Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

falujące obroty,brak możliwości podłączenia komputera Almera N16 2000?


Gość doris1979

Rekomendowane odpowiedzi

Gość doris1979

Almera 2000 r N16 90KM benzyna/gaz

 

po włączeniu silnika wskazówka obrotomierza faluje , po ruszeniu z miejsca autko lekko sie dusi, szarpie, jakby nie miało siły ruszyc dalej .jak sie rozkręci , te objawy sie minimalzują Podczas jazdy ze stała prędkościa wskazówka nadal faluje i wyczuwalne jest minimalne szarpanie .

Zapaliła sie też kontrolka CHECK

Mechanik przeczyścił przepustnicę, przepływomierz, wykasował check, ale objawy nie ustapiły .

Dodatkowo stwierdził, że nie ma możliwości połączenia się z komputerem w mojej Almerze - jego komputer nie widzi mojego

Moje pytanie: czy jest to możliwe czy tylko chciał mnie spławić ?:-)

Gdzie szukać przyczyny takich objawów?

Gdzie w Łodzi można by to naprawić solidnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi to chyba najlepiej do kolegi Mac-a z forum uderzać, dużo ludzi polecało: http://www.klinika-japonczyka.pl/

 

PS: "nie ma możliwości połączenia" - słyszałem już nie raz po czym okazywało się, że mój ELM za 50zł z allegro jakoś dawał radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość doris1979

hmm.. czyli czas na ponowną wizyte u mojego "specjalisty".Pojade i go przyciśne :devil:

Dziękuje za info .Mam nadzieje, że się uda szybko zdiagnozować przyczyne.

Postanowiłam dopieścić moje autko,żeby nigdy mnie nie zawiodło..Nie ma nic bardziej przykrego niż wierny kompan , któremu coś dolega a nie umiesz mu pomóc ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

falowanie obrotów, może być sonda

Dobrze ze wstawiłeś wyraz-może-być sonda. To problem bardziej złożony. Po 1 jeżeli tak samo jest na etylinie to bez serwisowego Consult nie dojdziesz do ładu. Jeżeli nie wykaże zadnego błędu. To na 90% do wymiany listwa wtryskiwaczy, a może i wtryski(pojedynczo lub wszystkie)>Doświadczenie mojego kumpla! Po wymiamie listwy i wtrysków- jak ręką odjoł, a serwis nic nie wykazał.

falowanie obrotów, może być sonda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...