Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupno nowego note ,czy warto?


bombastik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

naprawde nie wiem Panowie czemu wam skrzypi

a może to problem tego typu ze notki a rynek polski są robioe byle robić, a niemieckie (jak moja) to inna iszość?

 

 

A moze jest tak, że jak w Niemczech własciciel jedzie z problemem odgłosów z plastików do niemieckiego ASO to tam nie zlewają problemu tylko coś poprawiają w tym zakresie. Skoro my umiemy z niektórymi swierszczami sobie poradzic, to ASO by nie potrafiło.

Edytowane przez Respi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: Tak ,napewno na taśmie te do Polski mają: It has a crackle, the Pole.I pakistański robotnik(bo Hindus by sobie na to nie pozwolił)odwala fuszerę. :devil: :devil: :devil: :devil: Edit:Napewno na rynki zachodnie różni się specyfikacja,ale nie jakość montażu.Ale humor mi poprawiłeś :wave:

 

Szczecin blisko Niemieckiej granicy, może to dlatego u Rangera i Manixa nic nie skrzypi???? :D

 

A moze jest tak, że jak w Niemczech własciciel jedzie z problemem odgłosów z plastików do niemieckiego ASO to tam nie zlewają problemu tylko coś poprawiają w tym zakresie. Skoro my umiemy z niektórymi swierszczami sobie poradzic, to ASO by nie potrafiło.

 

Problem z trzaskami z deski (a konkretnie z zegarów) miała również Honda Civic. Różnica tylko taka, że ASO Hondy dawało sobie z tym radę, w Nissanie niestety nie.

Edytowane przez arek_sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ich drogi nie dają tak mocno w tyłek ichnim notkom i mój dopiero zacznie stukac, trzeszczeć i skrzypiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj wcześniej wspomniał o ewentualnej różnicy produkowanych aut w zależności na jaki rynek są wysyłane - został za to potraktowany z lekkim uśmiechem. Ja jednak do końca bym się tak z tego nie śmiał. Miałem Rovera 25 wyprodukowanego na rynek europy zachodniej , natomiast na zlotach gdy porównywaliśmy i dosyć szczegółowo oglądaliśmy nasze auta , były jednak widoczne pewne różnice ( i to nie tylko w rodzaju wyposażenia , przy tym samym typie auta) w podzespołach i wykończeniu. Gdyby to była tylko moja uwaga , jako czystego laika , na ten temat to nawet bym się tutaj nie odezwał. Co do ASO to zgadzam się , że jednak podejście u nas do problemów z autami na gwarancji daje wiele do myślenia ( nie wszędzie , bo bym pewnie obraził tych uczciwych)

ASO z normalnego ludzkiego i praktycznego dla danej marki podejścia , powinno robić wszystko tak , aby użytkownik tego samochodu był zadowolony ( a nie zbywany) i chętnie wracał do tej samej marki przy zakupie kolejnego auta.

A tak na koniec u mnie też w okresie zimowym czasami słychać te plastiki , natomiast co mnie lekko wnerwia to prawy słupek ,który jest obluzowany , a co do spasowania elementów kokpitu.........dobra wystarczy. Autem jeździ się fajnie , w kolejnym roku zobaczymy jak sobie poradzi w Chorwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin blisko Niemieckiej granicy, może to dlatego u Rangera i Manixa nic nie skrzypi???? :D

 

Problem z trzaskami z deski (a konkretnie z zegarów) miała również Honda Civic. Różnica tylko taka, że ASO Hondy dawało sobie z tym radę, w Nissanie niestety nie.

Moj był przeznaczony na rynek niemiecki -poważnie.

A tak z ręką na sercu-kto z Was był w serwisie z trzaskami??? Bo ja byłem ,jeszcze z n15 trzeszczała deska rozdzielcza.Usuneli problem w 10 min.nawet kawy nie zdążyłem dopić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autem jeździ się fajnie , w kolejnym roku zobaczymy jak sobie poradzi w Chorwacji.

 

Da radę. Mój w Chorwacji był już 2 razy a raz nawet dotarł do Czarnogóry (zdjęcie z mojego awatarka był zrobione na górze Srd nad Dubrownikiem :) ). Na tak długiej trasie jechało się bardzo dobrze. Tyłek i plecy nie bolały, ale dawał się we znaki hałas od ciągłej jazdy po autostradzie. Klima też dała radę więc nie masz się czym przejmować. Może w przyszłym roku miniemy się gdzieś po drodzę :wave:

 

A tak z ręką na sercu-kto z Was był w serwisie z trzaskami??? Bo ja byłem ,jeszcze z n15 trzeszczała deska rozdzielcza.Usuneli problem w 10 min.nawet kawy nie zdążyłem dopić.

 

No ja byłem. Narazie problem nie został rozwiązany, więc będę musiał pojechać jeszcze raz.

Edytowane przez arek_sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...