Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie nowicjusza - obrotomierz, koło zapasowe


JerzyR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mea culpa, to jest rzeczywiście kontrolka licznika przebiegu i co ciekawe naciśnięcie przycisku "i" na kierownicy zmienia wyświetlanie pomiędzy "A" i "B".

Ten NOTE zyskuje przy bliższym poznaniu:)

Na usprawiedliwienie powiem, że w moim aucie nie ma 2 liczników przebiegów dodatkowych. NOTE jest mojej kobiety.

Edytowane przez JerzyR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w note są! :rolleyes: - masz licznik główny - liczący przebieg sumaryczny i dwa liczniki pomocnicze "A" i "B" które można w każdej chwili wyzerować z kierownicy przytrzymując dłużej przycisk "i". (przyciskiem tym zerujemy w razie potrzeby też inne informacje z komputera - np. średnie spalanie lub naciskając krótko kolejno wybieramy interesujące nas informacje) Podliczniki są przydatne - można sobie ustalać własne przebiegi dzienne albo sprawdzać długość tras, poszczególnych odcinków itp. Nie przejmuj się brakami edukacji dot. tego sympatycznego autka. Pytaj a my odpowiemy (choć czasem lubimy bywać złośliwi :shifty: )

 

Arek - masz ode mnie pozytyw za trafienie - mógłbyś spróbować w Bingo :rolleyes:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

a-68-ja swojego z niemiec przywiozłem bez przykrywek w bagażniku,poszedłem do Obi tam gdzie przycinają sklejki(najpierw odrysowałem kształt z bagażnika na tekturze) i za 20zł mam dekle do bagażnika.

 

grubość sklejki tak jak orginalna 18-ście mm,na to kawałek wykładziny dywanowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się,że chodzi ci o tzw flexiboard - czyli dwudzielną półkę w bagażniku. Bardzo dobry pomysł :rofl: i z pewnością wart naśladowania, jeśli ktoś nie ma tej półki w standardzie a jej potrzebuje i nie chce wydawać kilkuset zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej,wręcz podpowiem koledze bo sam dorabiałem znajomemu taka deskę(ale nie do Note)

Aby to ładnie i estetycznie wyglądało to pomyśl nad obramowaniem tej płyty,są listwy [ (takie C),które montuje się na brzegach,na wcisk bądź na klej.Wystarczy znać grubość płyty i wykładziny.Wykładzinę można podkleić klejem do tapicerki,takerem zabezpieczyć brzegi i założyć obrzeże.Tak wykonane wygląda bardzo ładnie,a co ważne ,ostre brzegi płyty nie rysują plastików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...