Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym radził tak jak Andrzej - za 60 koła wyrwiesz fajną 350 a 370 raczej będzie ciężko coś fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam pojechać, sprawdzić i przekalkulować. Bo za takie kwoty można już kupić 370Z które nie są złomem ;) No i zawsze można później próbować odsprzedać z zyskiem. Bo 350Z za ponad 60k raczej się już nie sprzeda, a wydać kasę rzecz prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam pojechać, sprawdzić i przekalkulować

 

Pewnie zawsze dobrze tak zrobić

 

. Bo za takie kwoty można już kupić 370Z które nie są złomem ;) No i zawsze można później próbować odsprzedać z zyskiem

 

Takich cwaniaczków w Polsce są tysiące jak i nie miliony i gwarantuje Ci , że to oni Cie  wyp...

 

. Bo 350Z za ponad 60k raczej się już nie sprzeda, a wydać kasę

 

 

No, nie wiem.

Powiem Ci , że kolega który kupił od mnie 350z (po normalnej  wtedy cenie adekwatnej do stanu samochodu oczywiście trochę <60)po 5 latach wystawia go i możliwe że dostaje tyle samo ile zapłacił.

 

 

 

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematu, czy 370Z w automacie posiada Launch Control ? Posiadam autko już rok, rocznik 2016, dopiero teraz wpadłem na jakiś filmik na yt zacząłem sie zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiada i nie da sie zrobić:(

Oj chyba się da. Coobcio ogarnie, programowo chyba można.

 

Pytaj Kubę.

 

Ja w 350z mam z dolożonej kontroli trakcji, ale UpRev wypuscił aktualizacje, gdzie można zrobić luncha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba się da. Coobcio ogarnie, programowo chyba można.

 

Pytaj Kubę.

 

Ja w 350z mam z dolożonej kontroli trakcji, ale UpRev wypuscił aktualizacje, gdzie można zrobić luncha

Byłem u Kuby we Wtorek, stroiliśmy moją 370tke w automacie, pobrał przy mnie najnowszą aktualizacje i pytałem, sprawdzaliśmy nie ma launch control do automatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie aktualizacja tylko dodatkowa licencja ... ale rzeczywiscie chyba nie ma 2-step dla AT. No i bylo brac AT!? ;)

 

http://uprev.com/secure/osiris-a-r-c

Bez tego i tak sie super rusza, biegi fajnie i szybko zmienia, szczególnie po modzie skrzyni u Kuby, jak gtr teraz:ddd Mnie osobiście urzekł kolor i dla odmiany chciałem at, bo wcześniej śmigałem 350z w manualu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz być szybszy to bierz automat, niezależnie od tego czy będzie mod skrzyni czy nie. Jak chcesz mieć więcej frajdy z jazdy, większą kontrolę nad autem, czasem się powygłupiać to manual. Redukcja biegu z prawidłowo wykonanym przez siebie międzygazem jest niesamowicie satysfakcjonująca, nawet podczas codziennej jazdy. Dodatkowo manual ZAWSZE będzie lepiej trzymał cenę i będzie go łatwiej sprzedać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W manualu masz rev synchro więc podbija obroty przy zmianach i redukcjach <3

Hehe, w automacie masz to samo, tylko musisz sięgnąć do łopatek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie,

 

reaktywuje swój pomysl na kupno 370z (AT), w związku z tym czy może ktoś z Was sprzedaje i wystawia fakturę (jestem zainteresowany leasingiem tym razem). Z góry dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...