Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] naturalne terytorium żerowania


devi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dsc2487w.jpg

 

 

]:> :D

 

stopae.th.jpg

 

na szybko z rakietowej :P musze troche poszperać :D:) hehe

 

Pzdr

Edytowane przez worm#21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę coś od siebie. Pobawiłem sie w ostatni weekend, zresztą opony należało wymienić ;-) :devil:

post-35842-0-54099900-1301351798_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oba zdjęcia świetnie wyszły ale filmik nie działa u mnie.

 

filmik usunąłem bo ostatnio na forum pojawiły się osoby, które raczej nie mają uczciwych zamiarów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie serce boli widząc jak katujecie te swoje samochodziki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie serce boli widząc jak katujecie te swoje samochodziki!!!

 

 

:) hehe Andrzej jak to dobrze że ja mogłem twoja Zete oficjalnie pokatować :P

 

Pozdro i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetka jeszcze nie bylo mi dane pojezdzic w srodowisku naturalnym, ale musze ;) Bo ostatnio wieczorne powroty od dziewczyny sie wydluzaja i sa co raz ostrzejsze :whistle: Trzeba sie wyzyc w bezpiecznych warunkach.

 

Jesli chodzi o srodowisko naturalne to moge wrzucic takie cos:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=q9oiSjupdf0

Edytowane przez Prezes_Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet kombi jakieś takie podobne :rofl:

 

a tutaj hamowanie w Poznaniu przed Sławiniakiem z >200 do około 100 i erłan, który próbował..

http://www.youtube.com/user/Madboy929#p/a/u/2/l5kQ8-2n-q8 ;)

 

Karol, a gdzie ten drugi kolega pojechał ?

 

Zetka jeszcze nie bylo mi dane pojezdzic w srodowisku naturalnym, ale musze ;) Bo ostatnio wieczorne powroty od dziewczyny sie wydluzaja i sa co raz ostrzejsze :whistle: Trzeba sie wyzyc w bezpiecznych warunkach.

Jesli chodzi o srodowisko naturalne to moge wrzucic takie cos:

 

Karol... a pisałem o różnych terminach wolnych. Najbliższy niestety jest w poniedziałek w Kielcach.

16go kwietnia w Ułęży jest Lap Race (organizowany przez wst.org.pl), ale to znaczy że zamiast typowego treningu będzie trzeba robić dobre czasy. Ale może być fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, a gdzie ten drugi kolega pojechał ?

 

Widać przeciez na koncu filmiku. Ja odjezdzam a potem jest zblizenie jak gosc siluje sie z podniesieniem R1 na zwirku.

 

 

Karol... a pisałem o różnych terminach wolnych. Najbliższy niestety jest w poniedziałek w Kielcach.

16go kwietnia w Ułęży jest Lap Race (organizowany przez wst.org.pl), ale to znaczy że zamiast typowego treningu będzie trzeba robić dobre czasy. Ale może być fajnie.

 

Wiem wiem, i bardzo chce sie wybrac.. ale najpierw musze zaczac konczyc prace dyplomowa, bo po robocie na nic nie mam sily ostatnio - a czas nagli. Na domiar "zlego" dojda jeszcze wypady motocyklowe na tory i trzeba bedzie to wszystko jakos pogodzic ;) Ale spoko, na pewno bedzie nam dane pojezdzic.

Edytowane przez Prezes_Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać przeciez na koncu filmiku. Ja odjezdzam a potem jest zblizenie jak gosc siluje sie z podniesieniem R1 na zwirku.

 

no właśnie mnie interesuje dlaczego odpuścił i pojechał prosto. Mi instruktor mówił, że jak widzę, że za późno hamowałem i już się nie da uratować zakrętu to jechać prosto a nie walić bokiem w coś. Czy o to chodziło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepałował bo za wszelką cenę chciał mnie wziąć. Na dodatek ściął mnie na wewnętrznej.. powinien pojechać zakręt na 3/4, ale pewnie nie miał pojęcia że tak można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wiedział jak się steruje zawieszeniem w trakcie pokonywania zakrętu przy użyciu hebla i gazu, ale ja się nie znam :whistle:

 

no własnie widziałem, że wykazałeś się chłodnym osądem sytuacji i się nie zderzyliście jakimś cudem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakichś chorych ambicji. Jak ktoś leci szybciej to go puszczam, żeby podpatrzeć trajektorie i inne aspekty :)

Tym bardziej puszczam desperatów, którzy tylko na prostej odkręcają... żeby na wyjściu z zakrętu pokazać im gdzie ich miejsce :devil:

 

ps. u kogo trenujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol kiedy byłeś w Lublinie? Tez byłem na tej imprezie jakoś na poczatku lipca. Nie chwalac się po kilku godzinach przytarłem podnóżki a nastepnego dnia wydech. Po wszystkim Jerry powiedział, że musze zmienić moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byliśmy na tej samej imprezie ;) Byłem na wszystkich imprezach Fun&Safety Hondy z ProMotorem.

Jeszcze się okaże zaraz się znamy, tylko nie wiemy czym jeździmy poza moto :D

 

PS. Też schodziłem do podnóżków kiedyś niestety, brakowało miejsca na nogę między asfaltem a plastikami, ale na szczęście trochę się nauczyłem jeździć od tamtej pory. Także tempo wzrosło, a mam jeszcze sporo zapasu prześwitu.

 

929q.jpg

Edytowane przez Prezes_Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że lepiej aby złożenie przy danej szybkości było możliwie małe. Dzięki czemu można złożyć się bardziej i jeszcze dołożyć do pieca. Trenuję nad tym :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że lepiej aby złożenie przy danej szybkości było możliwie małe. Dzięki czemu można złożyć się bardziej i jeszcze dołożyć do pieca. Trenuję nad tym :devil:

 

może nie efektywnie, ale za to efektownie :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...