Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tylna szyba do zabudowy GSE SII


bravo_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,

 

Potrzebuję wymienić tylną szybę (szklaną..) w zabudowie GSE SII, producent to chyba APLHA. Problem w tym, ze zupełnie nie mam pojęcia gdzie jej szukać - Nissan przecież zabudów nie produkuje.

Na allegro próżno czegoś takiego szukać, do ASO dzwoniłem, coś tam mieli poszukać w tym swoim systemie i ewentualnie oddzwonić jak znajdą, nie oddzwonili.

Czy można w jakiś sposób dotrzeć do producenta tych zabudow ? W Internecie ciężko cokolwiek o nich znaleźć niestety. Ktoś coś doradzi ?

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że skończy sie to na zakupie nowej budy (lub używanej - kompletnej). Z częściami do zabudów to jest problem albo z dostepnością albo z cenami. Jak w ASO nie znajdą to z producentem się pewnie nie dogadasz (o ile znajdziesz kontakt).

 

Również wesołych świąt życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tego się obawiałem. Drugiej zabudowy raczej nie kupię, prędzej roletę. Zastanawiam się jeszcze czy nie kupić jakiejś płyty z plexi czy poliwęglanu i spróbować to jakoś przymocować, potem jeszcze pokryć folią przyciemniającą, ale obawiam się, że będzie to jednak kiepsko wyglądać ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poliwęglan kupisz odrazu ciemny gniesz go na ciepło możesz też poszukać firmy która dorobi ci szybę pod wymiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

Miałem podobny problem z szybą do zabudowy niby znanej renomowanej firmy ARB, i też dużo obietnic, gadania i skończyło się tak jak radzi Adam Słodowy . Wyspawałem z profila aluminiowego szkielet w który obsadziłem zamek, wszystko przynitowałem wo listwy zawiasy do której była przyklejona szyba, dociąłem w firmie pleksę, umocowałem ją na śruby podklejając taśmę dwustronną i uszczelki, do tego okleiłem to dziurkowana folia w kolorze nadwozia żeby nie było rupieci na pace widać.Czwarty rok trzyma sie kupy i nikt nie pokazał mi jeszcze palcem że to jakaś druciarska robota. Koszt ok 200 pln. Tak to wygląda.

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nissan/Pickup/41212/508337

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzięki za sugestie. Zajmę się tym już w następnym roku, pewnie skończy się na plexi/PC.
 

Update:

Gdyby ktoś miał w przyszłości podobny problem - mi wstawiono szybę w NordGlass. Zastosowali jakiś plexiglass, którego, jak mi powiedziano "nie można mylić ze zwykłą plexi". Wszystko dobrze wygląda, jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...