Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ-łkowe spotkanie


dubik77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie. Sobota 1 pażdziernika, godzina 14.

 

Dlaczego nie moge edytowac postu? dubik77 jakie masz kółka zimowe? Chciałem kupic felgi 16" ale w serwisie cos mi sciemniaja ze na przód nie beda pasowaly. Chetnie bym przymierzył jedno kółko we Wrocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. Sobota 1 pażdziernika, godzina 14.

 

... dubik77 jakie masz kółka zimowe? Chciałem kupic felgi 16" ale w serwisie cos mi sciemniaja ze na przód nie beda pasowaly. Chetnie bym przymierzył jedno kółko we Wrocku.

Z tego co było pisane na forum 16' nie pasują do QQ+2. Ja mam 16 takie jak na zdjeciu poniżej.

 

post-32905-0-70222700-1316978850_thumb.jpg

 

Jeżeli chcesz i uda mi się do nich dokopać to mogę w sobotę wziąść jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co było pisane na forum 16' nie pasują do QQ+2. Ja mam 16 takie jak na zdjeciu poniżej.

 

post-32905-0-70222700-1316978850_thumb.jpg

 

Jeżeli chcesz i uda mi się do nich dokopać to mogę w sobotę wziąść jedno.

 

Ja nie mam QQ+2 tylko I-WAY 2,0 benzyne i szukam felg blaszanych a nie alu. Moze ktoś jeszcze dołączy do nas i będzie takie miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja miałem 2.0 Teknę i miałem zwykle stalówki na zimę 16tki...

 

Wierze ale podobno nawet teraz montuja do QQ wszystko co leci. Tak na oko to przednie zaciski wygladaja na duze wiec nie chce ryzykowac kupujac felgi 16" bo co z nimi zrobie jak nie beda pasowały. lepiej przymierzyć przed zakupem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy dealerzy straszą, ale do Qashqaia krótkiego każdego pasują 16"

 

problem jest z długą wersją i silnikiem 2.0 diesel/benzyna

 

na słupku od kierowcy masz homologowane zestawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Artur07, Dubik, Strider za spocik :)

 

Milo by poznac:)

 

Wzajemnie.

Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli szansę spotkać się na spotach.

Jedno jest pewne, jak Dubik zawita do rodziny na Mazowsze to miejscówka na spot już jest.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wzajemnie.

Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli szansę spotkać się na spotach.

Jedno jest pewne, jak Dubik zawita do rodziny na Mazowsze to miejscówka na spot już jest.

 

Pozdrawiam.

 

 

pojechaliscie a My jeszcze Zetką pojezdzilismy :)

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pojechaliscie a My jeszcze Zetką pojezdzilismy :)

 

pozdrowienia

Pojeździliscie ale nie poszaleliście bo "Z-tka" mogłaby się zarysować :) A to samochód do szaleństw i szkoda że Strider nie przyjechał "X-em", bo myślałem że mu się poprzyglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szaleć tym samochodem trzeba umieć i najlepiej robić to na torze. Takie szaleństwa potrafią być kosztowne. Nie bez powodu większość Zetek na rynku wtórnym jest po dużych przygodach. W przednionapędówce jeśli przesadzisz z gazem w zakręcie, wylecisz przodem, odpuścisz trochę gazu i wrócisz na właściwy tor jazdy. Natomiast w mocnym samochodzie z tylnym napędem możesz obrócić się tyłem do kierunku jazdy...

 

Po pierwsze to nie najlepiej na torze, tylko jeśli szaleć to tylko na torze/zamkniętym obiekcie wg. mnie ;)

 

Po drugie kolega dubik77 jeździ QQ to wie jak się szaleje zetką, z pewnością ma duże doświadczenie w jeździe tym autem na co dzień, więc co Ty mu tłumaczysz? :P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze to nie najlepiej na torze, tylko jeśli szaleć to tylko na torze/zamkniętym obiekcie wg. mnie ;)

 

Po drugie kolega dubik77 jeździ QQ to wie jak się szaleje zetką, z pewnością ma duże doświadczenie w jeździe tym autem na co dzień, więc co Ty mu tłumaczysz? :P

Widzę, że nudnawo dzisiaj w dziale Z-tek... ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj tam, taka mała sąsiedzka inwazja.... ;)

A czy ja mówię, że coś nie tak...? Więcej takich inwazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze ...

... więc co Ty mu tłumaczysz? :P

 

Po pierwsze jak przychodzi się w gości to zaczyna się od "dzień dobry", a nie dziwnych ironi.

 

Po drugie kpiąc z innych wypada znać istote (w tym przypadku spotkania) i wiedzieć skąd może w rozmowie pojawić się aspekt "porysowanej Z-etki". Jeżeli zwolnisz w swoich zapędach to podpytaj Stridera, może powie Ci o brakujacych dwóch minimetrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię, że coś nie tak...? Więcej takich inwazji :)

 

Przygotuj się jeszcze na inwazję na pw, bo ostatnio nie mogłam odpisać (wykasowałam sobie Twoją wiadomość), ale zaraz nadrobię :P

 

 

Zapytałam zanim cokolwiek napisałam ;) Nie kpię, ale wypowiadasz się jak znawca, więc przygotuj się na to, że będziesz tak traktowany. Najwidoczniej Twoja poprzednia wypowiedź nie miała jakichś głębszych podstaw niż gdybanie, skoro Cie to tak ubodło... Jak się poczułeś urażony to sorry, nie bij :D:P

 

Myślałam że dzień dobry ogólne wystarczy, ale jeśli nie.... Dzień Dobry dubik77 :)

Poza tym to jedno forum i nie będę się nagle czuła, jak w gościach tylko, jak u siebie, bo chyba o to tu chodzi ;]

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam nie kłóćic sie :)

 

Grunt że spocik sie udał - była niepodzianka w postaci Ztki na spotkaniu - a Ewe mijałem na puławskiej jądac 3 razy wolniejszym i 10 lat starszym autem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam nie kłóćic sie :)

 

Grunt że spocik sie udał - była niepodzianka w postaci Ztki na spotkaniu - a Ewe mijałem na puławskiej jądac 3 razy wolniejszym i 10 lat starszym autem :D

 

No właśnie. Ja to w ogóle jak żółw się poruszam po drogach :whistle: Zawalidroga taka :D

A następnym razem jak będziesz 40 minut obok na pasie i nie dasz o sobie znać, tylko będziesz jakieś spyshoty strzelał, to się nie przyznawaj ;P :D:D:D Bo ja nieświadoma mogłam sobie np. śpiewać na cały głos ;P

Ale tu chyba nie ma zwyczaju na ot więc się już nie odzywam nieproszona :P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nieświadoma mogłam sobie np. śpiewać na cały głos ;P

 

 

właśnie się zastanawiałem czy rozmawiasz przez tel czy śpiewasz:) a miałem krótką szanse się poprzyglądac :)

ale niestety częto puławska nie jeżdzę wolę naokoło przez konstancin dobić się na most siekierkowski :) ale jak zobaczę to z pewnoscią dam znać o sobie - i "przepuszczę" "pozwolę jechać " etc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dubik77 widzę, ze chetnych nie ma na spotkanie na Bielanach we Wrocławiu. Dolnoślązacy, własciciele wszystkich QQ łączcie się :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Author53 ... na lenistwo nie ma siły. Większosć pojawia się jak czegoś potrzebuje. No ale może ktoś miło zaskoczy.

 

 

O.K. Bedę o 14-tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również będę. Zabiore synka, będzie nas więcej.

 

Wziął bym swojego ale .... ma dwoje dzieci i żonę. Spalanie mi wzrośnie :dribble:

 

I ja również będę. Zabiore synka, będzie nas więcej.

 

 

No i spotkanie doszło do skutku. Co prawda na tłok nie można było narzeka, ale warto poznawać nowych ludzi. Nastąpiła oficjalna wymiana prezentów za co dziękuję koledze „dubik77”. Było miło ,pogoda dopisała. Mądrzejszy jestem o kilka informacji na temat QQ. Mam nadzieję że następnym razem frekwencja będzie większa a przyciąganie pewnej części ciała do kanapy mniejsze :).

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spotkanie doszło do skutku ... Nastąpiła oficjalna wymiana prezentów ... Mądrzejszy jestemokilka informacjina temat QQ ...

Standardowo dziękuje że Ci się chciało przyjąc zaproszenie na spotkanie. Tą słodszą część prezentu dla synka przyznam się że sam podjadam ... no i wiesz gdzie nasze QQ niczym jeż gromadzą szeleszczce jesienne liście ;)

 

Powiem Wam koledzy że bardzo fajnie wygląda typowo czarny QQ (nie śliwka) postawiony na nowych czarnych 18'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie dzis zrobić :) choć to zwykły QQ I-Way bez zbednych upiekszeń i bajerów. Samochód to nie choinka :).

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...