Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

składanie pólki bagaznika w QQ


wegit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przydatna rzecz!!! Półka się składa. :P

 

I co dalej w związku z tym...?

Powiem więcej, we wszystkich QQ półki składają się tak samo :P

Zamykam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dalej w związku z tym...?

Powiem więcej, we wszystkich QQ półki składają się tak samo :P

Zamykam

 

Ale nie wszyscy, w tym i ja nie wiedzieliśmy że można tą półkę tam wcisnąć, kiedy potrzebna jest większa przestrzeń bagażnika. Kładłem półkę na przykładowo przewożony telewizor ... latała lub na tylnie siedzenie. Porada cenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszyscy, w tym i ja nie wiedzieliśmy że można tą półkę tam wcisnąć, kiedy potrzebna jest większa przestrzeń bagażnika. Kładłem półkę na przykładowo przewożony telewizor ... latała lub na tylnie siedzenie. Porada cenna.

 

Niech będzie, że cenna... :)

Zauważ, że temat nie został usunięty tylko zablokowany, bo nie bardzo wiem o czym tu można dalej dyskutować... :)

Nie mniej na prośbę autora otwieram. Może pojawi się jakaś burza mózgów ...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pojawi się jakaś burza mózgów ...? ;)

Burza to prędzej pojawi nam się za oknem, ponieważ wiosna tuż tuż. Poprostu fajnie dowiedzieć się o czymś o czym się nie wiedziało i jak widać po prawie roku można dalej QQ odkrywać.

Taki to urok forum że dzielimy się swoimi spostrzeżeniami, odkryciami, wiedzą a i na pomoc innych liczymy gdy ona potrzebna. Nawet w banalnych jak mogłoby się wydawać sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dalej w związku z tym...?

Powiem więcej, we wszystkich QQ półki składają się tak samo :P

Zamykam

W instrukcji o tym nie upomina się, z pewnością powiem że kolega nie ma racje, bo z wypowiedzi koledzy zrozumiałem że wszyscy na forum już wiedzą o możliwości składania półki bagażnika i to jest niestety błąd. :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Po prostu fajnie dowiedzieć się o czymś o czym się nie wiedziało i jak widać po prawie roku można dalej QQ odkrywać.

(...)

 

W poprzednim aucie z półką też tak miałem więc może dlatego wydało mi się to zupełnie intuicyjne... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na necie dodatkową półkę umieszczaną pod półką główną. Na jakieś drobiazgi fajny gadzet i do tego ma paski na zamocowanie parasola. Jedyne co mnie zastanawia to czy drobiazgi w niej umieszczone nie latają i telepią się podczas jazdy na dziurach i zakrętach.

 

post-32905-0-16402400-1301946432_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na necie dodatkową półkę umieszczaną pod półką główną. Na jakieś drobiazgi fajny gadzet i do tego ma paski na zamocowanie parasola. Jedyne co mnie zastanawia to czy drobiazgi w niej umieszczone nie latają i telepią się podczas jazdy na dziurach i zakrętach.

To jest fajne. Rozumiem, że znalazłeś fotkę, a nie znalazłeś i kupiłeś. Ciekawe, gdzie można toto dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fajne. Rozumiem, że znalazłeś fotkę, a nie znalazłeś i kupiłeś. Ciekawe, gdzie można toto dostać.

 

U źródła za 330zł: http://www.nissan.pl/#vehicles/crossovers/qashqai/pricing-and-specifications/accessories smile.gif

{Poz. 35 - KE965-JD500}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na necie dodatkową półkę umieszczaną pod półką główną. Na jakieś drobiazgi fajny gadzet i do tego ma paski na zamocowanie parasola. Jedyne co mnie zastanawia to czy drobiazgi w niej umieszczone nie latają i telepią się podczas jazdy na dziurach i zakrętach.

 

post-32905-0-16402400-1301946432_thumb.jpg

 

Chyba nie latają bo je półka od góry przykryje - przynajmniej mniej latają niż te na macie :) szczególnie jak siatki się jeszcze nie zakupiło i zamontowało tak jak ja :) Tylko mnie ciekawi czy nie ograniczy ona dostępu do bagażnika no i ta cena 330 zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie - czy da się jakoś złożyć tak półkę bez rozkładania tylnych foteli? Próbowałem u siebie i jakoś nie mogę tego zrobić - może niewłaściwy algorytm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Z tym składaniem półki to fajna sprawa-nie wiedziałem że tak się da. Ja zawsze ją wyjmowałem i zostawiałem w garażu jak potrzebowałem coś przewieźć o większych gabarytach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym składaniem półki to fajna sprawa-nie wiedziałem że tak się da. Ja zawsze ją wyjmowałem i zostawiałem w garażu jak potrzebowałem coś przewieźć o większych gabarytach

 

No a teraz jak masz tą wiedzę to co? Przeciez nie po to rozkładasz tylne oparcia żeby przegrodzic przestrzeń bagazowa jakąś pólką :dribble: . To po co rozkładac siedzenia? Jest cos co niczemu nie słuzy :thumbsdown:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie służy jak służy? Ja od miesiąca czesto wożę w bagażniku wózek dla dziecka z gondola. Za pierwszym razem półkę położyłem na wierzchu (oczywiście zdjętą). Odkąd wiem że można ją złożyć, jest praktycznie na stałe złożona. Wózek wchodzi bez problemów.

Jak dla mnie super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie służy jak służy? Ja od miesiąca czesto wożę w bagażniku wózek dla dziecka z gondola. Za pierwszym razem półkę położyłem na wierzchu (oczywiście zdjętą). Odkąd wiem że można ją złożyć, jest praktycznie na stałe złożona. Wózek wchodzi bez problemów.

Jak dla mnie super sprawa.

Chodziło raczej o to kwestię połączenia składania półki z rozkładaniem siedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło raczej o to kwestię połączenia składania półki z rozkładaniem siedzeń.

Tak się domyślam. Przy połaczeniu tego patentu ze składaniem foteli jest to rzeczywiście bez sensu. Ale w przypadku, kiedy nie ruszamy foteli a przewozimy więcej bagaży lub coś wyższego w bagażniku, to jest to bardzo wygodna opcja (np wyjazd na wakacje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red1980 ... a jak chowasz półkę w sekretny schowek to musisz na chwilę złożyć oparcia tylnich siedzeń, czy znasz patent wsuniecią bez składania ?
Jesli dobrze pamiętam, to udało się bez składania foteli. Ale troszkę się musiałem napiąć - być może nawet za bardzo na siłe. Teraz mam złożoną półkę prawie cały czas bo jak juz pisałem czesto jeźdzę z wózkiem dziecka, i jak zapakuję stelaż i gondole to półka leżąc już zawadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...