Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Galeria naszych Juke'ów:-)


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No piękny Juczek fele ronale ;) ja mam troszke inne  aa i ewelinka ma racje Biała perełka the beast kolor :Pale Juczek fajny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czarne lusterka dostałem dodatkowo, w standardzie zazwyczaj są w kolorze nadwozia... Do wersji kolorystycznej lakieru metalizowanego machine brown, czarny matowy kolor fajnie pasuje i komponuje się z matowymi czarnymi osłonami na błotnikach, progach i do czarnych wykończeń okien i klamek. Czarny kolor z metalizowanym brązem wygląda elegancko. Co do białego to też ciekawa opcja, ale dla mnie najlepsze kolory to te ciemne metalizowane... brąz lub czerń perła lub metalik ewentualnie bardzo głęboki ciemny granat także metalizowany oczywiście :)

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee tam a mój cudo bordowy to niee?? W reklamie nie wiedziałem innego koloru :) Widziałem na drodze ten machine brown idealny ale jak kupowałem mojego to nie było jeszcze takiego koloru dostępnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bordowy też jest fajny choć bardziej mu chyba pasją chromowane dodadki niż czarne, ale to już kwestia indywidualnych preferencji i upodobań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baginek pochwal się swoją "wisienką"  :whistle:

Szkoda,że nie ma w katalogu żółtego i czerwonego ;)  Myślę,że miały by wzięcie .... :dribble:

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widdziałem czarnego JUKE'a w wersji matowej...  JUKE-R (filmiki do ściągnięcia w necie) Oczywiście JUKE-R wyczynowa wersja... demo car'a  podobno, kilka zrobili takich... jakiś dziennikarz pisał, że planują seryjną produkcję... Ogólnie jednak nie jestem zwolennikiem matowych kolorów, podobnie tych białych "papierowych" tapicerek pseudo skórzanych z dermy (materiał+celuloza)..... w utrzymaniu tragedia...Jedyna opcja (niestety nie tania) to welur i tylko welur.... a jeśli skóra to koniecznie czarna i tylko robiona to na zamówienie i na pewno nie ta tandetna imitacja z dermy oferowana w niektórych saonach.... rozwiązaniem pośrednim mogą być ewentualnie poktowce (firmowe lub lepiej szyte na miarę), polecam szczególnie zimą i w deszczowe dni.

 

Co do nowości to nie wiem czy zwróciliście uwagę na nową micrę - będzie bardzo podobna do miniaturki JUKE'a.... może kiedyś doczekamy się takiej popularności naszych JUKE'ów jakiej doczekał się nasz imiennik volkswagen Beetle....

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z toba....że jak skóra ,to tylko czarna. Czarny jest nudny...owszem,prezentuje sie elegancko...ale Juke jest stworzony dla ludzi,ktorzy nie lubią monotoni...wiec dlaczego nie zaszaleć z kolorem wnętrza? :)

 

Jasna skóra ,sorry,pseudo papierowa derma prezentuje się dużo lepiej niż nie dopasowane pokrowce...tak ja uważam :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelineczka... Ja wiem że o gustach się nie dyskutuje, ale ten róż majtkowy to rozpaczliwe skrajne bezguście i to poza wszelką dyskusją. Fatalnie to wygląda... zresztą co tu można więcej napisać... zdjęcia same mówią za siebie. Ja nie wiem jak można tak okaleczyć samochód... coś koszmarnego... Ale wiadomo każdemu pasuje co innego i szanuję to, mimo że mi się nie podoba.

 

I jeszcze coś... to jest galeria. Naszych Żuczków a nie składowisko karykatur przypadkowo ściągniętych z internetu... Proszę nie rób OT bo nas Mod zacznie cenzurować za pisanie poza tematem i robienie bałaganu na forum.

 

Mam nadzieję, że się nie obraziłaś za szczerość.

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a u ciebie czarno jakoś :)

Zrobiłeś matowego juka?

niestety nie  - nie mam miejsca ( moze to glupio zabrzmi ale ciezko jest znalezc odpowiednio duze miejsce na pomalowanie calego samochodu )  :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś nad obklejeniem samochodu? Na tvn turbo był passat obklejony matem a pod spodem oryginalny lakier. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyszczący jest ładniejszy...:)

Może wstawisz zdjęcia twojej czarnulki ? ( twoje foty są super ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekanie na swojego żuczka mnie dobija... :(  ......to przynajmniej pooglądam wasze  :punk:

A przyznam ,że zdjęcia twojego robią wrażenie  :whistle:

 

Rafioninio jak twoja piękna perełka się ma? Śmigasz ostro nią już?  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...