Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JUKEmaniak - Skąd jesteś?


ProceSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to dobrze wiedzieć że w Anglii chodź to trochę szkoda, przez to J liczyłem na Japonię ale skoro wszystkie były składane w Angli to już trudno ;) Właśnie nawigacji wbudowanej nie mamy i szczerze nam że tak powiem to nie potrzebne, to wychodzi na to że pewnie to jest ten Acent :) Radocha z jazdy jest mega ale niestety miałem okazję to zobaczyć tylko  z pozycji pasażera obok kierowcy bo wjazd z ulicy do garażu to nie jazda a tylko taką okazję miałem by coś nim pojeździć ;) Nasz jest z salonu z Bielska. Jeszcze dodam że bardzo minimalnie źle jest spasowana maska, także coś rodzicom wspomnę by na przeglądzie powiedzieli to może ustawią. 

Edytowane przez Kincu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na racja zawsze przed przeglądem sie da czegoś dopatrzyć bo u mnie też tak bardzo bardzo minimalnie nie dopasowana klapa bagażnika ale tak bardzo bardzo ;p A co do wersji to Acenta a nie Acent :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy powiem tak, poczytałem tutaj na forum trochę i wiedziałem na co patrzeć przy odbiorze i tak też zrobiłem i znalazłem tylko tą minimalnie źle spasowaną maskę ale nie chciałem nic tam rodzicom mówić bo wolałem dziś odebrać samochód a tak to albo by go pewnie wzięli na warsztat to ustawić albo w tygodniu kazali by się zgłosić a to jest praktycznie nie widoczne więc co tam do przeglądu się tak pojeździ :) Pomyliłem się Acenta ;) Aż przed chwilą do garażu musiałem pójść pooglądać Juka bo tak mi się podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wiem o czym mówisz ja codziennie idę i zawsze jak wchodzę a zgaszone światło tak mnie te jego lampy zastraszają ale i tak jest piękny jeśli ci ktoś powie że jest brzydki to tylko opinia ludzi którzy wożą się nudnymi Niemieckimi hecbekami SIŁA JAPOŃCZYKÓW :P a szczerze to na zdjęcia nie oddają takiego piękna jego ;) i pewnie czytałeś mój temat :P ,,Odbiór Juka" a jednak się komuś przydał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie o ten temat mi chodziło ,,Odbiór Juka" ;) Jeszcze gdzieś wyczytałem o kapaniu z klimy i też nam trochę kapie teraz tylko czekać aż ktoś podleci i powie że to olej albo benzyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom z tym kapaniem to racja skraplacz klimy ale nie widziałem żeby tak z jakiegos auta nadawało ale to wcale źle o Juku nie świadczy może wydajniejsza bardziej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie nowi

Co do tej maski to sie nie przejmuj ja sobie ja sam skorygowalem masz tam takie 2 elemety wykrecane takie odboje i na nich idzie sobie poustawiac to byłem ostatnio w salonie i widziałem ze wszystkie JUKI co tam stały maja ta przypadłosc tak wiec idzie to z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby w nowym samochodzie trzeba było samemu spasować jakiś element to aż trochę nie na miejscu bo jak widać nie tylko w naszym egzemplarzu tak jest więc panowie z fabryki powinni trochę baczniej się przyjrzeć poszczególnym elementom przed wyjazdem :) Dzięki za wskazówkę jak będzie czas to to spasuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy miałem na myśli to że podczas końcowej kontroli nie zwracają uwagi na źle spasowane elementy mi nawet w niektórych miejscach ślady kredek zostały z tego co wiem rysują je na karoserii jak są jakieś małe ryski czy właśnie coś źle spasowane. Ale to w sumie nie ma problemu ustawi się kiedyś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj Dzemu

smarnij cos wiecej jaka masz wersje moze fotki jakies......

 

No przybywa forumowiczów może jakaś wyprzedaz JUK-ów była :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Foteczki zamieszczone  ;)

Dobralam sobie alarm, skore, przednie czujniki parkowania, gumowe dywaniki i... chyba tyle. Reszta juz byla w wersji Tekna.  

Dostalam gratis tylne czujniki parkowania oraz gumowa mate do bagaznika.

post-75239-0-85650900-1379593878_thumb.jpg

post-75239-0-58378900-1379621118_thumb.jpg

post-75239-0-93706300-1379621118_thumb.jpg

post-75239-0-20770300-1379621119_thumb.jpg

Edytowane przez Nadia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pikny prawie jak bym mojego widział tyle ze ja wziołem zwykły biały bo biala perła wpadała w lekka wanilie, manualna skrzynie biegów oraz czerwone zwykłe siedzenia ( jak poczytasz na forum to ta skóra to bodobno bardzo słabej jakosci skaj który uzytkownikom pęka ) ja dodatkowo wyszarpalem podłokietnik, a dokupiłem ramki na halogeny za 340 zeta chyba i wyszło razem 67.340 PLN. a ty ile dałas jak mozna wiedziec ....... :whistle:

 

A ja dodatkowo zalapałem sie na 5 letnia gwarancje gratis ............ :icecream:

 

 

Widze ze chyba jeszcze masz dodatkowo chlapacze

Edytowane przez mexxmen30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pikny prawie jak bym mojego widział tyle ze ja wziołem zwykły biały bo biala perła wpadała w lekka wanilie, manualna skrzynie biegów oraz czerwone zwykłe siedzenia ( jak poczytasz na forum to ta skóra to bodobno bardzo słabej jakosci skaj który uzytkownikom pęka ) ja dodatkowo wyszarpalem podłokietnik, a dokupiłem ramki na halogeny za 340 zeta chyba i wyszło razem 67.340 PLN. a ty ile dałas jak mozna wiedziec ....... :whistle:

U mnie wyszlo 77 400, co do skory to akurat nie czytalam wczesniej o niej opinii, ale pierwsze wrazenie jest bardzo pozytywne.

Rozumiem ze na nia tez jest gwarancja?  :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadia ja mam nadzieje,że tak...bo moja będzie dodatkowo jasna ;)

Kurde to mój juke jak na razie najdroższy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...