Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I odoje w drzwiach nie pomogą jak zderzakiem po nich ktoś posmyra.Wiem,Maniek wiem...malkontenci jesteśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ten patent trzeba dopłacić ekstra 200 PLN - trochę słono, jak za kilka kawałków plastiku - i rzeczywiście działają tylko wtedy, gdy to my otwieramy drzwi. Gdy w nasze zamknięte drzwi przywali jakiś sfrustrowany właściciel parkującego obok szrotu, na nic się nie zdadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>

<br />

za ten patent trzeba dopłacić ekstra 200 PLN - trochę słono, jak za kilka kawałków plastiku - i rzeczywiście działają tylko wtedy, gdy to my otwieramy drzwi. Gdy w nasze zamknięte drzwi przywali jakiś sfrustrowany właściciel parkującego obok szrotu, na nic się nie zdadzą<br />

Ale musisz przyznć,sprytny gadżet.

Jacek,własnie się o tym przekonałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także tego... Note pocałował się z dzikiem, tzn. uszkodzone tylko boczne drzwi na dole i próg i do tego rysy.

Moja żona chyba załapała coś z mojego jeżdżenia, bo wspaniałym manewrem uniknęła czołówki z całym stadem. Aha żeby nie było łatwo zrobiła to, na niecałe 48h przed porodem, wspaniała dziewczyna!

Aha najlepsze,że mamy kupca na Note i teraz musimy mu powiedzieć, że wartość auta troche spadła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instynkt zadziałał?a może wrodzone zdolności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką ośką miejsce byś sobie szybko zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja troche z innej beczki, może ktoś ma doświadczenie. Chodzi mi o kierowców BMW i syndrom wyprzedzania nie ważne jak i gdzie ale aby wyprzedzić. Czy jak sie wsiada do wyżej wymienionego auta to kirowcy mózg sie przeprogramowuje? Bo coraz bardziej mnie wkurzają..... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz Miał Wydatek,,,bo,,,,Będziesz Miał Wypadek.Barany Muuuuszą Wyprzedzać!!!Bo Mają Wiochę w genach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja troche z innej beczki, może ktoś ma doświadczenie. Chodzi mi o kierowców BMW i syndrom wyprzedzania nie ważne jak i gdzie ale aby wyprzedzić. Czy jak sie wsiada do wyżej wymienionego auta to kirowcy mózg sie przeprogramowuje? Bo coraz bardziej mnie wkurzają..... .

Ulek dojrzewa :D

Jeszcze trochę i bedzie łaciną kuchenną przez otwarte okno dawać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tylko na CB sie wyżalam jak jakis k..... próbuje swoich sił w swej super furze.

post-29501-0-82923600-1352916796_thumb.jpg

Edytowane przez ulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko!Trzeba jej poradzić ,że aby hamować silnikiem trzeba jechać tyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz Miał Wydatek,,,bo,,,,Będziesz Miał Wypadek.Barany Muuuuszą Wyprzedzać!!!Bo Mają Wiochę w genach

 

I to jest święta prawda. Mam identyczne zdanie. Kupuje taki często BMW z demobilu a szapnuje jakby miał super furę.

Edytowane przez Czeslaw4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak sie wsiada do wyżej wymienionego auta to kirowcy mózg sie przeprogramowuje? Bo coraz bardziej mnie wkurzają..... .

jaki mózg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że 90% dyskutujących po przejażdżce np m3 e46, ze szczęścia i pyerdolnięcia adrenaliny zrobiłoby ślady hamowania w majtach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...