidełko.  11-01 -2018 odebrałem z salonu w Rzeszowie .

N-connecta 1,6/117km skrzynia CVT. kolor atramentowy niebieski z białą stylizacją.

 

No i można na niego głosować w konkursie na autko stycznia. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mogę się OFICJALNIE przywitać.

Jestem tu na forum od jakiegoś czasu, bo .... zastanawiałem się nad kupnem JUKA.

 

I ....  mam swoje jeżdzidełko.  11-01 -2018 odebrałem z salonu w Rzeszowie .

N-connecta 1,6/117km skrzynia CVT. kolor atramentowy niebieski z białą stylizacją.

 

No i można na niego głosować w konkursie na autko stycznia. Zapraszam.

Gratulacje. Szerokości i powodzenia na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest.

A ja lubię sprawdzone rzeczy.

Stąd decyzja

 

I zapraszam do głosowania jeszcze raz.

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/109653-g%C5%82osowanie-nissan-stycznia-2018/page-?mode=show

 

Dawno nte było juke na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...