Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Automatyczne zamykanie drzwi


em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to po co mi to potrzebne jest skoro podczas jazdy nikt nie bedzie probowal wejsc do samochodu:D

Jakby ci podczas postoju na skrzyżowaniu ktoś zakosił torebkę albo plecak z siedzenia pasażera, to byś wiedział po co ta opcja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +2qq_komar

Jak kolo będzie przygotowany to i opcja nie pomoże na postoju. A w trakcie jazdy... no może nas ktoś gonić.. gonić...i jak już dogoni to i tak nie wsiądzie ;)... to szczypta humoru ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam następujący problem. Aktywowałem automatyczne zamykanie drzwi i jest fajnie do momentu zatrzymania np. przed zamkniętym przejazdem kolejowym. Po wyłączeniu silnika przy zamkniętych drzwiach automatycznie aktywuje się autoalarm (chyba włącza się wraz z zamknięciem drzwi ale podczas jazdy jest nieaktywny) i zaczyna wyć syrena. Najadłem się już parę razy wstydu i nie bardzo wiem jak się tego pozbyć. Sama funkcja automatycznego blokowania jest bardzo fajna ale jak mam tak codziennie budzić ludzi to chyba sobie ją daruję. Może ma ktoś na to radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mnie się, że autozałączanie alarmu po zatrzymaniu silnika nie ma nic wspólnego z blokowaniem drzwi.

 

Po prostu opcja alarmu to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Najadłem się już parę razy wstydu i nie bardzo wiem jak się tego pozbyć [...]

 

Torba papierowa na głowę. ;)

Edytowane przez Jaro73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolo będzie przygotowany to i opcja nie pomoże na postoju. A w trakcie jazdy... no może nas ktoś gonić.. gonić...i jak już dogoni to i tak nie wsiądzie ;)... to szczypta humoru ;)

 

Pozdrawiam

Jedyny plus tej opcji widzę w przypadku przewozu dzieci takich co to same za klamkę chwytają i ciągnę, czyli powyżej roku:) Moja córeczka łapała w czasie jazdy i musiałem przestawić blokadę w tylnych drzwiach, a że dzieci można wozić też z przodu to ta opcja automatyczna jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Najadłem się już parę razy wstydu i nie bardzo wiem jak się tego pozbyć [...]

 

Torba papierowa na głowę. ;)

 

No dzięki, zacząłem wycinać otwory oczne.

Spróbuję podjechać do ASO jak zaczną się pocić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...