Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gaśnie po 30 sekundach na wolnych obrotach


Gość amoco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dziwny problem z samochodem.

 

Najpierw powiem co sie dzieje. Od miesiaca mam problem z obrotami na wolnych obrotach. Najpierw troche szalała mi przepustnica. Zostala wyczyszczona i troche lepiej chodzi. Ale mechanik powiedzial ze to sonda lambda. Wymienilem sonde i potem mialem wolne obroty na ok 1300/min. Denerwowalo mnie to i odpiąłem akumulator na 24 h. Po czym wolne obroty rzeczywiscie spadły na ok 900/1000/min. Jednak gdy jade i wlacze na luz i stoje na swiatłach po 30 sekundach gasnie silnik ( i na benzynie i na gazie )- zakażdym razem. Pojechalem do mechanika i powiedział ze wina przepływomierza. Wiec pojechalem do innego mechanika podpiac pod komputer samochod i mechanik powiedział , że to nie jest wina przepływomierza. Powiedział , ze nie za bardzo mu sie podoba sonda lambda ( ale wymienialem ja przeciez tydzien temu na nową NGK ).

 

Zastanawiam sie czy moze to nie jest wina świec.

 

Prosze o porade bo kazdy mechanik mówi mi co innego i tak w kółko a nic sie nie poprawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze na poczatek zrobic odczyt bledow dla zlacza obd2. Masz opis jak zrobic TUTAJ. Poczytasz i sobie zrobisz samemu bez jezdzenia na komputer. Poza tym Prosze poczytac TO.Jest duzo ciekawych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...