Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

piszczący pasek


Gość kazpo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników, mam problem z popiskującym paskiem(chyba) osprzętu . Zaczęło się ok 19tys km ( możliwe że z powodu cieknącej pokrywy rozrządu -trochę mogło chlapać olejem - już załatwione , potem pasek był czyszczony i przez chwilę było ok , ale potem ćwierkanie wróciło . Wymieniłem pasek osprzętu i tez było ok przez jakiś czas,( teraz mam przejechane 21000 km , wymiana była jakiś miesiąc temu) ale znowu teraz mam to samo . Czy ktoś miał z tym podobny problem i jak dał sobie z tym radę ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opacinski

Jak u mnie ćwierkało, to najpierw próbowałem ustalić, czy to nie łożysko i wymieniłem kilka - i dalej ćwierkało. Dopiero później pomyślałem , że może pasek - i to był pasek właśnie / włożyłem na próbę zupełnie nowy/ . Ale tak z tym starym ,jeździłem, i po pewnym czasie przestał sam z siebie. Jeżeli pasek dałeś nowy i dalej ćwierka - to poszukałbym w łożyskach / np. naprężacza czy rolki /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zupełnie inny silnik, ale może to jakaś wskazówka... u mnie jak zaczęły się mrozy piszczała pompa wspomagania kierownicy, pomogła wymiana płynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...