Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowe radio firmy DAEWOO w QQ


Gość jureks71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wątek ten dotyczy połączenia telefonu z owym radiem przez bluetooth, a więc wyjaśniam że słowa "totalna porażka" dotyczą tej wlaśnie funkcji. Po wybraniu niektorych numerów potrafi się zawiesić dopóki pracuje auto. Dopiero po przerwie w jeździe i ponownym uruchomieniu radio działa. Czy tak ma wyglądać jazda autem wyposażonym w to koreańskie cudo techniki ? Dodam że to nie przypadek bo wpisów na forum na ten temat jest sporo. Zauważylem jedną rzecz , zawiesza się gdy wybieram te same numery a w nazwie jest jakaś polska litera typu : ś, ź, ł itd. Proszę kolegów o sprawdzenie u siebie czy to ma znaczenie. W moim QQ gdzie jest poprzednie radio polskie znaki w nazwach nie mają wpływu na pracę bluetooth.

 

Mam identyczny problem .Mam takie samo radio w nowym Note. Auto powiazane z Nokią E52. W salonie powiedziano mi ,ze mam chyba uszkodzony telefon. Objawy podobne , tzn. Radio zawiesza się często po połączeniu, nie można właczyć, wyłączyć.2 razy wzbudzało mi się (przeraźliwy pisk ). Czasem łaczy rozmowy , a czasem nie . Czasem zatrzymuję się na trasie i wyłaczam silnik,uruchomiony ponownie- działa. Czasem resetuję telefon podczas jazdy . Kombinuję i denerwuje się bardzo.

Przy okazji mam inny problem z tym radiem .

Radio z bluetooth i odtwarzaczem mp3 ( bez nawigacji ). Radio fabryczne. Od długiego czasu szukam instrukcji do tego radia. Bardzo przeszkadza mi brak możliwości ustawienia jasności wyświetlacza . Pytałam w salonie , okazuje się ze w niektórych modelach Note montowano radia , które mają w lewym górnym rogu panelu przycisk funkcji szybkie wyciszenie lub jaskrawość panelu. Ja trafiłam na opcję tylko z wyciszeniem . Panel po uruchomieniu silnika przygasa jest bardzo słabo widoczny , niewiele widzę , godzina w prawym górnym rogu jest nieczytelna-niewidoczna , problem z odczytaniem listy utworów oraz z wybraniem lub odczytaniem od kogo jest telefoniczna rozmowa przychodząca. W Salonie nikt nie potrafił mi tego ustawić ( rozjaśnić ) .

Bardzo proszę o pomoc , może ktoś odgadł już tę zagadkę - jak ustawić ostrość-jaskrawość tego radia??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam firmowe radio, nie narzekam:) czasem problem jest z powiązaniem telefonu (model E51 zrywał niemiłosiernie łączność, a wręcz blokował, E52 nieźle, iphone bez uwag i Lumia też)-myślę, że zależy to od modelu. Nie jestem fanem super muzyki w samochodzie wiec dla mnie OK. Korzystam z USB w podłokietniku oraz jack'a.Przypomnę Kolegom model Safarii z F126P po FL czyli 650-tka-to dopiero była muza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam, odkopuję temat sprzed roku ale nie mogę znaleźć informacji czy da radę zamontować nowe radio zamiast starego (model 2009 tylko z AUX) i wyprowadzić złącze USB. Czy wówczas będzie wszystko działać jak w nowych modelach, czyli sterowanie z kierownicy i najważniejsze USB - bo to z tego powodu cała operacja. Używane nowe radyjko Daewoo można kupić już za 300 zł, a chińszczyzna 2Din jest znacznie droższa o jakości nie wspomnę. Może ktoś już przeniósł nowe radio i podmienił ze starym bez mp3 i USB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...