Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Juke DOBRA cena!


Gość cieniucieniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem zdecydowany na Juke 190KM TEKNA...

 

jaki u dealera można wynegocjować rabat? i za co?

 

moja oferta to:

Cena z katalogu 81 700 zł

 

+ Lakier 1 800 zł

+ Pakiet Komfort 1 800 zł

RAZEM: 85 300 zł

 

Upust przy zakupie na firmę 6 % co daje 5 118 zł

 

Cena po rabacie 80 180 zł

 

oferta na firmę gdzie mam 3 nissany (w tym 2 z 2011r. i jeden z 2010)

 

 

jakie wy dostaliście rabaty na to auto ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto zadzwonić do wszystkich dealerów w okolicy a nawet dalej.

Gdy kupowałem swojego Juke każdy z dealerów miał inne rabaty i/lub dawał różne dodatki w cenie auta.

Ja dostałem "gratis" lakier metalik, fabryczny autoalarm zintegrowany z kluczykiem + montaż, dywaniki do kabiny + bagażnik, chlapacze, rabat na akcesoria 8%, pakiet Sport i Dynamic w cenie i w tej chwili nie pamiętam jakiś rabat kwotowy na auto. W bagażniku był jeszcze dodatek buteleczka 0,7 czegoś mocniejszego.

 

Dla mnie najzabawniejsze jest jedno. Kasować klienta dodatkowo 1800 zł za lakier metalizowany kiedy w ofercie wszystkie lakiery są z metalikiem i tylko jeden biały nie jest metalizowany. Jak nie chcesz metaliku to nie ma wyboru (poza białym) i tak trzeba dopłacić za lakier :)

 

Zbliża się koniec roku, to gorący okres dla salonów samochodowych, muszą wyrobić plany sprzedażowe to chyba dobry moment na targowanie się i zakupy.

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....każdy z dealerów miał inne rabaty i/lub dawał różne dodatki w cenie auta....

dodatki to rozumiem ale rabaty?

2% rabatu lojalnościowego dealerowi zwróci importer więc od siebie daje 4% i śpiewa że dla niego tylko 2% zostaje (z startowych 8% marży)... za 2% to niema sensu kiwać palcem - więc ściema?!

 

 

...fabryczny autoalarm zintegrowany z kluczykiem + montaż...

cena takiego zestawu to ~1200zł ale za 800zł spokojnie sprzedają

 

dzięki za odpowiedź i czekam na dalsze przecieki

 

p.s Honda daje 9k, Fiat reklamuje się 14 koniec roku wyraźnie widać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny dylemat wiosną gdy kupowałem samochód dla żony, niby mam dwa samochody nissan podbobnie jak ty na firmę ale nic ciekwaego z tego nie wynikało. Niestety w Poznaniu powiem szczerze gdzie je serwisuję mieli to ... głęboko i mało zachęcająco podchodzili do tematu. zmusiło mnie to do rozsyłania maile po całej Polsce aby inne salony przedsatwiły mi swoje ofery. Udało mi się wynegociować 11 % upustu. mogę podesłać Ci na priv-a namiary na sprzedawcę, pozdrawiam i życzę sukcesu w negociaciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s Honda daje 9k, Fiat reklamuje się 14 koniec roku wyraźnie widać :-]

 

Mercedes na dzień dobry daje 8% upust, może po negocjacjach więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam podforum Qashqai i ile ludzie wydają na nowe Qashqai to myślę, że niewiele drożej można kupić auto z wyższego segmentu.

To już decyzję musi podjąć kupiec...

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie:

 

jak na teraz mam ofertę

 

Juke Benzyna 1.6 190KM TEKNA + Lakier Metalic + Comfort + Alarm ( "cobra" z Quashqai'a)

 

cena katalogowa:

auto: 79 700zł (w tym -2000zł rabatu z oficjalnego katalogu: było 81 700zł)

lakier: 1 800zł

comfort: 1 800zł

alarm: 1000zł

RAZEM: 84 300zł

 

Do zapłaty: 76 000zł

RABAT: 8 300zł

 

kupuje bo już lepiej tego nie wyżyłuje... :whistle:

 

może w styczniu byłoby jeszcze -1 lub 2% ale czy warto czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz czym jeździć i te 1-2% to dużo dla Ciebie chyba warto poczekać.

Myślę natomiast, że w styczniu 2012 dostaniesz większy rabat za rocznik 2011.

 

Też dostałem alarm Cobra, chyba to standardowo wkładają do każdego nissana.

Ja bym zrezygnował z lakieru (są jakieś nie metaliki bez dopłaty ?), dopłacać 1800 zł za metalik to przesada.

 

Dolicz jeszcze do tego koszt zimowych opon

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RABAT: 8 300zł

 

kupuje bo już lepiej tego nie wyżyłuje... :whistle:

 

 

całkiem ładnie, po co czekać ................acha nie proponuje przestawić JUKE -iem betonowych donic... kiepsko się to odbija na karoseria :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja (lepsza?) połówka nabyła Juke'a 1.6 117KM + lakier metalic + Comfort + podłokietnik + dywaniki + alarm + wymiana kół na zimowe z wyważaniem = 68500 pln. Cena katalogowa: 69200 (po rabacie 2000 pln od Nissan Poland) + 1800 metalic + 1800 Comfort + 1000 alarm + ??? dywaniki + 600 pln podłokietnik + 100 pln wymiana kół. Żuk oczywiście nabyty prywatnie.Rabat to 6000 pln. Wiadomo im wyższa cena wyjściowa tym możliwy rabat jest większy. Funyboy pisał o rabacie 11%, tylko od jakiej ceny?

 

pozdro

Edytowane przez Komandor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nasz Juke kosztował 71900 Accenta a zapłaciliśmy za niego 64000 plus dywaniki i autoalarm gratis. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Violin - ja wydałem 68500 kupując 1.6 117KM ale w wersji Tekna z pakietem comfort, lakierem metalic, podłokietnikiem, alarmem i dywanikami. Teraz pewnie wybrałbym jeszcze CVT. Obecnie z ceny można urwać jeszcze więcej gdyż Nissan daje 4000 pln upustu (ja miałem tylko 2000).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

mój żuk 1.6 117 MOS za 69.700 brutto na firmę z alarmem i dwoma kompletami dywaników - moim zdaniem jestem dobry w negocjacjach ;-)

 

Wrzuć proszę zdjęcia tej wersji MOS, myślę że sporo osób z forum jest ciekawych jak wygląda w środku ta wersja Juke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie taka sama jak innych juke z tego rocznika. Raczej na wartość auta będzie rzutował jego stan techniczny, historia, wypadkowość a wyposażenie w używce niewiele podnosi jego wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę chwilę to zrobię Wam zdjęcia wersji MOS. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Zaskoczyło mnie, że w tej wersji jest system bezkluczykowy, o którym nie wiedziałem. Tapicerka skórzana z obszyciem białą nitką - sam zapach robi wrażenie ;-). Do tego podświetlane na niebiesko progi - tzn. napis JUKE. Ale dopiero po trzech tygodniach otrzymałem zestaw audio, który producent obiecuje. Fakt, że był wysyłany bezpośrednio z Wlk.Brytanii na mój adres ale przesyłka bardzo długo musiała mnie odnaleźć. To nasz pierwszy Nissan i muszę stwierdzić, że po otwarciu maski przy pracującym silniku - dźwięk jest dużo lepszy niż mojego domowego sprzętu - kultura pracy japońskiego silnika nie ma sobie równych!!! Najważniejsze, że żonka jest zachwycona. Na pewno będę polecać ten samochód ponieważ jestem z niego bardzo zadowolony. pozdr dla wszystkich żukowców...

 

Grunt to dobre samopoczucie... zdradzisz jakie techniki zastosowałeś? ;)

 

Generalnie wyżej tyłka nie podskoczysz - oni mogą dać Ci tyle rabatu ile mogą - pewnie zostawiłeś im ze 2 tys... ;) Generalnie dobra cena.

 

pracuję w salonie Citroena jako handlowiec i co nieco nauczyłem się podczas 12 lat pracy;-) Z drugiej strony firma BUDMAT z Płocka, w której kupiłem mojego JUKA posiada również salon CITROENa więc kolega koledze i tak dalej, i tak dalej :-)

 

Będzie taka sama jak innych juke z tego rocznika. Raczej na wartość auta będzie rzutował jego stan techniczny, historia, wypadkowość a wyposażenie w używce niewiele podnosi jego wartość.

Z mojego doświadczenia - ludzie szukający używki w dzisiejszych czasach pytają w salonach o samochody krajowe, serwisowane. Boją się strasznie sprowadzanych. Wiecie na pewno co handlarze robią aby zarobić na takich "walonych" autach. Właściciele takich krajowców mają sporą przewagę i mogą dyktować, a przynajmniej utrzymywać cenę - klient znajdzie się na pewno. A cenę ustala się przede wszystkim wersją samochodu. Ja, po za tym kupując samochód nie zwracam uwagi na cenę sprzedaży ponieważ samochód zmieniam po minimum pięciu latach a wówczas różnice pomiędzy wersjami mocno się zacierają a ja kupuję to czego mi potrzeba i co mnie "jara" ;-) Macie konkretne potrzeby? Produkt, który kupujecie ma je spełnić. A do samochodu macie wsiadać codziennie z chęcią. To jest jak z pracą - jeśli zaczniecie wychodzić "do roboty" a nie "do pracy" to należy ją zmienić :-)

Edytowane przez biurorata0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !! Bardzo was prosze o opinię - od gdzieś roku przymierzam sie do zakupu Juka ( oj jak on mi sie podoba !!) ale zawsze wyskakiwały jakieś inne wydatki. Teraz wreszczie nadeszła ta chwila że wybrałam sie do salonu i aktualna oferta salonu dla mnie za Juka Accenta + dynamic w metaliku rocznik 2012 1.6, 117KM to 59500 ( jeszcze sie nie targowałam ) co o tym myślicie ??Prosze pomóżcie !! i O JAKIE DODATKI WARTO WALCZYĆ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...