Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tylne ramie wycieraczki


Gość daminx1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko, nie mam w swoim notku tylnej wycieraczki wraz z ramieniem o uzywane jest mega ciezko, czy moze od mniejszego nissana micra takie ramie moze pasowac??? nowe kosztuje 250 zł a podobno do przeglondu musi byc załozone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko, nie mam w swoim notku tylnej wycieraczki wraz z ramieniem o uzywane jest mega ciezko, czy moze od mniejszego nissana micra takie ramie moze pasowac??? nowe kosztuje 250 zł a podobno do przeglondu musi byc załozone.

 

Witam

 

Do przeglądu będzie potrzebna, poniżej Masz link z ogłoszeniem, akurat mechanizm wycieraczki tył do Note.

 

http://moto.gratka.pl/tresc/silniczek-wycieraczki-ty-nissan-note-06-09-nissan-13327833.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Koledze z pracy w notku padł silniczek od wycieraczki. Wczoraj byl w ASO. Trzymać się krzesła szanowni....zaśpiewali 1260 zł za ów silniczek. Kolega upewniwszy się że rozmawiają o silniczku a nie silniku oddalił się z miejsca zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze tylko 1260zł, a nie np. 19645zł mycie auta gratis, Ogólnie uważam, że warto- jak chce się mieć auto na sprzedaż serwisowane w ASO- można drożej sprzedać auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz to za słuszną cenę?Przecież takie silniczki wykorzystywane są w napędach bram garazowych!Cena całego napędu to 500-700 zł,a tu za silniczek ponad 1200!?Ktoś tu zdrowo przegiął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze tylko 1260zł, a nie np. 19645zł mycie auta gratis, Ogólnie uważam, że warto- jak chce się mieć auto na sprzedaż serwisowane w ASO- można drożej sprzedać auto.

 

Eee tam. Jak ktoś będzie kupował auto to jeżeli już, to atutem będą faktury i pieczątki w książce serwisowej z przeglądów. Wyobrażasz sobie kogoś, kto będzie próbował sprawdzić czy masz oryginalny silniczek i czy posiadasz fakturę z ASO na jego wymianę? Ewentualnie ktoś sprawdzi czy wycieraczki działają i tyle.

Zresztą moim zdaniem posiadanie faktur raczej nie wpłynie znacząco na cenę odsprzedaży. Może będzie więcej zainteresowanych (pełna dokumentacja to jakiś atut - dla mnie miałoby to znaczenie) i uda Ci się szybciej sprzedać ale nie sądzę aby dzięki temu udało się uzyskać znacząco wyższą cenę.

 

Uważasz to za słuszną cenę?Przecież takie silniczki wykorzystywane są w napędach bram garazowych!Cena całego napędu to 500-700 zł,a tu za silniczek ponad 1200!?Ktoś tu zdrowo przegiął

 

A może podana cena to: 260 zł (silniczek) + 1000 zł (robocizna) = 1260 zł.

W dzisiejszych czasach fachowa robota jest w cenie :)

Edytowane przez arek_sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przyjedzie do mnie ...wymienię mu za 500 :dribble: :dribble: :dribble: Bez umawiania i od ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przyjedzie do mnie ...wymienię mu za 500 :dribble: :dribble: :dribble: Bez umawiania i od ręki

Drogi jesteś,przebijam.Aledrogo+zgrzewka =jakieś 300zł.Pamiętasz mój przewód klimy?(K12)serwis coś około 1300zł+czynnik, ja 75zł+przykręcenie dwóch śrubek.+czynnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnrambo my tu o silniczku prawimy a nie o silniku:)

 

Poza tym przyszly kupujący to pierwsze co bedzie sciągal plastiki i sprawdzal oryginalnosc takich czesci? Nonsens.

 

Na alle znalazłem koledze za 80-250 zł używki. Wymieni chyba sobie sam. Aha cena 1260 zł byla bez robocizny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...