Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przegląd 60000 km


em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki ile w waszych miastach serwis życzy sobie za taki przegląd?

 

Nikt jeszcze nie miał przeglądu przy 60k?

 

Serwis w Rybniku wycenił usługę na 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki ile w waszych miastach serwis życzy sobie za taki przegląd?

 

Nikt jeszcze nie miał przeglądu przy 60k?

 

Serwis w Rybniku wycenił usługę na 1500 zł.

Kurcze- ale Cię podliczyli - robiłem u nich I-szy przegląd pod koniec Października i policzyli mi baaardzo mało;

250 pln za : robocizna + filtr oleju + uszczelka. Ja dowiozłem olej i filtr pyłkowy.

Rozumiem że I- przegląd jest tańszy - ale żeby aż taka różnica ? . No to nie wiem czy na II- gi do nich pojadę.

Pozdrdrawiam i życzę wszystkim wspaniałego Sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcowym rozliczeniu wyszło ok 1350 zł. Nie wiem czy dużo czy mało bo nikt z grupowiczów nie podzielił się doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jeszcze przed takim przeglądem, będę robił w lutym ale wcześniej chyba podzwonię po serwisach. Cena szokująca troszkę ale pocieszmy się że citroen ma dużo drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcowym rozliczeniu wyszło ok 1350 zł. Nie wiem czy dużo czy mało bo nikt z grupowiczów nie podzielił się doświadczeniem.

Dużo to czy mało ,zależy od tego co Ci wymieniono(faktura)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Komu blisko zapraszam do Ciechanowa...

Ja w październiku zapłaciłem połowę ceny swoich lokalnych ASO gdzie usłyszałem ok 1500zł (1.6b) przy identycznych czynnościach i materiałach, olej SHELL 5W30... (filtr kabinowy wymieniałem sam)

A dodatkowo dla klubowiczów oferują mały rabacik (o ile dobrze pamiętam 10% robocizna, 15% części, albo odwrotnie...??)

Odliczając koszty przejażdżki w kieszeni zostało 600zł... Może to nie jest jakaś mega kasa ale wolę ja wlać do baku niż bez sensu przepłacać... ;)

 

Również pozdrawiam i szczęśliwego 2012! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymieniono:

- filtr oleju

- filtr paliwa

- filtr powietrza

- filtr przeciwpyłkowy

- olej silnikowy

- płyn hamulcowy

- podkładkę uszczelnienia

- 2x żarówka postojowa

 

Koszt przeglądu 1307 zł.

Do tego samochód zastępczy 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 75tys. miałem taki kosztorys w Nissanie:

(z tym, że pewne elementy na własne życzenie (ządanie) jak np.pasek klinowy czy świece)

 

- filtr oleju 50,00

- filtr powietrza 75,00

- filtr przeciwpyłkowy 120,00

- olej Castrol Sport 10W-60 (własny)

- świece NGK Platinum x4 200,00

- pasek klinowy 160,00

- olej skrzynia biegów 260,00

- olej tylny most 60,00

- łozyska amortyzatorów 320,00

- przeglad 75tys + robocizna 400,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Płocka mam bliżej niż do Wawy na pewno szybciej, więc chyba tam skoczę w lutym, przedzwonię jeszcze do Ciechanowa zobaczę kto co zaproponuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a czemu taki olej...?

 

przyzwyczaiłem sie do niego od lat - to juz czwarte auto na tym oleju. Wszystkie doskonale na nim pracowały, ostatnio Primera 1.8 równie znakomicie się na nim sprawowała, 120tys silnik jak z fabryki, ładnie wycisza zawory, zero ubytków, serwis przy "zalewaniu" do QQ nie protestował - więc... z przyzwyczajenia :).

Edytowane przez kajot04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcowym rozliczeniu wyszło ok 1350 zł. Nie wiem czy dużo czy mało bo nikt z grupowiczów nie podzielił się doświadczeniem.

 

Okres świąteczny. Przegląd w Elblągu po 60 000 km. QQ+2, 2.0 dci.

Olej, filtr powietrza i kabinowy - mój

filtr oleju ~ 87 zł

filtr paliwa ~212 zł

uszczelka korka oleju ~6 zł

przegląd - 3,5 h ~667 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo generalnie to zbyt lepki olej do Qashqai'a... No nie wiem...

 

też bym tego nie nalał, jest zbyt gęsty. i jeszcze do tego wszystkiego biorąc pod uwagę naszą "psią" pogodę

 

ale to samochód kajot04, zresztą on wie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość amekgliwice

Koledzy i koleżanki ile w waszych miastach serwis życzy sobie za taki przegląd?

 

Nikt jeszcze nie miał przeglądu przy 60k?

 

Serwis w Rybniku wycenił usługę na 1500 zł.

 

Ja robilem dzisiaj po 40 K i ASO w Zabrzu wzielo 980 PLN

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jedno jest pewne są różnice w granicach jednego miasta nawet rzędu 20 % niezależnie od tego czy to przegląd po roku dwóch czy trzech latach użytkowania . Dlatego trzeba dzwonić i pytać zawsze przed przeglądem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne są różnice w granicach jednego miasta nawet rzędu 20 % niezależnie od tego czy to przegląd po roku dwóch czy trzech latach użytkowania . Dlatego trzeba dzwonić i pytać zawsze przed przeglądem,

 

Wszystkie przeglądy wykonane poza ASO ( Bosch Service W-wa ) zaoszczędzone pieniądze,pełny profesionalizm.Nigdy nie miałem problemów z ASO ( faktury i zakres wykonanych czynnosci w książce gwarancyjnej ).Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Własnie wróciłem z przeglądu OT2 po 46000, QQ+2 2,0i TEKNA 2010r. 4WD robiłem go w Płońsku i kosztowało mnie to 965 zł

co było robione:

filtr powietrza 108zł

filtr przeciwpyłkowy 82 zł

filtr oleju 32 zł,

uszczelka korka spustowego oleju 4.55 zł

Olej silnikowy 5W40 260

spray do dezynf. klimatyzacji 54

materiały pomocnicze 25 zł

przegląd OT-2 398 zł

 

i to byłoby na tyle (groszy nie dopisywałem ) Ja jestem zadowolony z ich usługi więc polecam i innym.

Edytowane przez arti5c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego nie wiem jak dokładnie i co, ale powiedziano ze klimatyzacja była sprawdzana więc mam nadzieję że zrobili wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzę koledzy, że nie macie co narzekać. W południowo zachodniej Polsce mam do najbliższego serwisu około 200 km. Pierwszy przegląd 2,0 benzyna po roku kolegów kosztował we Wrocławiu 1050 zł. Ja nie jechałem 200 km. tylko pojechałem do Gerlitz w Niemczech. Starannie zrobiony przegląd i jeszcze taniej jak we Wrocławiu - zapłaciłem 240 euro ( niecałe 900 PLN) i jeszcze litr oleju za 20 euro dostałem jako zapas do bagażnika. Myślę, że dobre wyjście dla tych, którym bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę koledzy, że nie macie co narzekać. W południowo zachodniej Polsce mam do najbliższego serwisu około 200 km. Pierwszy przegląd 2,0 benzyna po roku kolegów kosztował we Wrocławiu 1050 zł. Ja nie jechałem 200 km. tylko pojechałem do Gerlitz w Niemczech. Starannie zrobiony przegląd i jeszcze taniej jak we Wrocławiu - zapłaciłem 240 euro ( niecałe 900 PLN) i jeszcze litr oleju za 20 euro dostałem jako zapas do bagażnika. Myślę, że dobre wyjście dla tych, którym bliżej.

Do Legnicy (IMPWAR)masz 125km a do Wałbrzycha(MAZUR) 130km.Reszta O.K. Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...