Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy ktoś z kolegów widział tą P12 ? Czy warto ?


yanik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem kupić ta primerke, podoba mi sie że ma silnik 2L i skóry z podgrzewanymi siedzeniami:) , ESP i ksenony...

Tyle że facet sprzedaje ja od 5-6 mcy ... Jakoś nie wierze, że nie znalazł sie kupiec... ( skoro jest idealna :)

 

link : http://allegro.pl/nissan-primera-full-opcja-i2323103625.html?source=oo

 

 

Czy ktoś może już ją oglądał ? Moim zdaniem zdjęcia sa robione przez typowego handlarza , specjalnie pomijając newralgiczne miejsca .. np: fotel kierowcy, przełączniki szyb ( zwykle obdrapane ) komora silnika jest tak sfotografowana ze nie widać bocznych łączeń błotnikowi lamp... itd.

 

Mam do dniej ponad 270km i nie bardzo chciałbym jechać na darmo...

 

Będę wdzięczny za opinie i sugestie.

 

pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wyposażenia wygląda jak by nie miała nawigacji brak nośnika płyt dvd i jest większy wyświetlacz w navi, według mnie ma 6 poduszek, nie widziałem wersji przed liftem żeby miała 8, i klimatronik raczej jest jedno strefowy, może jakiś kolega z tamtych okolic by skoczył zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli liczyc kurtyny to ma 8 :) Rozmawialem ze sprzedajacym, opis zrobili " z metra " faktycznie nie ma navi,( zreszta i po co ? :) klima zawsze jest w nich jednosterfowa... Jednak taki opis tez zastanawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to są dwie poduszki czołowe w przednich fotelach dwie i kurtyny 2 to 6, więc gdzie jeszcze ma??

 

może myśli, że przez taki opis szybciej sprzeda. Przed zakupem trzeba go dokładnie sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to są dwie poduszki czołowe w przednich fotelach dwie i kurtyny 2 to 6, więc gdzie jeszcze ma??

Ludzie różnie to odczytują, bo jest w kazdej P12 tak jak napisałeś, ale jakbyś liczył ile jest napisów AIR BAG to bedzie 8 tak więc myślę ze z tąd sie bierze to, że podają 8

(2 na desce, 2 na boczkach foteli, 2 na bocznych słupkach i 2 na tylnych słupkach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, a zdjecie jest tak okrojone ze nic wiecej nie widac...

 

zostawmy te poduszki :) oby sie nigdy nie przydały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproś sprzedającego o wiecej zdjęć w większej rozdzielczości na e-mail i będziemy dalej oceniać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ci się podoba a sprzedający zapewnia bezwypadkowość to reszta jest eksploatacją, którą się naprawi. Dopytaj czy daje gwarancje zwrotu kosztów w razie niepradziwyh danych. Czym jest 500km250pln w przypadku zakupu za 20000pln i pewności, ze to tylko20000pln a nie ukryte jeszcze 50000pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? mam mi to dac na pismie , a potem mam isc do sadu ?!

 

Rozmawialem, ze sprzedajacym, to serwis /salon Alfy i Fiata, gosc zostawil primke w rozliczeniu, facet stwierdzil ze nia ma czasu robic zdjec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mu nie zalezy to i tobie nie musi. to on chce sprzedać ty nie musisz tu kupic. Szukaj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość muflonik

skoro tak powiedział, to jak przyjedziesz taki kawal to też wzruszy ramionami i powie, ze nie ma czasu. Doda pewnie, że malowany dach od gradu i 10 innych elementów polerowanych przed sprzedażą i też wzruszy i pójdzie bo nie ma czasu :)

p.s. w opicie nie ma, że bezwypadkowy ;-)

Edytowane przez muflonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, odpuszczam... szukam dalej... ciężko coś dobrego trafić...

 

a co sądzicie o tej ?

 

http://tablica.pl/oferta/nissan-primera-2004-ID13r4J.html#a05223e0;r:15;s:

 

nie ma co prawda ksenonów , ale jest po lifcie, rozmawialem z gościem, jest książka do 2010 i przebiegu 90tys... teraz ma 132tysKm.

 

suma opłat zmieści się w 1500pln ?

 

tył nie za bardzo siedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kombi i tak samo wygląda tył - amorki sprawdzane wczoraj ale na heczbeku zsię nie znam to można sprawdzic na rolkach

wygląda ładnie ale jak swoja odpicuje to też tak świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to przebieg trochę mały, wiadomo zdarzają się takie okazje:)

ktoś przez 6 lat robi tylko 90 tyś a nagle w ciągu dwóch 42tyś:) czyli prawe połowe:)

A tym bardziej samochód od zachodnich sąsiadów:) także oni nie jeżdżą tylko do kościoła:)

Auto trzeba sprawdzić i jeżeli będzie ok to można śmiało brać:)

Najważniejsze czy silnik nie bierze oleju bo niektóre 1.8 lubią brać:)

opłaty:

-akcyza zależnie jak wyliczą wartość auta

- recykling 500zł

- tablice

- ubezpieczenie, przegląd

- tłumaczenie dokumentów

także trzeba sprawdzić.

Z doświadczenia to co na zdjęciu nie zawsze w rzeczywistości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oplaty jak sprawdzilem jakies 1850pln.. w super przebiegi przestalem juz ufać :) tym bardziej ze auto od handlarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, odpuszczam... szukam dalej... ciężko coś dobrego trafić...

 

a co sądzicie o tej ?

 

http://tablica.pl/of...05223e0;r:15;s:

 

tył nie za bardzo siedzi ?

 

u mnie też tak tył wygląda jakby siedział bardziej niż przód, na zdjeciach auto stoi jedną cześcia na jezdni a drugą na poboczu (róznica wysokości)

z tyłu masz belkę skrętną tak wiec na podstawie tych zdjęć dokładnie nie ocenisz czy siedzi mocniej niż w większości P12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dalej, jednak co ksenon to ksenon :) Strasznie ciężko coś wybrać. Wiem, sam sobie zawęziłem pole poszukiwań, ale jak już kupić , to potem nie żałować :)

 

Co powiecie na automat ?! awaryjnosc ? moc? spalanie ?

link do oferty :

 

http://otomoto.pl/nissan-primera-full-opcja-godny-polecenia-C21215181.html

 

dosc nietypowe wyposazenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna

wykukałeś nieźle wyposażenia europejskie sa dużo leprze od naszych sama navi już mówi za siebie (brak polskiej mapy)

automat - pewność(raczej) nie katowanego silnika a reszta jak w manualu to nie jest dsg żeby była frajda z automatu ale jak kupisz automat każde nastęone auto twoje to tez automat

daleko masz??? biez vin i kupuj czujnik lkieru rolki i wracasz nakołach do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt , ma duzo bajerow, mam do niej 230Km, niestety niem mam zadnych doswiadczen z automatem w Primerze .. wieksze splanie ?

awaryjnosc ?

 

Jezdzilem jagiem w automacie, dlatego chetnie bym taka kupil, wiem ze 140 kucy to nie 279, i nie bedzie to rakieta , ale do jazdy po miescie jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z automatu w automacie jest większe spalanie ale to chyba kwestia 0,5-1 litr

A o awaryjności to może ktoś gdzieś na forum klepał ba ja mam manuala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak jest to skrzynia CVT jak się nie myle to taka jak w p11 po lifcie i tam około 200kkm zaczynały się problemy z automatem, jeżeli przebieg jest prawdziwy to śmiało jeszcze 100kkm automat powinien walnąć bez problemu. Ogólnie co słyszałem i czytałem to niestety na automacie jest odczuwalny spadek mocy niż na manualu. Ogólnie ja miąłem takie samo wyposażenie bez tych czujników z przodu, tylko że diesel, wyposażenie super, skóra super sprawa. Ogólnie jak auto ma taki przebieg to w środku nie powinno być zniszczone, ja miąłem 200kkm i skóra była w super stanie to tu powinna jeszcze nowością pachnieć, sprawdz stan porządnie. Ja po swoją jechałem do Grudziądza 380km i opłacało się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, najbardziej boje sie napraw automatu, malo kto sie na tym zna... W przebieg nie wierze :) zawsze sa super :)

No i ten spadek mocy, nawet w benzynie to nie jest szybki samochod... zastanawiam sie czy warto miec mula , co pali 12-14 litrow w miescie, i jak sie sypnie to nie bedzie komu go naprawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...