Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fabryczna nawigacja


nnemrod
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzega ? Mam ją dwa lata i nic mi o tym nie wiadomo.

 

Pojawia się okienko z informacją i sygnał dźwiękowy. Może masz wyłączoną tą opcje (jeżeli można wyłączyć, nie pamiętam, mogę później sprawdzić w ustawieniach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z serwisu, podobno w listopadzie ma wyjść wersja polska. Nie jest to informacja oficjalna (także w razie co proszę nie wieszać na mnie psów) ale może się doczekamy???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z serwisu, podobno w listopadzie ma wyjść wersja polska. Nie jest to informacja oficjalna (także w razie co proszę nie wieszać na mnie psów) ale może się doczekamy???!!!

 

to tk na 50% bo z tego co wiem to w listopadzie ma się pojawić nowa wersja Nissan Connect ale to nie będzie soft tylko ale cały system ma się zmienić więc zapewne o to chodzi a nie o możliwość wgrania menu w j.polskim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szanowni użytkownicy fabrycznej nawigacji. :gun:

Mam pytania w związku z tym , że ukazała sie nowa wersja mapy V2011:

1. Czy można wprowadzić wiecej niż jeden punkt pośredni wyznaczając samemu przebieg trasy ? ( To dla mnie najważniejsze )

2. Czy nadal nie rozgranicza dróg polnych od szos gdzieś tam "na prowincji " ?

3. Czy nadal nie ma nawigacji w języku polskim ?

 

Odpowiadam na Twoje pytania gdyż mam mapę V2011

Nic się nie zmieniło:

1. Mozna wprowadzić tylko jeden punkt pośredni

2.Nadal nie rozgranicza dróg polnych od utwardzonych

2. Nadal nie ma języka polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jak ktoś by potrzebował najnowszą mape na karcie SD do nissan connect w dobrej cenie to sie polecam, więcej na priv

Witam. Czy mapy do Nissana Connect, nadal są aktualne ? I w jakiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z serwisu, podobno w listopadzie ma wyjść wersja polska. Nie jest to informacja oficjalna (także w razie co proszę nie wieszać na mnie psów) ale może się doczekamy???!!!

 

chłopakie od QQ znaleźli takie rozwiązanie : http://www.uczymyautapolskiego.pl/produkty/nissan.html

 

koszt 999 zł z aktualizacją mapy i dojazdem do Klienta (podobno choć nie do końca tego jestem pewien w przypadku drugiego końca Polski )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopakie od QQ znaleźli takie rozwiązanie : http://www.uczymyautapolskiego.pl/produkty/nissan.html

 

koszt 999 zł z aktualizacją mapy i dojazdem do Klienta (podobno choć nie do końca tego jestem pewien w przypadku drugiego końca Polski )

Słuszna sprawa, ale, ale najbardziej zależałoby mi aby na mapie nazwy ulic czy osiedli zaczynały się od ich nazwą czyli np. Stróżyńskiego ulica a nie ulica jacka str lub osiedle Bolesława Śm itp. no dla takiej zmiany byłoby chyba warto- zgłosiłem ta wadę nawigacji u Nissana ze dwa tygodnie po kupnie samochodu czyli trzy lata temu. No cóż tak nas traktują.... .  Musze wyjaśnić telefonicznie czy taka modyfikacje wprowadzili bo na zdjęciach nie ma mapy. Może jeszcze chłopaki przetłumaczą oprogramowanie panelu sterowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wy się męczycie z tą nawigacją ? Przecież to jest nic nie warte urządzenie z całkowicie zablokowanym windowsem CE... Moim zdaniem lepiej jest zamiast tych 999 zł na spolszczenie wydać koło 1300 zł na dedykowane urządzenie do Juke z bezpośrednim dostępem do Windowsa, Wtedy macie wszystkie dostępne mapy na rynku do swojej dyspozycji + pełna obsługa wszystkich przycisków z kierownicy + cała reszta, tak jak w oryginale.

 

Znając życie, chłopaki znaleźli sposób na połączenie poprzez ActiveSync i mają dostęp do plików. Wówczas wystarczy je podmienić i po kłopocie.

Edytowane przez skaktus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Polecam ten zamiennik.  CE4K38 NISSAN idealnie pasuje w instalacje bez przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Polecam ten zamiennik.  CE4K38 NISSAN idealnie pasuje w instalacje bez przeróbek.

 

I o tym mówiłem. To produkt "polskiej" firmy GMS. Tak naprawdę to Balupunkt/Alpine bez nazwy, o czym można poczytać na necie i znaleźć takie same modele z innymi nazwami w różnej cenie. Wyposażenie itd to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie, czy jest ktos kto może poprawnie opisac jaki to model navigacji jest w tym juke z 2014? bo na karcie mam napisane że niby to connect 1 a z wyglądu tej navi wnioskuje że to connect 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-85165-0-20296500-1406626318_thumb.jpg

post-85165-0-73502500-1406626330_thumb.jpg

Edytowane przez Juke 2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest NC2

 

niby tak ale ... NC pierwszej generacji był w JUKE/QQ/Micra/NOTE i później jeszcze w X-Trailu.

 

W 2013r. do JUKE trafił już nowy model NC (większy ekran/polskie menu itd) ale systemowo to była 1 choć w opisach było NC2

 

Nowy Nissan Connect a dokładnie w wesji Nissan Connect 2.0 jest stosowany w nowym JUKE po liftingu oraz z większym ekranem w nowym QQ oraz będzie dostępny (ten sam rozmiar ekranu) w Nissanie PULSAR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale ... NC pierwszej generacji był w JUKE/QQ/Micra/NOTE i później jeszcze w X-Trailu.

 

W 2013r. do JUKE trafił już nowy model NC (większy ekran/polskie menu itd) ale systemowo to była 1 choć w opisach było NC2

 

Nowy Nissan Connect a dokładnie w wesji Nissan Connect 2.0 jest stosowany w nowym JUKE po liftingu oraz z większym ekranem w nowym QQ oraz będzie dostępny (ten sam rozmiar ekranu) w Nissanie PULSAR :)

 

 

Witam , czyli wychodzi na to, że jest to NC1 ale wstawiany po 2013 roku?, bo sądząc po karcie na której jest napisane ''Only to be used in NissanConnect, nie NissanConnect2'', to tak wychodzi :), i teraz pytanie czy taka karta działa z wcześniejszymi modelami ( przed 2013) czy nie, i jak sprawdzic z którego roku/miesiąca są mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zdaje się, że od niedawna jest nowy Nissan Connect oferujący np. fecebooka... Czy to jest nowy sprzęt czy tylko soft (a jeżeli soft to czy dostępna jest aktualizacja dla N.C. 2.0)? Czy Nissan wycofał się z archaicznej metody transmisji danych dialup na rzecz transmisji pakietowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj zobaczyłem na ekranie komunikat, że jest dostępna nowa wersja mapy do zamówienia u dealera. Wie ktoś jaka cena i na ile aktualne jest pokrycie dróg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczyłem na ekranie komunikat, że jest dostępna nowa wersja mapy do zamówienia u dealera. Wie ktoś jaka cena i na ile aktualne jest pokrycie dróg?

Jest o tym w kilku miejscach na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest mozliwosc podczas wyswietlania mapy "zlikwidowac" z ekranu obraz ponumerowanych przyciskow poszczegolnych stacji radiowych, tak aby byla widoczna cala mapa.? (NC1) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu zlikwidowania z ekranu mapy nawigacji numerow stacji radiowych to niestety ale po nacisnieciu "mapa" numery pozostaja. Jezeli sa gdzies na forum wskazowki na ten temat prosze o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...