Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

składanie pólki bagaznika w QQ


wegit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ostatnio przewoziłem kamień dekoracyjny w pudłach i odgrodziłem sobie półką przestrzeń pasażerską od bagażowej, pudełek nakładłem aż po dach. Wyszła mi z półki taka a'la kratka. :gun:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz jak masz tą wiedzę to co? Przeciez nie po to rozkładasz tylne oparcia żeby przegrodzic przestrzeń bagazowa jakąś pólką :dribble: . To po co rozkładac siedzenia? Jest cos co niczemu nie słuzy :thumbsdown:

No tak tylko co zrobić jak nie da się rozłożyć siedzeń z banalnej przyczyny - są zajęte przez pasażerów, a trzeba coś przewieżć co wymaga zdjęcia półki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po co ta dyskusja? Ile razy zdarzało się Wam przewozić coś tak dużego, że trzeba było składać siedzenia? Raczej nie wiele razy - o ile się zdarzyło... Natomiast przewożenie czegoć, co wymaga zdjęcia tylnej półki zdarza się stosunko często. Możliwość "schowania" półki w pokazany sposób to jak dla mnie znakomity pomysł. A w przypadku koniecznosci złożenia siedzeń i przewożenia dużego gabartytu, jej wyjęcie z samochodu wydaje się oczywistą oczywistością, więc dywagacje w tej materii są raczej z gruntu bezcelowe ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ostatnio po raz kolejny - nie muszę składać foteli żeby schować półkę. Model przed liftem (jeśli to ma jakieś znaczenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W poprzednim aucie z półką też tak miałem więc może dlatego wydało mi się to zupełnie intuicyjne... smile.gif

 

Jak wkładałeś tę półkę, bokiem czy z góry ?

Edytowane przez peceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... o ile dobrze pamiętam to z góry.Zrobiłem tak może z 2 razy ...ale dobrze jest wiedzieć bo czasami taka zaistnieje potrzeba.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zastanawiam się d5348c8312d5ed64a6295c9076fde15f.jpgczy tej twardej, sztywnej półki nie da się zamienić na taką składaną - miękką jak np na zdjęciu (dotyczy j10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka roletka to rewelacja.
Miałem w Zafirze i swietnie się spisywała
Tylko że na nią nic cięższego nie da się położyć ,jeden minus.A tak to same plusy jej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie półki są jak mnie pamięć nie myli w wersji Qq +2. Ale czy ją spasujesz do Qq ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

aktualnie poszukuję rozwiązania wywiany pułki na roletę, są jakieś uniwersalne na aliexpres czy ktoś próbował takiej przeróbki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...