Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Galeria naszych Juke'ów:-)


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka200333

Jest perełka :) No świetnie się prezentuje...zazdroszcze :(

Jeszcze dodaj fotki jak w środku się prezentuje.

 

To pewnie dzisiaj zrobisz sobie długą wycieczkę....hihi

Hej ewelineczka 

Wstawię  fotki . Mój nie jest dodatkowo upiększony . Ale podoba mi się taki jaki jest.  U mnie w mieście już razem z moim jest 5 Juke (czarne i białe).

A z największych moich przyjemności od 6 m-cy to myjka samoobsługowa-chyba wszystkie w okolicy zwiedziłam.

Pozdrawiam 

Aga

Edytowane przez agnieszka200333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super . ;) wstawiajcie i chwalcie się  :dribble:

Przynajmniej oczy nacieszę  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ewelineczka

Wstawię fotki . Mój nie jest dodatkowo upiększony . Ale podoba mi się taki jaki jest. U mnie w mieście już razem z moim jest 5 Juke (czarne i białe).

A z najwiękdzych moich przyjemności od 6 m-cy to myjka samoobsługowa-chyba wszystkie w okolicy zwiedziłam.

Pozdrawiam

Aga

Moj tez nie ma tam jakis upiekszen dodatkowych tyle ze ja mam wersje Tekna te naj po nismo. Ladny a to masz zwykly bialy. Białe żądzą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj...;( ja juka raczej się nie doczekam...;(

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj...;( ja juka raczej się nie doczekam...;(

Witam Wszystkich,

 

W osobnym wątku zamieściłem fotki z ostatecznym wyglądem moich nowych pokrowców, z uwzględnieniem wszystkich poprawek, jakie planowałem zrobić.... efekt końcowy przyjemnie mnie zaskoczył mam nadzieję, że Wam także się spodoba (załączyłem nowe fotki) zapraszam do lektury testu na wątku "Wnętrze JUK'a "

 

Pozdrawiam Designer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie to macie

 

3 pierwsze przed wytarciem 2 ostatnie efekt końcowy (szampon Moje auto :P) no i jak widzicie wyszło pięknie :P błyszczy sie tylko sie boje żeby kogoś nie oślepiło :P (pięknem) ;)

 

Ps: Jaki jestem zły chwale się :P Designer wrzuć że coś żebym nie byl sam :devil: a i sorka troszke mi sie zdjęcia rozmyły bo komary chciały mnie zeżreć :fish:

 

 



ech bez słoneczka tak sie nie błyszczy jak na poprzednich fotkach bo perełka potrzebuje słońca żeby rozkwitac :P



ech bez słoneczka tak sie nie błyszczy jak na poprzednich fotkach bo perełka potrzebuje słońca żeby rozkwitac :P

post-67846-0-84246700-1375303063_thumb.jpg

post-67846-0-63163900-1375303102_thumb.jpg

post-67846-0-53415300-1375303196_thumb.jpg

post-67846-0-11897700-1375303220_thumb.jpg

post-67846-0-87743300-1375303243_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafioninio, Bardzo ładne fotki.... może jak będę miał więcej czasu to wrzucę też swoje, ale przed tem też muszę umyć swoją gablotę..... jak będziesz miał czas możesz luknąć na podsumowanie testu moich pokrowców, tam są także interesujące (najnowsze) fotki z wnętrza mojego JUKE'a.... Wątek "Wnętrze JUKA [...]" Ciekawy jestem Twojej opinii na temat efektu końcowego po testach. Pozdr. Designer.

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agnieszka200333

No ladny ladny biale zadza looknij na mojego a to chyba bialy zwykly ?

 

Tak "zwykły" biały  . Ale brudny nie był nigdy.  :icecream:

Swojego ręcznie polerujesz...zazdroszczę! . Ja nie mogę 160 wzrostu. :thumbsdown:

Ładny... Ładny... 

Edytowane przez agnieszka200333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak "zwykły" biały  . Ale brudny nie był nigdy.  :icecream:

Swojego ręcznie polerujesz...zazdroszczę! . Ja nie mogę 160 wzrostu. :thumbsdown:

Ładny... Ładny... 

 

Bardzo fajne zdjęcia... kolejny biały żuczek...  gratuluję... Mój ma kolor machine brown.... co do tematu nadmiernej czystości.... to powiem Wam ciekawostkę... mianowicie pojawiły się w sprzedaży spraye imitujące błoto... :thumbsup: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki typowy seryjniak, jak na razie moich rodziców wczoraj odebrany 200 km na blacie  ;) Do roku będą przeciwmgłowe z przodu i spojler nad tylną szybą. Genialny samochód. 

 

bikepics-2583236-800.jpg

 

bikepics-2583234-800.jpg

Edytowane przez Kincu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekoladka tez fajna ;)

Szkoda ze robione pod słoneczko

Agi to mój ulubiony kolor ;) co masz w środeczku?

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ta Acenta jednak :P Szkoda tylko że to najsłabszy silnik 94 konie no niestety mam takich rodziców że im na tym nie zależy a pewnie trochę tańszy był silnik 94km a i tak więcej jak 130/140 tym nie pojadą :) Ale jak to jest kwestia chipu to może w przyszłości jak ja będę tym jeździć to dokupię. Chodź z drugiej strony z tego co na necie znalazłem to 94km maksymalnie się rozpędza do 168 a 117km do 178 i tylko 1 sec do 100 szybciej czyli chyba dość blisko porównywalne wyniki :) W środku aż takiego szału nie ma porównywając do wersji innych użytkowników na tym forum elektryczne szyby, lusterka i wspomaganie, radio, klimatyzacja manualna (a/c cokolwiek to znaczy) esp, abs blokada skrzyni, centralny zamek, komputer i chyba tyle teraz nie jestem w stanie wszystkiego wymienić, ogólnie są jeszcze te pierdoły co są w podstawie (mam namyśli np. z pozycji kierowcy sterowanie wszystkimi szybami itd.), no i wszystkie poduszki jakie były to chyba tyle ale i tak jest to nasz pierwszy samochód z takim wyposażeniem więc nam wystarcza, żadnych czujników, kamer itd. nie potrzebujemy nawet ojciec chciał na stalówkach z kołpakami jeździć dobrze że jednak są te 16 aluminiowe na polskie drogi 16 chyba wystarczą :) Co do zdjęć właśnie mi trochę nie wyszły głównie przez słońce, kolor dodam że właśnie głównie kobieta u nas wybierała ja byłem za jakimś czerwonym, białym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ta Acenta jednak :P Szkoda tylko że to najsłabszy silnik 94 konie no niestety mam takich rodziców że im na tym nie zależy a pewnie trochę tańszy był silnik 94km a i tak więcej jak 130/140 tym nie pojadą :) Ale jak to jest kwestia chipu to może w przyszłości jak ja będę tym jeździć to dokupię. Chodź z drugiej strony z tego co na necie znalazłem to 94km maksymalnie się rozpędza do 168 a 117km do 178 i tylko 1 sec do 100 szybciej czyli chyba dość blisko porównywalne wyniki 

 

to raczej jest VISIA PLUS - bo tylko w tej wersji silnik 1.6 ma 94KM a w std są alufelgi 16" , klamki i lusterka w kolorze nadwozia i brak halogenów oraz sterowania radiem z koła kierownicy oraz brak bluetootha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Rafioninio, Ewelineczki i Pozostałych Starych i Nowych Przyjaciół Klubowych.....

 

Poniżej zamieszczam obiecaną wcześniej, kolejną serię trochę słoneczynych (miejscami naweet trochę za bardzo) zdjęć swojego JUKE'a mam nadzieję, że wrażenia artystyczne nacieszą Wasze oczy, a zdjęcia przypadną Wam do gustu.

 

post-70986-0-16867600-1375805580_thumb.jpgpost-70986-0-96889400-1375805599_thumb.jpgpost-70986-0-12829600-1375805655_thumb.jpgpost-70986-0-06585200-1375805697_thumb.jpgpost-70986-0-43228400-1375805748_thumb.jpg

 

Jednocześnie mam prośbę do Wszystkich Sympatyków JUKE'a, którzy jeszcze nie zagłosowali na zdjęcie jedynie słusznego modelu nissana, w konkursie fotograficznym na naszym forum "Lato 2013" o poparcie mojej fotki (jeśli zdjęcie się spodoba, na stronie konkursowej klikamy zielony guzik przy poście z fotką konkursową) zależy mi, aby JUKE'i wypadły jak najlepiej w konkursie i powalczyły o dobre miejsce. Zachęcam Wszystkich JUKE'owców do udziału w konkursie.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję Wszystkim tym, którzy na moją fotkę już zagłosowali.... Pozdrawiam Designer...

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ty masz takie matowe lusterka czy to tylko na fotce tak wyszło ? 

Fajny żuczek ;) Ale kolorystyka nie moja  :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...