Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podwyższone spalanie


mosiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zakupiłem swojego Sunny w czerwcu. Cały czerwiec jeździłem dosyć dużo i spalanie gazu wynosiło ok 10/100km w mieście i ok 8/100km w trasie więc na całej butli (zatankowane do pełna ok 37l) przejechałem 350/370 km. Później na początku lipca wyjechałem na 1,5 miesiąca. Po przyjeździe musiałem odpalić na benzynie i później przełączyć na gaz i samochód zaczął się dusić ale potrzymałem go na gazie do dechy przepalił i działał dobrze, tylko po zatankowaniu do pełna przejechałem 250km i zdziwiony stwierdziłem ze skończył się gaz, Pomyślałem, że może zatankowałem jakiś lipny gaz pojechałem na shella zatankowałem do pełna. Dziś jadę i czuje, że zaczyna rzucać samochodem po wciśnięciu mocniej gazu, czyli skończył się gaz. I tu moje pytanie co to mogło się stać? Ja wiem, że nikt magikiem nie jest ale może ktoś spotkał się z podobnym problemem. Dodam, że przez te 1,5 miesiąca samochód stał nie jeżdżony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stał to prawdopodobnie szukaj usterki w ruchomych elementach ... takich jak reduktor, wielozawór ...

Pierwsze co to napisz jaką posiadasz instalacje....

Jeśli wtrysk to szarpanie auta może świadczyć o zastanych wtryskiwaczach, jeśli były lipne to mogła się tam utlenić

gumka na tłoczkach wtryskiwaczy i przepuszcza Ci gaz na silnik (temu dławi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja pierwszej generacji na gaźnikach, ale jutro jadę do gazownika bo teraz po czyszczeniu parownika(za namową szwagra) w ogóle nie chce palić na gazie :unsure: No ale cóż człowiek uczy się na własnych błędach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...