Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

oświetlenie zegarów


Gość quba

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wam słuchajcie powiedzcie mi czy ktoś kupował te żaróweczki co są w zegarach r5? bodajże bo ni chuchu nie moge tego nigdzie znaleść cały olsztyn zjechałem i nikt takich nie ma może gdzieś w internecie ktoś to znalazł? bo zmieniłem na zwykłe ale kiepski kolor... a tych kapturków nie można z starych zdjąć bo się przykleiły i rwą się... i jescze jak by ktoś mógł podać gdzie primera p11 miała doświetlenie z takich cielawostek w popielniczce to wiem i pod ustawieniem ogrzewania a gdzieś jeszcze np w schowku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie znajdziesz kapturki niebieskie ale strasznie kiepskie i nic nie warte, te japońskie były tylko takie dobre. Sam zamówiłem diody przez allegro SMD 5050 w gotowych oprawkach, dobrze oświetlają zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie znajdziesz kapturki niebieskie ale strasznie kiepskie i nic nie warte, te japońskie były tylko takie dobre. Sam zamówiłem diody przez allegro SMD 5050 w gotowych oprawkach, dobrze oświetlają zegary.

jakie zamawiałeś białe czy w jakimś kolorze mógł byś foto wstawić jak u ciebie na tych diodach wygląda bo kurde też niechce kupić a żeby potem się okazało ze np po oczach daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oswietlenie w schowku, w bagazniku. Jezeli chodzi o zegary jesli dasz diody to nie bedziesz mial mozliwosci przyciemnia i rozjasniania swiatla pokretlem. Do schowka wsadz diode zamiast zarowki. Zarowki zegarow do p11 TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj możesz zobaczyć różne opcje kolorów w licznikach itp.

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/5880-tuning-optyczny/

 

A tematów jest sporo na ten temat. A w Olsztynie aż dziwnie że nie ma sklepu z takimi żarówkami .Raczej powinni byc sklepy tuningowe czy tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tematów jest sporo na ten temat. A w Olsztynie aż dziwnie że nie ma sklepu z takimi żarówkami .Raczej powinni byc sklepy tuningowe czy tego typu.

 

Ja kupiłem kapturki niebieskie w pierwszym sklepie i od razu je zwróciłem bo ledwo co światło przepuszczały. Dałem sobie spokój już z kapturkami bo u mnie np. oryginalne były różne kapturki, chyba na oświetleniu wyświetlaczy cyfrowych były grubsze. Tak więc ciężko było by uzyskać efekt podobny do oryginału. Zakupiłem diody 3chipowe SMD 5050 i jestem zadowolony, wrzuciłem je też na oświetlenie tablicy i postojówki. Nie rażą po oczach więc nawet regulacja mi nie jest potrzebna (zrobiłem tylko patent na on - off).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...