Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wał napędowy D22


Caesar

Rekomendowane odpowiedzi

1. Znalazłem taką oto modyfikację i tak się zastanawiam, czy to ma sens.post-33185-0-44129400-1318196077_thumb.jpgKosztuje ok. 650$ w usa i chyba wymaga skrócenia całego wału? Czy to ktoś sprzedaje w Polsce?

 

2. Czy ktoś zna wymiary: średnica, gwint i długość śrub skręcajacy wał tylni oraz przedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójny krzyżak ... D22 jest długie, Ile musiałby mieć lift, żeby zakładać. Cena też kosmos ... w porównaniu do naszych lokalnych cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie dlaczego i po co jestes zainteresowany tym rozwiązaniem? Jeśli myślisz o lifcie to o ile?. Są dużo tańsze i lepsze rozwiązania.

Napisz co chcesz uzyskać. Robilismy nawary na 4": wg us patent.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cybul, co proponujesz na przedluzenie walu w nawceo jakies 15-20mm. Chetnie bym cos zakupil np. cos tego typu od snake'a

http://store.snakeracing.com.au/~snakerac/product_info.php?cPath=6_74_292&products_id=2324&osCsid=979017a1b433dbe1a45ebefcab9ba88a

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślałem, że to polepsza pracę wału korbowego.

Ja podniosłem tył o ok. 50 mm więc nie ma potrzeby korygowania długości - tak mi się zdaje.

 

Ponawiam prośbę o podanie rozmiarów śrub skręcajacych krzyżaki wału - jeśli ktoś posiada takie dane.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...