Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JUKEmaniak - Skąd jesteś?


ProceSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Białystok ;-) widuje jeszcze jakiś inne... ale często bywam w Wawie i na Woli również ;-)

Pozdrawiam

 

Warszawa Wola

 

Akurat tak się składa, że za chwilę otwieram knajpkę więc miejsce na ewentualne spotkanie już byśmy mieli ;-) - co prawda nie byłoby to spotkanie w plenerze ale w lokaalu płynie strumyk, jest mostek i kominek więc może... :-)

 

Pozdrawiam wszystkich Żuczkomaniaków >:-)

 

 

 

Hejka,

Jak sie nazywa knajpka? zajrzę kiedyś pogadać o Żuczkach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cóż mam zrobić...Ale żuczek będzie mnie woził do pl :dribble:

 

 

 

Widziałem cię na ang forum jak się nie myle.

tak ja mieszkam w polnocno-wschodnim Londynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej !! Witam wszystkich !! Od wczoraj jestem posiadaczka cudownego żuczka Acenta +Dynamic Pack w kolorze czerwonym Force i jestem przeszczęśliwa !!!

A! Jestem z Katowic.

Do tej pory czytałm forum jako anonimowy obywatel no a teraz.... wreszcie sytuacja sie zmieniła i tez mam swoje cudo :-))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !! Witam wszystkich !! Od wczoraj jestem posiadaczka cudownego żuczka Acenta +Dynamic Pack w kolorze czerwonym Force i jestem przeszczęśliwa !!!

A! Jestem z Katowic.

Do tej pory czytałm forum jako anonimowy obywatel no a teraz.... wreszcie sytuacja sie zmieniła i tez mam swoje cudo :-))))))

 

Witamy nową uzytkowniczkę Żuczka:)

 

Ja Będzin więc może bedziemy się mijac:)

...

Dużo przyjemności z autka życzymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nową uzytkowniczkę Żuczka:)

 

Ja Będzin więc może bedziemy się mijac:)

...

Dużo przyjemności z autka życzymy:)

Z pewnością :-)))) mam tam rodzinę więc często bywam w Będzinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cieszy mnie że coraz więcej posiadaczy Juke do Nas trafia :) Mam nadzieje że kiedyś zrobimy pierwszy ogólnopolski zlot naszych samochodów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Warszawa.... stąd jestem.... widziałem kilka Juków w mieście, ale u mnie na osiedlu mam monopol w tym temacie....

 

Pozdrawiam Wszystkich Sympatyków Juka.... Mam nadzieję na to, że uda się kiedyś zrobić zlot Warszawskich Juków z paradą na Karowej i/lub na Krakowskim Przedmieściu o ile władze Stolicy pozwolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

My ciebie też pozdrawiamy może sie nam pochwaisz swoją maszynką w galerii naszych wspaniałych Juczków

Ja też w zasadzie się oswajam z juczkiem bo mój jeszcze nie ma nawet tygodnia i jeszcze raz zapraszam do galerii poznasz nasze Juczki i przy okazji pochwalisz się swoim ;p

 

Bardzo się cieszymy że dołączyła do nas jeszcze jedna fajna osoba z Juczkiem im więcej nas tym lepiej i przyjemniej ;):wave:

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzeszcze okolice Oświęcimia. Juke będzie moich rodziców ale że za około pół roku będę robić prawo jazdy (17 lat) nie zaszkodzi chyba zarejestrować się na forum i przeglądać systematycznie ;), Juke jeszcze nie mamy Nissan ma do nas dzwonić jutro po odbiór stoi i czeka przed salonem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny nowy kolega jasne ze nie zaszkodzi im wiecej nas tym lepiej moze sie pochwalisz jaki kolor jaka wersja ja tez w piątek odbieralem swojego chcesz to zerknij w galerii Jukow dalem fotki. Wszyscy wam zyczymy zadowolenia z Juczka bo jak ja to jestem swoim zachwycony. :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już widziałem twojego ładny biały sami nawet nad takim myśleliśmy ;) ale ostatecznie rodzice wzięli brązowego z daleka wygląda na jaśniejszy czarny a  z bliska na brązowy co mi się nawet podoba co do wersji to trudno określić bo głównie mówiliśmy co chcieliśmy i po prostu z pomocą sprzedawcy wszystko dobieraliśmy pod siebie ale o ile dobrze pamiętam to z tych 4 wersji jakie były do wyboru to jest coś bardziej przybliżonego do 2 ewentualnie 3 wersji wyposażenia. Juke jest super, jak marzył mi się jakiś sedan/suv audi/volkswagena  tak juka bym na nic innego teraz nie wymienił super samochód. :) Zdjęcia dodam do galerii jak trochę nim pojeździmy bo dopiero parę godzin z nami jest i coś około 200km na blacie dopiero ;) Ale zaciekawiło mnie to że jak go dziś odbieraliśmy to diler wspomniał coś że był składany w Wielkiej Brytanii a na vinie jest na drugim miejscu J także trzeba będzie sprawdzić która literka to kraj produkcji i się wyjaśni ale wolałbym jednak żeby to była Japonia. Dzięki i również życzę zadowolenia z Juczka ;)

Edytowane przez Kincu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez jest J ale zaden Juczek nie jest robiony w Japoni to oddzial Nissana w Wielkiej Brytani go robi i tam wlasnie powstal i tam robi najwieksza furorę ;) a jesli chodz do wersje jesli nie masz navigacji to max masz wersje Acenta ;) ale jest radocha nie ? Ja sam dobrze to znam i tez najpierw bylem nastawiony na jakiegos sedana ale gdy go zobaczylem zakochalem sie w nim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...