Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dla przykladu mustang, czy camaro ida jak swierze buleczki

toć to nie skręca

 

 

ale męskie ( zwłaszcza z V8) , a nie pizduś plastuś dla mężczyzn z mlekiem pod nosem ..........  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulowaną kierownice w 2 płaszczyznach,

klimatronic  dwustrefowy ???

 

Ogólnie patrząc  na ogłoszenia strasznie tanieją te auta.

Auto na maxa odszykowane kosmetycznie plus dobre zdjęcia.

100% ORYGINALNY LAKIERNICZO!!!

Co nie oznacza ,ze nie jest bezwypadkowy.

Tak mi sie skojarzyło , 3 dni temu widziałem jak facet przełożył cały bok od "anglika " w tym samym kolorze ,nie do odróżnienia.

Samochodu nie sprzedaje 1 właściciel.

Ale jak ktoś szuka chyba warto się zainteresować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie to jak lecą ceny tych aut...żeby tak GTRy też taniały...

Tyle co ta zeta to kosztuje wzmocnienie skrzyni GTR-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nowe auta tokijskiej policji. W skład jej wyposażenia weszły właśnie trzy nissany 370Z nismo. Te sportowe samochody nie są jednak tylko na pokaz. Już niedługo zaczną służyć na ulicach obok innych, zwykłych radiowozów."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

auto ma być seryjne, żadne customowe fele, doloty, wydechy :)

 

czarna z pomarańczową skórą z wydechem akrapovica była walona i na sprzedaż 6 miesiecy temu przez handlarza z wawy.

 

czarna z 2009 roku, ta za 79999 bita przodem, a poza tym trochę za stara, i ten wyświetlacz z grafiką jak w Atari(nie wiem może da się dograć nowy soft i będzie wyglądało jak w tych GT Edition z 2012 roku)

 

oczekiwania duże, ale jest w stanie zapłacić za swoje oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie to, że się spóźnił po nówkę z salonu z sosnowca o jeden dzień, która poszła za 145 tyś brutto to by tej rozmowy nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W 350tce na torze mi nie zmieniał na nonsensownie biegow więc przy 370tce tym bardziej nie powinien. Hot_rider jak będę kiedyś w Twoich okolicach to mogę Ci pokazać jak zmienia moja zwykła skrzynia bo małych modach i sam ocenisz ;)

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

370tka napewno bedzie mlodszym autem ale juz nie tak surowym i ostrym jak 350tka. Ale jezeli wyjdzie nastepca 370tki to one zaraz derastycznie poleca w dol w przeciwienstwie do 350tek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zastanawiam sie czy jest sens zmieniac 350 na 370z

 

Tapniete przez p8

Jak masz 350z  w bdb  stanie to nie warto.

 

370tka napewno bedzie mlodszym autem ale juz nie tak surowym i ostrym jak 350tka. Ale jezeli wyjdzie nastepca 370tki to one zaraz derastycznie poleca w dol w przeciwienstwie do 350tek.

Długo jeszcze nie wyjdzie ,jeżeli w ogóle wyjdzie następca.

 

http://nissannews.com/en-US/nissan/usa/channels/us-united-states-nissan-models-z/presskits/us-2017-nissan-370z-coupe-press-kit

 

Może straci, a może zyska , zależy czy i jaki będzie następca.

 

Np Mitsubishi Eclipse 2g  zwłaszcza GSX {chciałem kupić  od bbb dawna  i doopa),obecnie np Clio RS i wiele  innych przykładów samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad evo/m3/lotusem/370z ale chyba zamienię siekierkę na kijek 

eclipsa miałem kilkanaście lat temu i przyjemne auto z ponad czasową budą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 350Z tak dopracowane i budowane latami gdzie graty widziałem u Ciebie są naprawdę profi w życiu bym nie pomyślał o odsprzedaży. To jest świetne auto tak jak Bydlak pisał surowe, które zaczyna być owiane pewnym już kultem. Te, które wymieniłeś to nie jest jakiś szczególny progres. BM'ek jest w ciul, evo 4x4 nie daje takiej frajdy chyba, że sprint ... 

 

Pozdrowienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie masz fajnie zrobione 350z i wymiana tego na to co piszesz to strzał w kolano. Chyba ze chciałbyś pójść krok dalej i zamienić go np na gtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...