Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Galeria naszych Juke'ów:-)


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żuczek mojej żony :)

 

Juke NTec 1.6 190 KM, 4X4, skrzynia CVT 

Mała aktualizacja mojego poprzedniego posta oraz zdjęć :)

 

Żonka moja dokupiła sobie w salonie Nissana do swojego Żuczka światła LED i orurowanie przednie oraz boczne :)

 

I wyszedł taki oto efekt:

 

post-68938-0-46316600-1378834149_thumb.jpg

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw zdjęcie przodu ;)

A gdzie te światełka Led są? ;)

 

Żuczek zrobił się teraz taki "ciężki" ...

P.s.

Pozdrawiamy żoncie ,widać babka z jajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw zdjęcie przodu ;)

A gdzie te światełka Led są? ;)

 

Żuczek zrobił się teraz taki "ciężki" ...

P.s.

Pozdrawiamy żoncie ,widać babka z jajem :)

Proszę bardzo :) 

 

post-68938-0-66947400-1378909127_thumb.jpg

Żoncia również pozdrawia ;)

 

plusik za zdjecie i inwencje komfiguracji  :wave:

 

wyglada "kozacko"  :devil:

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Już się mojego nie mogę doczekać ,też bèdzie taki sam :)

Jaki kolor masz w środku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się nie przewidziało, ale chyba widziałem dziś Juke'a na numerach dyplomatycznych. Nie zdążyłem podpatrzeć jakiego państwa... Choroba może i dobrze, bo pewnie natychmiast bym poleciał do ambasady i  poprosił o azyl... :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się nie przewidziało, ale chyba widziałem dziś Juke'a na numerach dyplomatycznych. Nie zdążyłem podpatrzeć jakiego państwa... Choroba może i dobrze, bo pewnie natychmiast bym poleciał do ambasady i  poprosił o azyl... :thumbsup:

 

 

A co jak by to byla Syria :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak by to byla Syria :whistle:

 

No nie wiem... oczywiście żartowałem... jednak brawa za odwagę dla Pana Ambasadora lub Pana Konsula lub któregoś z Jego Pracowników... Podsumowując sprawę należałoby napisać, że jak się chce wyglądać młodo stylowo i na czasie, to trzeba kupować auta w awangardowym designie, że tak prywatą lekką sobie pojadę... :iiam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... oczywiście żartowałem... jednak brawa za odwagę dla Pana Ambasadora lub Pana Konsula lub któregoś z Jego Pracowników... Podsumowując sprawę należałoby napisać, że jak się chce wyglądać młodo stylowo i na czasie, to trzeba kupować auta w awangardowym designie, że tak prywatą lekką sobie pojadę... :iiam:

 

Gozej jak to była jakas sekretarka czy sprzataczka bo zarobek pewnie wysoki to se mozna pozwolic na auto segmetu B, a przynajmniej swiety spok. z mandatami.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym segmentem B to idiotyczny i poroniony wymysł kilku pseudodziennikarzy sponsorowanych przez zawistną o rewelacyjne wyniki sprzedaży konkurencję... JUKE to rasowy SUW a ściślej crossover z segmentem B nie ma KOMPLETNIE nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak sądze ze segmet B to daleko stoi od JUKE - powiem wiecej przed zakupem jezdziłem innymi autami na próbę i miejsca jest tyle co w FOCUSIE czy MEGAN wiadomo bagaznik mniejszy i chyba sie tym ci "dziennikarze" kieruja oceniajac segmęt. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak sądze ze segmet B to daleko stoi od JUKE - powiem wiecej przed zakupem jezdziłem innymi autami na próbę i miejsca jest tyle co w FOCUSIE czy MEGAN wiadomo bagaznik mniejszy i chyba sie tym ci "dziennikarze" kieruja oceniajac segmęt. :devil:

 

Kierują się tylko tym aby wyszydzić nietuzinkowe auto, które wyraźnie wybija się na tle konkurencji Quashqai i JUKE to najlepiej sprzedające się modele nissana (spytaj w każdym salonie Ci to potwierdzą) większość to nowi nabywcy (tzn. tacy co uprzednio nie jeździli nissanem).

 

Auto zyskuje co raz szerszą rzeszę fanów i nie ma w tym nic dziwnego. Do segmentu B pasują opel corsa, citroen C3 a więc auta kompletnie nie mające nic wspólnego z JUKE'm.

 

Ludzie różne bzdury piszą, papier jest cierpliwy, jak się zapłaci to napiszą wszystko, na szczęście nie wszyscy dziennikarze są tacy. A  do bagażnika trzeba umieć zajrzeć i  właściwie policzyć przestrzeń bagażową, niestety większość dziennikarzy ogranicza swoje testy do przejrzenia bardzo pobieżnie dokumentacji producenta oraz do pięciominutowej jazdy próbnej auta na dotarciu, które można kręcić do połowy obrotomierza..... zgroza ale takie są fakty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widac po samym forum ilu nabywców w ostatnim czasie znalazł JUKE :wave:

 

No właśnie. Słuchaj, przy okazji mam do Ciebie prośbę klubową, o poparcie mojej fotki w konkursie foto lato 2013 na naszym forum (poprzednie głosy jakoś się zresetowały) rzecz jasna jeśli fotka mojego JUKE'a CI się spodoba.... :thumbsup: .

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo spdobały mi się słowa pana Rafała (mojego imiennika) z programu Automaniak gdzie testowano naszego wspaniałego żuk: ,,Quashqaiów miało być produkowane rocznie 30000 aaa jeest 200000 i dokładnie tak samo będzie z Jukiem :P".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Słuchaj, przy okazji mam do Ciebie prośbę klubową, o poparcie mojej fotki w konkursie foto lato 2013 na naszym forum (poprzednie głosy jakoś się zresetowały) rzecz jasna jeśli fotka mojego JUKE'a CI się spodoba.... :thumbsup: .

 no hej !!!! plusik dodany :jeep: i oby już nie zniknął !!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panie i Panowie za poparcie w konkursie foto Lato 2012 JUKE'i górą razem damy radę....!!!!! Ode mnie po plusiku dla Was, za to że jesteście super!

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...