Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mrugajacy check


marcin211986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i problemów ciąg dalszy, dzisiaj rano miałem braki w prądzie, przy próbie odpalenia wyzerować się licznik, taki słaby alu, ale po naładowaniu zaczął migac check sprawdziłem na zworke ale wyszło 55. Jednak check się nie poddaje i miga sobie dalej. Bierze mnie na wytrwalosc chyba, nie mam pojęcia co się mogło stać, jedzie normalnie, zero dziwnych zachowań. P11 1,6 ga16de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero po 22 będę miał możliwość odłączenia aku, ale zauważyłem ze przestał działać wskaźnik poziomu paliwa. Tzn "utknął" na poziomie pierwszej kreski, i ani w dól (nawet mi sie podoba ze nie opada;)), ani w gore. Przy resecie zegarów działa pięknie, podnosi sie i opada, na wyświetlaczach pojawiaja sie napisy err0000 i jakiś napis z cyframi 2.0, ktoś sie orientuje o co chodzi?

 

odłączenie aku nic nie dało, check nadal mruga, bez innych oznak jakichkolwiek błędów, tylko ten wskaźnik paliwa...

 

wie ktoś co mogło sie stac? Bo mi już brakuje pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że koledzy nie czytają instrukcji obsługi :devil:

Migająca kontrolka to błąd NATS lub woda w filtrze paliwa dla diesla

P!! nie ma kontrolki NATS jak P11,144 i check robi za nią w razie bólu

 

Odseparuj klucz od innych

przekręć na on i zostaw na 5 sek

Przekręć na lock i poczekaj 5 sek

odpal samochód

 

lampka powinna zgasnąć (lub nie a to już gorzej, ale o ty później, na razie nie będę cię stresować :wave: )

Edytowane przez and_pec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki, migotka zniknęla, pozostał tylko ten wredny wskaźnik paliwa, ciągle trochę poniżej 1/4 zawisl i nie ma zamiaru sie stamtąd ruszyć. W trakcie testu zegarów podnosi sie i opada, a przy normalnym działaniu ani drgnię, obstawiam ze coś nie tak w zbiorniku jest, bo jadąc na PB samochód zachowuje sie tak jakby paliwa nie dostawal, tylko ze dzieje sie tak tylko i wyłącznie przy szybszym wejściu w zakret lub też przy ostrych zakrętach, ale zawsze gdy kręcę w lewo, i ma opory przy odpalaniu jak stoi przechylony na prawo, Na lpg jest podobnie, tylko ze na postoju gdy samochód jest przechylony na lewo. Gaz to napewno parownik już na kolanach blaga o wymianę, ale dlaczego tak dziwnie chodzi na benzynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niezbyt długo masz swego dupowoza a do tego nie czytasz forum Numer z "komornikien" to stary numer primer.

Trzeba sprawdzić wtyczkę od zegarów a najlepiej to przelutować tzw zimne luty w zegarach .Nissan żałował cyny. Kontakt spray pomoże na jakiś czas

 

PS jak pomogłem to daj punkt :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go blisko rok, ale powoli dostaje szału z nim... Było wszystko ładnie, pięknie do czasu... posypało się zawieszenie, zrobiłem, potem... cała lawina usterek, problemów... W każdym razie wielkie dzięki za pomoc:)

 

A ktoś orientuje się dlaczego w przechyle nie chce on jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim przechyle Co ty na dwóch kółkach jeździsz z rampy :devil: Może pompa coś niedomaga albo smok nie sięga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie próbowałem na dwóch kołach jeszcze:-) chodziło o to ze na lukach jak przechyli sie na prawa stronę to kaput. Już nie mam sil na ten samochód, poszlo w niego tyle, ze bym kupił jeszcze dwa inne... Ok, jutro zajrzę do tego zbiornika co sie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...