Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ-łkowe spotkanie


dubik77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

kiedyś letnią porą zostało wspomniane wiec może czas przejść do realizacji. Pomyślałem że może będzie ktoś chętny (moze i kilka osób ) aby się spotkać, pogadać, popatrzyć na swoje QQ, popodglądać co kto ma.

 

Spotkanie bez zapisów, planowania ... jesteś obok, masz ochotę podjechać ... może będzie warto, choć wiem że to sprawa bardziej regionalna.

 

Miejsce na Bielanach, aby chętny z Legnicy, Kłodzka itp. mieli blisko, żona odstawiona do Ikei i w tym czasie chwila pogawędki o świecie QQ-łek. Termin to sobota 1 pażdziernika, godzina 14 lub jak komu pasuje.

 

Ma ktoś ochotę ?

 

post-32905-0-47181200-1316544543_thumb.jpg

Edytowane przez dubik77
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

(...)

Ma ktoś ochotę ?

 

Pomysł super! Mam nadzieję, że wypali.

Szkoda, że tak daleko...? :(

 

Ja mogę przyjechać pod IKEA... ale w Gdańsku ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

kiedyś letnią porą zostało wspomniane wiec może czas przejść do realizacji. Pomyślałem że może będzie ktoś chętny (moze i kilka osób ) aby się spotkać, pogadać, popatrzyć na swoje QQ, popodglądać co kto ma.

 

Spotkanie bez zapisów, planowania ... jesteś obok, masz ochotę podjechać ... może będzie warto, choć wiem że to sprawa bardziej regionalna.

 

Miejsce na Bielanach, aby chętny z Legnicy, Kłodzka itp. mieli blisko, żona odstawiona do Ikei i w tym czasie chwila pogawędki o świecie QQ-łek. Termin to sobota 1 pażdziernika, godzina 14 lub jak komu pasuje.

 

Ma ktoś ochotę ?

 

post-32905-0-47181200-1316544543_thumb.jpg

 

 

Oczywiscie dobry pomysł. Jestem za i jesli dojdzie to do skutku to będę :). I tak będe w tym czasie we Wrocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

kiedyś letnią porą zostało wspomniane wiec może czas przejść do realizacji. Pomyślałem że może będzie ktoś chętny (moze i kilka osób ) aby się spotkać, pogadać, popatrzyć na swoje QQ, popodglądać co kto ma.

 

Spotkanie bez zapisów, planowania ... jesteś obok, masz ochotę podjechać ... może będzie warto, choć wiem że to sprawa bardziej regionalna.

 

Miejsce na Bielanach, aby chętny z Legnicy, Kłodzka itp. mieli blisko, żona odstawiona do Ikei i w tym czasie chwila pogawędki o świecie QQ-łek. Termin to sobota 1 pażdziernika, godzina 14 lub jak komu pasuje.

 

Ma ktoś ochotę ?

 

post-32905-0-47181200-1316544543_thumb.jpg

Super, gdyby tylko kolega zdradził gdzie te Bielany są. Znalazłem taką miejscowość niedaleko Bielska-Białej ale to nijak z zamieszczoną mapką się nie pokrywa. Pozdrawiam

Edytowane przez bolo28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, gdyby tylko kolega zdradził gdzie te Bielany są. Znalazłem taką miejscocowość niedaleko Bielska-Białej ale to nijak z zamieszczoną mapką się nie pokrywa. Pozdrawiam

 

Bielany wrocławskie przy zjeździe z autostrady :. Dopisałem na tej mapce "Wrocław". Widać trasę A4 wiec i pomyłki chyba nie bedzie :)

post-43265-0-48197900-1316548054_thumb.jpg

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkajmy się w połowie drogi

 

 

W połowie drogi od czego? Warszawa to ..... nie odbieram jej dobrze choc często tam bywam. Co innego Wrocław :) i ....... wrocławianki.

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To?

 

Dwa razy ukradli mi samochów wiec ...... , nie chce próbowac w mysl zasady "do trzech razy sztuka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie dobry pomysł. Jestem za i jesli dojdzie to do skutku to będę :). I tak będe w tym czasie we Wrocku.

No to fajnie jest nas już dwóch ;) Będę miał okazję zobaczyć dwu litrowego benzyniaka ... moze mnie przewieziesz :)

 

 

 

Ja Was pogodzę. Spotkajmy się w połowie drogi tzn. pod Ikeą w Warszawie

A może w tą sobotę w Górze Kalwari ... akurat będę wiec może i na ziemi stolicy szybki spontaniczny zlocik.

 

to ?

To?

To może wpadniecie w sobotę 24 do Góry Kalwari ... chyba przy basenie jest większy parking.

Edytowane przez dubik77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie jest nas już dwóch ;) Będę miał okazję zobaczyć dwu litrowego benzyniaka ... moze mnie przewieziesz :)

 

No co jest? :)

Brak chetnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie jest nas już dwóch ;) Będę miał okazję zobaczyć dwu litrowego benzyniaka ... moze mnie przewieziesz :)

 

 

 

 

A może w tą sobotę w Górze Kalwari ... akurat będę wiec może i na ziemi stolicy szybki spontaniczny zlocik.

 

 

 

To może wpadniecie w sobotę 24 do Góry Kalwari ... chyba przy basenie jest większy parking.

 

 

bardzo chetnie :)

 

 

tylko detale podaj tutaj lub np na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To może wpadniecie w sobotę 24 do Góry Kalwari ... chyba przy basenie jest większy parking."

 

Bardzo chętnie, ale proszę o szczegóły, sobotę mam już co prawda zaplanowaną, ale plany zawsze można delikatnie zweryfikować.

 

Chyba lepszym miejscem będzie parking w centrum przy Urzędzie Miasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja genetycznie w sumie w całości jestem dolnoślązakiem.

 

Uprzedzając pytanie Author53. Da się to wyleczyć. Teraz jestem w 100% ślązakiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak dzis?

To przyjedzcie do Góry Kalwaria powiedzmy o 13, pod ten urząd. Miejscowość nie dużą to się znajdziemy. Proszę o info czy będziecie.

Edytowane przez dubik77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja genetycznie w sumie w całości jestem dolnoślązakiem.

 

Uprzedzając pytanie Author53. Da się to wyleczyć. Teraz jestem w 100% ślązakiem :D

 

Co też ta "genetyka" potrafi zrobic z porzadnym człowiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyjedzcie do Góry Kalwaria powiedzmy o 13, pod ten urząd. Miejscowość nie dużą to się znajdziemy. Proszę o info czy będziecie tel w razie czego 600375617

 

Na 90% będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spontaniczność i chęci. Jednak dla chcącego nic trudnego.

 

Mam nadzieję że we Wrocławiu również kilka chętnych osób zechce stanąć "zderzak w zderzak"

Edytowane przez dubik77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...