Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] Nawiew na szyby


Gość shoZu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z nawiewem w moim sunnym. Mianowicie nie wieje mi on na szyby. Kiedy daje suwak, żeby wiał na szyby to wieje normalnie na pasażera. Macie może jakieś pomysły jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, gdyż mój problem jest zwiazany również z nawiewem na szybę tylko u mnie wygląda to tak, że niedawno poprostu przełącznik od zmiany kierunku nawiewu zaciął się (działa na każdej pozycji oprócz na szybę, dochodzi mniejwiecej do polowy miedzy nawiewem na nogi , a nawiewem na szybę) i tu takie moje pytanie, czy ktoś wie może co mogło sie stać, ewentualnie co wyczyścić itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, gdyż mój problem jest zwiazany również z nawiewem na szybę tylko u mnie wygląda to tak, że niedawno poprostu przełącznik od zmiany kierunku nawiewu zaciął się (działa na każdej pozycji oprócz na szybę, dochodzi mniejwiecej do polowy miedzy nawiewem na nogi , a nawiewem na szybę) i tu takie moje pytanie, czy ktoś wie może co mogło sie stać, ewentualnie co wyczyścić itp.

Masz prawdopodobnie zablokowaną linkę od regulacji. Wymontować i sprawdzić jak pracuje cięgno. Możliwa jeszcze blokada klapki kierującej nawiew, ale to zobaczysz jak sprawdzisz cięgno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...