Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara vs. Amarok


Gość tomusl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie ta awaryjnosc i jakosc wykonczenia Navary (choc na to pierwsze jeszcze nie mialem okazji narzekac), to nawet nie obejrzalbym sie za innymi pickupami u nas dostepnymi. W przeciwienstwie do L200, milo patrzy sie na takiego Hiluxa czy Amaroka, ale jednak Navara w tej kwestii miazdzy. Duzy przedni grill, "rurowate" progi i relingi to elementy ktore dodaja uroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgadzam-Navara stylistycznie bije na głowę resztę.Ford Ranger wygląda jak wystrugany z klocka,podobnie VW.O L200,to nawet szkoda gadać,chyba jakiś początkujący student go projektował-jest ohydny.Nie mówię oczywiście o smokach z amerykańskiego rynku typu Dodge Ram,czy Ford F150-te nie mają konkurencji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do awaryjności navary, to widziałem tylko, że ludzie piszą, ale sam nie doświdczyłem na szczeście. A jeśli chodzi o jakość, to moim skromnym zdaniem stoi na wysokim poziomie. Wyciszenie wnętrza, plastiki, pianki, gumy, elementy tapicerki, wszystko jest praktycznie takie samo jak w pathfinderze. Na dzień dzisiejszy navara nie ma konkurencji.

Edytowane przez luk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat plastiki we wnetrzu to elementy ktore najbardziej mnie irytuja. Sa miekkie, rysuja sie od paznokci, sprawiaja wrazenie zle spasowanych (łatwo przemieszczaja sie wzgledem siebie). Pathfinderem jechalem raz i to w nocy wiec za bardzo przyjrzec sie nie moglem, ale sa one chyba pokryte czyms milszym w dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford Ranger wygląda jak wystrugany z klocka,

masz na myśli obecnego Rangera ?

 

Ford-Ranger_Wildtrak_2012_photo_01.jpg

 

ford-ranger-9_09.jpg

 

za prezentowaną wersję WILDTRAK z silnikiem 5-cio cylindrowym 200KM/470Nm i automatem 6-cio biegowym

trzeba zapłacić (oferta wstępna salonu) 150.000 PLN brutto (jakieś 10% rabatu dali)

 

niestety...

brak w nim na chwilę obecną centralnego mechnizmu różniocowego (i pewnie nie będzie), spryskiwaczy lamp przednich oraz xenonów

 

ciekawostka...

skrzynia w trybie sekwencyjnym redukuje biegi ruchem do przodu.. czyli jak w sportowych samochodach :)

 

2012-ford-ranger-wildtrak-rear-side-view.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie się to autko bardziej dla kobiety widzi,takie wymuskane.Navara bardziej męska chyba,jeśli pod tym kątem zerknąć...jasne,że w Navarach widać jeżdżące kobiety,ale myślę sobie że kobieta w męskiej koszuli wygląda bardziej seksownie,ale już facet w spódnicy nie bardzo:).Ale tak jak mówisz-na żywo dobrze to obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i obejrzałem i nawet się przejechałem...

ale tylko wersją Limited, silnik 2.2, skrzynia manual

 

samochód fajny...

ale jakiegoś mega-szału nie ma

 

na pewno z tyłu wygodniej się siedzi niż w Navarze

 

PS

jazda po trawie do okoła salonu... bo pojazd jeszcze nie zarejestrowany :whistle:

 

fotele przednie są wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy 3,2 R5 Diesel to jakiś znany silnik? Bo zachęca manualna skrzynia, ale z drugiej strony jeżeli wszystko jest nowe to użytkownicy będą testować. Wygląd zewnętrzny na duży plus (chyba wzorowali się trochę na Raptorze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik z linii Puma C

nie do końca nowy, bo od jakiegoś czasu jest już w Transitach

 

no i lipa...

oczekiwanie na samochód...... : 6 miesięcy od chwili zamówienia

 

klepią go w RPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...