Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ vs Zima


hb7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to gdzie kolega spędza ferie że takie niskie temperatury?

 

Frydman niedaleko Białki Tatrzanskiej. Ale podobno 5 km od nas, kiedy to u nas bylo -36 st. zanotowano -41 st. Mroz odpuszcza, bo dzisiaj rano bylo tylko -23 st. i Kaska odpalila mi za pierwszym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy -10 strzelają przeguby tak tak jakby byly wykończone, a po 5 minutach jazdy strzelanie zanikło i występowało tylko przy zakrętach.

 

Czy może ktoś tak miał? Mi się wydaje, że zamarzł smar.

U mnie tez na początku na mrozie słysze strzelanie ale tylko na skręconych kołach przy przyśpieszaniu. Jak auto się rozgrzeje to jest wszystko w porzadku. Wydaje mi sie że odgłos ten pochodzi od amorków (zamarzniete). Czy ktoś może weryfikował taka sprawę w serwise?

 

też mam taką opcję, na początku czyli 3 lata temu przeguby (chyba to one) rzęziły mi tylko jak latałem sobie bokiem przy sręconych kołach, 2 lata temu bez latania przy skręconych kołach, w tym roku już rzężą przy normalnej jeździe (oczywiście przy skręcaniu) dopóki się auto nie rozgrzeje,

też wydaje mi się że to ch,,, smar albo też to jakaś dziwna kombinacja zawieszenia i przegubów, tak czy inaczej napewno w tym sezonie jak pogoda się poprawi pojadę na ich weryfikację (już dawno po gwarancji niestety)

więc jak macie to na gwarancji to kamera w łapę, trzeba nakręcić odgłosy i wio do serwisu (film po to żeby nie gadali że wszystko ok) - nie ma co czekać widać że mamy kolejny fabryczny f*ck-up ... :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kserokop

Któryś z kolegów zgłaszał już ten problem w ASO? Choć znajac ich podejście to stwierdzą, że nie podlega gwarancji:)

Ten sam problem z trzeszczącym lewym przegubem dopadłi mnie 60 tys przebiegu bez warjacji i taki efekt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ jestem po gwarancji - to ja pojeżdżę jak się zrobi cieplej to zajrzymy tam do środka, moim zdaniem to jest kwestia kiepskiego smaru który "spływa" i zamarza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakś mrozy nie wywarły istotnego znaczenia na funkcjonowanie samochodu. Żona narzeka, że w aucie kuzynki jest cieplej, ale uważam uwagę za tendencyjną :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zimą codziennie rano wyganiam spod auta kota mojej sąsiadki. Kiedyś się wkręci.

 

Jakś mrozy nie wywarły istotnego znaczenia na funkcjonowanie samochodu. Żona narzeka, że w aucie kuzynki jest cieplej, ale uważam uwagę za tendencyjną :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie jedyne brzęczenie jakie słychać to podczas ruchu(podnoszenie/opadanie) wskazówek obrotomierza oraz prędkościomierza.

Coś robiłeś z tym, jadę niedługo na przegląd i nie wiem, czy zgłaszać czy dać sobie spokój( już się przyzwyczaiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...