Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 189tyś macie nowego nismo z salonu:)

Widze ,że nadal   szukasz, 

Zaproponuj ile możesz mi dac za mojego./nie robię sobie jaj/

2012 listopad , 4, 4 tys km, GT Edition, czarny środek który autentycznie pachnie jeszcze nowością.

Bez rys, uszkodzeń parkingowych itd.

Powodów sprzedaży jest wiele już od 3 lat.

Ale autentycznie wciskają mi w salonie Megane RS, którego właściwie już nie można zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ,że nadal   szukasz, 

Zaproponuj ile możesz mi dac za mojego./nie robię sobie jaj/

2012 listopad , 4, 4 tys km, GT Edition, czarny środek który autentycznie pachnie jeszcze nowością.

Bez rys, uszkodzeń parkingowych itd.

Powodów sprzedaży jest wiele już od 3 lat.

Ale autentycznie wciskają mi w salonie Megane RS, którego właściwie już nie można zamówić.

hehe tak to prawda szukam cały czas, a dokładnie czekam cierpliwie i przeglądam co chwile oferty czy coś doszło. Chciałbym zetke w kolorze antracytowym czy jak go tam zwą w tej wersji 40th, niebieskim który wygląda super, czerwonym lub w ostateczności białym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rynek CI to zweryfikuję :) to nie przytyk, ale z takim konkretem trzeba iść do salonu. Niestety rynek Zetek jaki jest wiadomo, nie mówię, że trzeba brać co jest, ale wybór jest ograniczony.

 

Teraz się pojawiła ciekawa oferta z warszawy, 40 th czarny, poprzednim właścicielem był chłopak co ma obecnie GTR Nismo, serwisował go w Zaborowskim i wiem od salonu, że auto było tip top, nawet oni go sprzedali obecnemu właścicielowi rok temu, chłopak tam dołozył sporo rzeczy, wiec uważam, że cena jest rozsądna i przeszłość auta znana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszłość nie do końca znana, dzwoniłem i pytałem obecnego właściciela wczoraj zaraz po tym jak został wystawiony:) Wszystko super podczas rozmowy, ale jak zadałem pytanie czy coś było malowane i czy miał jakieś przygody to powiedział że ma go od roku i za jego kadencji nic nie było robione a czy było coś wcześniej to ręki nie da uciąć ale raczej nie bo kupował od pierwszego właściciela z aso i uwierzył im na słowo że auto nie miało wypadku i malowanych elementów, nie mierzył nic miernikiem:)

Najładniejsza zetka jaką widziałem na żywo i jeździłem to Hortexa http://otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-stan-idealny-salon-pl-serwisowany-delikatny-tuning-ID6yctVR.html, na żywo wyglada jeszcze lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Czarny też ładny

 

8140ccd4644a6edamed.png


Proponuje mu praktycznie nowy samochód , bez rysy, nie mówiąc już o jakiś kolizjach pachnący nowością, od dziadka nie z Niemiec tylko Polski i zero reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ale autentycznie wciskają mi w salonie Megane RS, którego właściwie już nie można zamówić.

Musisz się przymierzyć do Megane RS bo jest zupełnie inna pozycja za kierownicą. Ja osobiście nic nie widziałem do przodu. A za kierownicą 370z widzę przedni zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się przymierzyć do Megane RS bo jest zupełnie inna pozycja za kierownicą. Ja osobiście nic nie widziałem do przodu. A za kierownicą 370z widzę przedni zderzak.

Zobacz, a u mnie było zupełnie odwrotnie ponad rok temu ,jezdziłem  RS-em testowym Trophy  z kubłami Recaro i m/i to co mi się najbardziej podobało ,że czułem gabarytowo to auto, a co mnie praktycznie najbardziej boli/oraz jazda w koleinach/ w  370z .

pewnie to skutek moich ograniczeń zdrowotnych, ale takie są fakty nie czuje szerokości tego samochodu.do tego wąski garaż wysiadanie itd

Nie mogę sobie już ponownie pozwolić na taki błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tu pytanie do zwolenników automatu czy to nie jest tak że jak jest automat to nie można palić opon ? W takim samochodzie to nie mała strata.

Edytowane przez fan370z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi ze nie spali kapcia w miejscu

może milordess powinien sobie pójść do salonu - nie rozumiem tej dyskusji na kilka stron

 

rozumiem ze nie zawsze chce sie auto malowane czy coś ale co to za różnica jeśli nie jest rarytasem, kolekcjonerskie itd to jest autem, które i tak sprzedacie za pare lat, a nie za pół życia, czy wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi ze nie spali kapcia w miejscu

może milordess powinien sobie pójść do salonu - nie rozumiem tej dyskusji na kilka stron

 

rozumiem ze nie zawsze chce sie auto malowane czy coś ale co to za różnica jeśli nie jest rarytasem, kolekcjonerskie itd to jest autem, które i tak sprzedacie za pare lat, a nie za pół życia, czy wcale

dyskusja trwa bo myślałem że od tego jest forum, nie wiem może się mylę:) Twoje pytanie "co to za różnica.." równie dobrze mógłbyś zastosować pytając osoby która chce kupić fajne rzadkie auto i stwierdziła że chce np. ferrari jakiś tam model, a Ty byś się zapytał co to za różnica czy kupisz ferrari czy fiata jak to i to jest autem; jedzie skręca, a kiedyś pewnie sprzedaż:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ma ktoś jakieś sprawdzone info o następcy 370z?

 

dziś miałem chwilę i wertując zagraniczne fora natrafiłem na informacje, że CEO czy inny dyrektor od spraw rozwoju stwierdził, że nie ma jeszcze planowanej daty następcy. W necie krążą informacje o 2017 roku, polska centrala Nissana nic nie wie.

 

zaciekawił mnie ten temat po zaprezentowaniu Q60 Coupe i silniku 3.0 TT 400 KM, zrobić program i już można nieźle namieszać jakby to wsadzili do następcy 370z :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacja o nowym modelu z takim wyprzedzeniem w zasadzie mogła by znacznie ograniczyć sprzedaż 370Z,...... jeśli się nawet pojawi to nie wykluczone, że przynajmniej z początku będzie oferowany tylko w USA, lub na wybranych rynkach, w Polsce to znikoma sprzedaż takich aut, więc nikt nie informuje nawet centralę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ładniutki ,a co ważne zero tej tandetnej foli, co przykrywa parcha, tylko czysty czerwony lakier ...

 

jeśli bezwypadkowy co łatwo sprawdzić i jeszcze jakaś gwarancja to fajna opcja do kupna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy szanowni koledzy wiedzą coś o tej ofercie ?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-wersja-limitowana-40th-anniversary-stan-idealny-salon-pl-serwisowane-ID6yl9wp.html#89dec66d97

 

Będę wdzięczny za ewentualne sugestie, ponieważ nie jestem tak bardzo w temacie Z . 

Przed wyjazdem żeby je sprawdzić , wolałem jeszcze zajrzeć tutaj i zapytać.

 

Pozdrawiam 

miłego weekendu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy szanowni koledzy wiedzą coś o tej ofercie ?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-wersja-limitowana-40th-anniversary-stan-idealny-salon-pl-serwisowane-ID6yl9wp.html#89dec66d97

 

Będę wdzięczny za ewentualne sugestie, ponieważ nie jestem tak bardzo w temacie Z . 

Przed wyjazdem żeby je sprawdzić , wolałem jeszcze zajrzeć tutaj i zapytać.

 

Pozdrawiam 

miłego weekendu 

niuno,

oglądałeś może to auto? możesz coś więcej powiedzieć na jego temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie jak by nowa 370 tak wyglądała ?

ja jestem Zaaaaa

attachicon.gifnis1.jpg

 

attachicon.gifnis2.jpg

Mi osobiście to się nie podoba.Takich i podobnych koncepcji widziałem już kilkanaście.

Temat sledze moze od 3 lat, ktoś coś tam ..

Do tej pory nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia co do koncepcji następcy 370z ,mimo ,że nawet menagerowie z Nissana  co jakiś czas wrzucają jakiś news, czytałem już o następcy mającego mieć silnik chyba z Q 60 +400KM  poprzez auto podobne do Toyoty GT 86  a nawet info o zaniechaniu koncepcji produkcji następcy 370z.

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie sprzedaje sie jakos nadzwyczajnie, nissan bardziej trzyma go dla jakiejs koncepcji marketingu niz zysku ze sprzedazy. Toyota gt86 i jej blizniaki subaru i Scion tez jest tylko w salonach, nie na drogach. Dla przykladu mustang, czy camaro ida jak swierze buleczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...