Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję powołać komisję śledczą,a co!?

Nikt nie będzie niszczył Note-sów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Trzeba wyjaśnić:

 

1. Kto posadził w tym miejscu drzewo

2. Trzeba ustalić, czy drzewo pękło od uderzenia, czy ktoś je specjalnie "podciął"

3. Czy drzewo mogło tak uszkodzić dach, czy wewnątrz samochodu był wybuch

4. Czy w samochodzie są ślady trotylu

5. Kto nakazał zaparkować samochód w tym miejscu a nie innym i czy byli to Rosjanie

6. Czemu wrak jest tu a nie w garażu właściciela i kto i po co go tu przetrzymuje

7. Trzeba wyjaśnić czego wynikiem są widoczne uszkodzenia, bo takie drzewo raczej nie mogło aż tak uszkodzić samochodu, który jak wszyscy wiedzą był pierwotnie projektowany jako transporter opancerzony

8. Czy była mgła i czy była prawdziwa. Brak dowodów, że mgła była prawdziwa będzie dowodem, że była sztuczna.

 

Komisja śledcza jest bezwzględnie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranger na przewodniczącego!...Bo my szalonego Antka nie chcemy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi tu nie bedzie mówił że białe jest białe,a czarne jest czrne,bo tam gdzie teraz oni,wtedy stało ZOMO :devil: :devil: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas w końcu oddzielić prawdziwych Polaków od tych co uważają, że to drzewo spadło na tego Note przypadkowo. Prawdziwi Polacy wiedzą, że to był zamach a wewnątrz tego Note był wybuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmowa dziejów! przeciwko dwóm takim co księżyc zaimali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Bareja w tym palce maczał!?

Nieprawdopodobne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czystej ciekawości wyasygnowałem dziś w Biedronce kwotę 13,99 PLN, w zamian za co stałem się właścicielem urządzenia elektrycznego firmy Clarus (made in CRL) składającego się z zestawu trzech czterodiodowych lampek LED. Wybrałem w gustownym kolorze czarnym i nowoczesnym kształcie zaokrąglonego trójkąta icon_razz.gif (wzorów było przynajmniej 5 a każdy kolejny bardziej awangardowy pod względem koloru i kształtu) . Po rozpakowaniu (z niemałym trudem - z pleksi opakowania można by spokojnie wyprodukować owiewkę aerodynamiczną w motorowerze komar) okazało się,że otwierają się poprzez przekręcenie a włączają i wyłączają poprzez naciśnięcie reflektorka, więc obyło się bez studiowania instrukcji użytkowania icon_razz.gif .Każda z lampek zawierała komplet (3 szt) baterii paluszek AAA, więc po założeniu okazały się gotowe do użycia. Jako śmiały eksperymentator z duszą pomysłowego Dobromira za pomocą pianki samoprzylepnej (będącej na wyposażeniu denka lampki) zamocowałem jedną z nich na lewym słupku C mojej Diabelskiej Drakuli wychodząc z pesymistycznego założenia,że urządzenie kosztujące 4,66 PLN a/nie będzie działać w ogóle, b/ popsuje się w ciągu 30 s, c/w ciągu kolejnych 30 s odpadnie i szlag go trafi. Oj nie tak, panowie, nie tak! - jak śpiewał Shakin Dudi w swym przeboju o wdzięcznym i wiele mówiącym tytule "Au sza la la la" Sprzęt działa perfekcyjnie. Świeci mocnym, lekko rozproszonym światłem, doskonale oświetlając rejon tylnej kanapy.Jest prosty w obsłudze i w konserwacji. Nie wiem jak z kosztami eksploatacji (wytrzymałością baterii), ale to musi poczekać na rzetelną ocenę. Na poważnie zastanawiam się nad montażem bliźniaczego urządzenia (w końcu mam jeszcze dwa do zagospodarowania) na słupku C - tym razem prawym. :dribble:

post-20266-0-85320800-1352226134_thumb.jpg

post-20266-0-08410700-1352226186_thumb.jpg

post-20266-0-70920100-1352226192_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaciedupce, ale patent Dar1962, serio rozwaliłeś mnie na łopatki, kurde jak w XVII w. manufakturze :-)

 

like_a_boss_500-500x500.png

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaciedupce, ale patent Dar1962, serio rozwaliłeś mnie na łopatki, kurde jak w XVII w. manufakturze :-)

 

Raczej w Transylwani :devil: :devil: :devil:(bez urazy)

palac_transylwania.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę sobie wyobrazić,że Cyganie zapomnieli zamontować w tym luksusowym aucie oświetlenie tylnej kanapy (za to oświetlili schowek i bagażnik). Mnie to nie przeszkadza (z przodu jest komplet lampek) ale czasem trzeba poświecić z tyłu (choćby upychając na kanapę teściową) Nie chciało mi się ciągnąć kabli, montować i stąd narodził się ten nowatorski pomysł.Jak znam życie - prowizorki okazują się najtrwalsze. A tak na marginesie - Drakuli stuknęła dziś diabelska liczba, jeździ i psuć się nie chce (tfu!, tfu!) :dribble:

post-20266-0-41617700-1352232633_thumb.jpg

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie diabelska,o jedna odwróconą dziewiątkę za dużo :whistle: Tak trzymać,tylko z tego co słyszałem,warto zainwestować w dodatkową konserwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: tyle gadaliście o lampkach i aż się zdziwiłem jak pooglądałem je w klijo. Jest ich 6 sztuk w 3 drzwiowym aucie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściowej drogę oswietlać na kanapę?

A niech ciśnie po ciemku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...