Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

immobiliser nisaan sunny 1,4 95


Gość mariannass

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariannass

Witam mam taki problem z immobiliserem po wyłączeniu go i dczekaniu okolo 2 sekund sychac cichutkie cyk i mozna odpalic auto, teraz tego cyk juz nie ma i mam pytanko do fachowcow co to sie moglo popsuc, dodam ze miernikiem sprawdzalem immo i na zółtym kablu jest 12v jak nie mozna odpalic auta a po tym "cyk" robilo sie 6v i mozna odpalac teraz po wylączeniu immo jest 12v caly czas.

Ogólnie to chcialem to immo odpiac albo ominac, a teraz nie moge odpalic i nie wiem gdzie szukac usterki ew. w ktorym miejscu.

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariannass

 

 

hmm... dzieki rano sie biore do roboty, ale nadal niepokoi mnie ten pstryczek co po wylaczeniu immo czyli ze mozna odpalic auto pstrykał a teraz cisza moze sie jakis przekaznik spalil...no nic zobacze rano

 

immo sie wlacza i wylącza ale nie ma tego cykniecia jak sie rozbrajał, dodanie na stale plusa do immo nic nie daje bo najpierw musi sie rozbroic nie wie ktos gdzie usterki szukac?? warsztat odpada bo na naprawe trzeba czekac ze "3 miesiace!!!!???"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...