Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik położenia wału korbowego.


Gość zuzu007aa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zuzu007aa

Ile razy w samochodzie można dokonać wymiany czyjników położenia wału korbowego i wałka rozrządu w serwisie nissana?

 

Mam problem z moją Tinką wymieniono mi czujnik położenia wału korbowego ale to niewiele pomogło bo autko mi nadal gaśnie gdy się pożądnie nagrzeje. Nagle odcina zaplon,musze poczekać kilka minut po czym znów bez probemu zapali. Problem pojawia się zwykle w upalne dni. Nie ma żadnych oznak, nie skaczą obroty,silnik rozpedza się normalnie,tylko w pewnym momencie nagle gaśnie. Działo się Wam coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robiłes to w serwisie, to jedx na reklamację, lub oddaj im ten czujnik a Tobie niech wsadza spowrotem Twój. Po co płacic za coś co nie działa? A może był trefny czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zuzu007aa

Dzisiaj wykazało błąd uszkodzenie w obwodzie czujnika wykrywania pozycji wału korbowego. a możliwe jest by przyczyna leżała w czujniku wałka rozrządu choć komputer pokazuje coś innego,bo znajomy twierdzi że jeśli to byłby ten drugi czujnik silnik tylko by szarpał ale nie gasł.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...