Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Note bez znaczku?


dbdariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

arek_sosnowiec

tak znalazłem ... gożej wyposażony, stan idelany :) tylko przebieg jeszce muszę sprawdzić.... no i oczywiście cena spora:

http://www.duet.autotrader.pl/pp4/details,25794,115347404.asp

 

http://www.duet.autotrader.pl/pp4/details,25794,115483006.asp

 

ten drugi nie ma ESP. Jedyna różnica to tylko alufelgi no i mniejszy przebieg o 10k no i cena o 1k większa.

 

 

Oba w bardzo dobrym stanie. Nie bite.

Edytowane przez dbdariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mając do wyboru auto sprowadzone a kupione w kraju, którego historię łatwiej da się prześledzić wybrałbym to drugie nawet jeśli jest słabiej wyposażone i droższe. Zresztą wyższą cenę płaci się właśnie z powodów o których wspomniałem.A wyposażenie? czy aż tak wielka różnica jest między klimatyzacją manualną a automatyczną?Albo bez ESP nie da się jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie do mierzenia powłoki lakierniczej wszystko Ci powie. Mam takowe ("amatorskie"), ale i tak pokazuje całą prawdę o powłoce lakierniczej. Co do emblematów-nie pytał mnie nikt o nie...po prostu były i tyle. ;) Jednak w Audi jest taka opcja na 100%. Znajomy w A8'2010 (ten model z nowym nadwoziem) zażyczył sobie przed zamówieniem/odbiorem w salonie by nie było znaczków i ma tylko znaczek centralny Audi...z lewej nic i z prawej nic (powinny być: A8, TDI/QUATRO). Jednak nie wiem czy ta "przyjemność" go coś kosztowała...hmmmm. Pozdrawiam

 

Dacia...jak najbardziej! Już prawie dokonywałem zakupu Sandero ale w wersji Stepway w dieslu. Ale stało się inaczej i mam Note w benzynie. Ale Stepway...niczego sobie. ;) Duster...super wozik-może kiedyś. ;) W środku jak to w środku...Rumunia-deska z Logana/Sandero, ale na zewnątrz kawał fajnego auta i robi wrażenie. Tyle, że Duster raczej w benzynie z LPG, paliwa spala sporo, a diesel troszkę za drogi. Ale nie ukrywam podoba mi się...Kiedyś-kto wie. ;) Może używka...hmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek_sosnowiec

tak znalazłem ... gożej wyposażony, stan idelany :) tylko przebieg jeszce muszę sprawdzić.... no i oczywiście cena spora:

http://www.duet.autotrader.pl/pp4/details,25794,115347404.asp

 

http://www.duet.autotrader.pl/pp4/details,25794,115483006.asp

 

 

Czasami lepiej więcej dopłacić lub zrezygnować z wyposażenia żeby kupić coś pewniejszego. Zawsze zastanawiało mnie dlaczego auta z zachodu które jako nowe są tam droższe, po kilku latach będąc w (wg sprzedajacych) idealnym stanie, po imporcie do nas są tańsze od krajowych. I to po doliczeniu prowizji i kosztów sprowadzającego. Ano dlatego, że w większości były albo bite albo mają przekrecone liczniki. W przypadku auta krajowego łatwiej sprawdzić jego przeszłość (przebieg, serwis - choć jak się okazuje to też różnie bywa. W moim ASO nie wydadzą Ci historii auta bez zgody właściciela natomiast Manix otrzymał takową bez problemów).

 

Ja próbowałbym szukać czegoś bez pośrednictwa komisu. Najlepiej bezpośrednio od osoby która kupiła autko w salonie (pierwszy właściciel). Czasami takie oferty też się trafiają (wtedy trzeba szybciej podejmować decyzję :) ). Ale jeżeli nic złego nie wyjdzie podczas oględzin tych z komisu to dlaczego nie?

 

Powodzenia :wave:

 

Dacia...jak najbardziej!

Kurcze. Dacia, Skoda ... Jakoś wszyscy mogą. A ja się pytam dlaczego nie FSO i Polonez :mad:

Edytowane przez arek_sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duster będzie moim następnym pojazdem. Wiem już nawet jaki będzie kolor i wyposażenie, tylko muszę "dojeździć" jeszcze trochę notka :rolleyes:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duster będzie moim następnym pojazdem. Wiem już nawet jaki będzie kolor i wyposażenie, tylko muszę "dojeździć" jeszcze trochę notka :rolleyes:

Więc wkrótce będzie Note do sprzedania od pewniaka. Cenna wiadomość dla założyciela wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...