Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dzwiek V6


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo ze maxima to nie 200sx i tu sie ceni cisze Ale stozek ma to do siebie ze przy spokojnej jezdzie nie odzywa sie za wiele dopiero staje sie glosny jak da sie po garach a kiedy cisniemy to dzwiek rasowej wyscigowki jak znalazl i kolo sie zamyka:) Tak wiec po co stowac polsrodki kiedy sie chce miec naprawde fajny dzwiek? :]

PS. Szalony wiercil dziury i spelniaja one swoje zadanie i odglos fajny, choc za cichy ( ale niestety i tak nie jest to co stozek... )

 

duzo jest roboty z takim stozkiem?

czytalem troche. wiekszosc ma zrobione zaciaganie powietrza znad nadkola a z tym to juz troche roboty jest. jak ty masz to zobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam stozka bo auto mam na gazie Kiedy zaczelem przerabiac to okazalo sie ze najwiekszym problemem bedzie wyregulowanie gazu i zrezygnowalem Najlepiej zorentowany jest Jaca bo juz to zrobil w J30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam stozka bo auto mam na gazie Kiedy zaczelem przerabiac to okazalo sie ze najwiekszym problemem bedzie wyregulowanie gazu i zrezygnowalem Najlepiej zorentowany jest Jaca bo juz to zrobil w J30

 

aha... czyli jednak po zalozeniu gazu zaczynaja sie schody? hmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam stozka bo auto mam na gazie Kiedy zaczelem przerabiac to okazalo sie ze najwiekszym problemem bedzie wyregulowanie gazu i zrezygnowalem Najlepiej zorentowany jest Jaca bo juz to zrobil w J30

 

aha... czyli jednak po zalozeniu gazu zaczynaja sie schody? hmm....

 

piotrtal jakie schody? czytaj uwazniej

Bushman ma J30 na mikserze stad mozliwe "schody" czyli wiekszy koszt zabawy (ewentualna przerobka na blosa)

 

Jak do swojej maxi sekwencje wsadzisz najwieksze "schody" ze stozkiem to beda z pociagnieciem rur (fizycznie jak to upchnac), ale dla niektorych takie schody to czysta przyjemnosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam stozka bo auto mam na gazie Kiedy zaczelem przerabiac to okazalo sie ze najwiekszym problemem bedzie wyregulowanie gazu i zrezygnowalem Najlepiej zorentowany jest Jaca bo juz to zrobil w J30

 

aha... czyli jednak po zalozeniu gazu zaczynaja sie schody? hmm....

 

piotrtal jakie schody? czytaj uwazniej

Bushman ma J30 na mikserze stad mozliwe "schody" czyli wiekszy koszt zabawy (ewentualna przerobka na blosa)

 

Jak do swojej maxi sekwencje wsadzisz najwieksze "schody" ze stozkiem to beda z pociagnieciem rur (fizycznie jak to upchnac), ale dla niektorych takie schody to czysta przyjemnosc :)

 

no wlasnie schody typu (akcje z wolnymi obrotami silnika przy stozku lub dziurze w puszce od filtra). :)

... na benzynie rozumie bedzie ok, a na gazie?

 

i tak jak bym zakladal gaz to napewno po dziurze w puszcze lub stozku, wiec niech gaziarze mi dopasuja sekwencje zeby z tym wszsystkim grala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

musze sie tylko pochwalic. kupilem filtr K&N (polecany przez wielu z was) wycialem dziure 7.5 x 7.5 cm w puszcze filtru powietrza i delektuje sie dzwiekiem v6, ktory przeszedl moje najsmielsze oczekiwania :) mruczy az miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wplyw na dzwiek moze miec filtr powietrza? rozumiem wydech, modyfikacja, wyciecie czy cokolwiek innego, ale filtr strozkowy?

 

musze sie tylko pochwalic. kupilem filtr K&N (polecany przez wielu z was) wycialem dziure 7.5 x 7.5 cm w puszcze filtru powietrza i delektuje sie dzwiekiem v6, ktory przeszedl moje najsmielsze oczekiwania mruczy az miło.

 

już rozumiesz teraz ? ;)

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jaki wplyw na dzwiek moze miec filtr powietrza? rozumiem wydech, modyfikacja, wyciecie czy cokolwiek innego, ale filtr strozkowy?

 

musze sie tylko pochwalic. kupilem filtr K&N (polecany przez wielu z was) wycialem dziure 7.5 x 7.5 cm w puszcze filtru powietrza i delektuje sie dzwiekiem v6, ktory przeszedl moje najsmielsze oczekiwania mruczy az miło.

 

już rozumiesz teraz ? ;)

 

Pozdro !

 

oczywiscie. :)

denerwuje mnie tylko radio, ktore nie ma potencjometru obrotowego tylko jakies przyciski od volume i czasami nie zdazam go przyciszyc jak trafia sie okazja depnac w pedal i posluchac tej symfonii spod maski. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...