Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypuszczam, że 90% dyskutujących po przejażdżce np m3 e46, ze szczęścia i pyerdolnięcia adrenaliny zrobiłoby ślady hamowania w majtach :)

A zrozumiałeś przeslanie jakie niesie ta dyskusja?Bo napewno nie wyśmiwanie marki ,jako takiej,a "małolatów"ściągających rozsypujące się badziewie,powiązane na druty i upiększane przez domorosłych "tunerów"Jedzie poterm taki na wiejskie disco w zakręcie 160 i ..Szlag z nimi,ale masa niewinnych ginie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrozumiałeś przeslanie jakie niesie ta dyskusja?Bo napewno nie wyśmiwanie marki ,jako takiej,a "małolatów"ściągających rozsypujące się badziewie,powiązane na druty i upiększane przez domorosłych "tunerów"Jedzie poterm taki na wiejskie disco w zakręcie 160 i ..Szlag z nimi,ale masa niewinnych ginie

 

Powtarzanie steoretypów, nudna mantra.

A gnojki i żelowe pelerynki od pewnego czasu przerzucili się na hądy (np eg3), bo lekkie, fakt, że papierowe, ale przy 160KM robi dobry przeciąg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was79, w 100% popieram,

To, ze bumy nadają sie na wiejski tjuning raczej dobrze świadczy o marce.

Każdy młody rolnik czy bywalec sztachoteki chciałby mieć namiastkę sportu w zagrodzie.

Niestety Nissany ( poza pewnymi wyjatkami ) do tego nie skłaniają. Są nudne i przeciętne.

A kupno 20-letniego Skyline'a wymagałaby większego zachodu. Łatwiej kupić baware, poszukac na allegro za 6 zł znaczek M-power i szanować na drogach gruntowych.

Ja na kierowców BMW patrzę inaczej. Zwłaszcza tych nowszych modeli- po prostu dokonali dobrego wyboru :)

A debil -czy w BMW, w mesiu czy w skodzie - zawsze będzie debilem.

Pisanie zatem, ze kierowcy konkretnych marek kogoś wkurzaja jest sporym nadużyciem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale statystycznie to własnie kierowcy BMW stawrzają na drodze najwieksze zagrożenie. Ostatnio wyprzedzało mnie duże BMW na trasie Lublin-Warszawa bez patrzenia ze są zjazdy i skrzyżowanie. Po czym dojeżdzając do Lublina stanęłam obok tego BWM ( i po co sie spieszył? ) i okazało sie ze to pan około 50 w garniturze. Jego nr rejestracyjny zapamieam chyba długo - czas kupić wideorejestrator i wysyłać filmiki policji.

A i sytuacja na ulicy obok mojego bloku kierowca BWM stwierdził ze będzie wyprzedzał na łuku (zazanączę że widocznośc wtym miejscu jest bardzo zła raz że wzniesienie dwa łuk i nie widać czy ktoś jedzie na przeciwko) walnął w auto marki Reanult. Skutek Renault maska i silnik wgniecione prawie pod kierowcę, kierowca Reanult w szpitalu . BWM - lekko wgnieciony zderzak a koleś cały i zdrowy.

Zgadza się że debil i w skodzie czy w maluchu zrobi krzywdę ale niestety więcej ich siedzi w BMW.

Edytowane przez ulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że łysy młody człowiek o tępym wyrazie twarzy nie słyszał stereotypów (niestety dość często potwierdzonych) o łysych z tępym wyrazem twarzy zadresionych i zakompleksionych młodzieńcach kupujących stare BMW... a potem kupuje stare BMW serii 3 z silnikiem 1,6 i mocą bodajże 90 KM i uważa się za najzajebistszego kierowcę rajdowego swojej małej mieściiny (niestety często też całkiem dużych miast) :D :D Pa ra no ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW będziesz miał wydatek.

 

A chi do stereotypów, to tak jak z księżmi. Jeden co nawywija jest dłużej pamiętany niż setki pozytywnie zaangażowanych.

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu świeżutki dzwon nyski pod moją miesciną. Wg gazety a ta dalej wg świadków pisze że kierowca gnal wyprzedzając sznur aut a potem bylo jak wszedzie i jak zwykle...auto z naprzeciwka na złość nadjechało i to po swoim pasie i wyprzedzający chcial sie schowac, schował ale wjechal komus w tylek i na tym skonczyly sie umiejętnosci powożenia. Także nie zawsze BMW choc myślenie jestem bogiem ogarnia i jednych i drugich

 

 

7823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widać że z tyłu facet się nie przejął,wcina bułę bo głodny i telefonuje..."kochanie jakiś baran nam autko zniszczył" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zetka konkretnie zmasakrowana ale warto śledzić otomoto bo pewnie zaraz sie pojawi jako auto od dziadka śmigającego do marketu i kosciola a zetka to nówka funkiel nie śmigane. A wracając do dzwona to na lokalnym forum też lud drwi z kierowcy wydzwaniającego i wcinajacego bułę:) Wg mediów i świadków leciał ok 200 km/h choć abstrahując to cudo to tyle pojedzie w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże patriotyczna,Polska postawa naszego ludu!.Dokopać leżącemu,a jak! :D Widać że brykę ma...sorki :D miał :D wypasioną to doj***ć mu! Jakie to nasze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jacko moze nie tyle zazdrość że ktoś ma super bryke ale raczej śmiech przez łzy z braku wyobraźni kierowcy. Cud że nikt nie zginął. Szkoda że inni uczestnicy ruchu tez oberwali przez brawure jednego. Na szczescie to tylko samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale statystycznie to własnie kierowcy BMW stawrzają na drodze najwieksze zagrożenie.

 

A gdzie można zapoznać się z tą statystyką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prywatana i znajomych :) nie brat Google ale rzeczywistość drogowa. Co ciekawsze w ojczyźnie BMW kierowcy tej że marki juz takiej opinii nie mają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam kultura jazdy jest większa,tam każdy jeździ jak pokazują znaki i mówią przepisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...