Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

LPG & silnik 2.0 gazować czy nie ?


TeamDragon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że w siedleccy fachowcy nie są najwyższych lotów, ale cóż nie było wyjścia ;)

wiesz, tu nie chodzi o to czy są czy nie są najwyższych lotów, tylko czy się przyłożyli, chociaż do doboru komponentów, bo to Twój silnik i Ty będziesz go naprawiał a nie oni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, tu nie chodzi o to czy są czy nie są najwyższych lotów, tylko czy się przyłożyli, chociaż do doboru komponentów, bo to Twój silnik i Ty będziesz go naprawiał a nie oni

masz rację, mam tylko nadzieję że znajomy który mi montował instalację zrobił to poprawnie przy użyciu optymalnych podzespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację, mam tylko nadzieję że znajomy który mi montował instalację zrobił to poprawnie przy użyciu optymalnych podzespołów.

czas pokaże i km :) zarzuć na forum fotki jak to wyglada u ciebie instalacja LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, mam tylko nadzieję że znajomy który mi montował instalację zrobił to poprawnie przy użyciu optymalnych podzespołów.

 

aa to inna sprawa, zaznaczyłem słowo KLUCZ, :D ale niestety taka cena nie jest dla wszystkich, bo są różne uwarunkowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Panowie krótka piłka .... gazować czy nie ?

jeśli tak to ... co ? jak? i za ile? chociaż kwestia kosztów to tylko pochodna więc sprawa 2-go rzędna

na co zwrócić uwage tak żeby za 100 tys km nie robić remontu silnika czy też nie wymieniać go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazować :) ja zrobiłem 160 kkm na LPG i wszystko jest ok..... mam Landi Renzo Omegaz koszt ok. 3200 PLN

zaraz kolega DINO doda od siebie co i jak..... wkońcu sam zajmuje sie tym profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze, to założyć odpowiedni zestaw i dobrze wystroić, jak gość nie ma AFR-a to poszukaj w okolicy aby zrobić korekty, przez 100kkm to zarobisz na drugi silnik albo samochód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze, to założyć odpowiedni zestaw i dobrze wystroić, jak gość nie ma AFR-a to poszukaj w okolicy aby zrobić korekty, przez 100kkm to zarobisz na drugi silnik albo samochód :D

jak zwykle skromnie sie wypowiadasz :)

ja juz zaoszczedziłem na 2 p12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze, to założyć odpowiedni zestaw i dobrze wystroić, jak gość nie ma AFR-a to poszukaj w okolicy aby zrobić korekty, przez 100kkm to zarobisz na drugi silnik albo samochód :D

 

 

odpowiedni zestaw to:..............?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedni zestaw to:..............?

ja bym wkłAdał: TECH214(OPTIMA PRO-TEC, STAG4+), BARAKUDA, ACR01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wkłAdał: TECH214(OPTIMA PRO-TEC, STAG4+), BARAKUDA, ACR01

 

nic mi to nie mowi bom laik ale jesli ide do firymy/osoby ktora instaluje gaz w samochodzie i mu poakuzje taka liste to pownni wiedziec co i jak? czy tez ... maja swoich dostawcow konkretnych firm tacy przedstawiciele konkretnych firm np BRC ?... a przy okazj ktos zna dobrego gazownika w łodzi? primere gazowalem w Łasku ale oni to wlasnie BRC zakladali ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli ide do firymy/osoby ktora instaluje gaz w samochodzie i mu poakuzje taka liste to pownni wiedziec co i jak?

 

ehhh, to taż zależy, STAG-a bedzie znał, TECH-a powinien bo juz jest trochę na rynku, OPTIMĘ nie podejrzewam bo to coś nowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, to taż zależy, STAG-a bedzie znał, TECH-a powinien bo juz jest trochę na rynku, OPTIMĘ nie podejrzewam bo to coś nowego :D

 

 

czyli d*pa blada?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam lpg w X-trailu T30 2.0, zrobiłem narazie tylko ok 5000 km, i póki co jest ok. Spalanie zimą 13-14 litrów lpg. Mam instalację Staga, zbiornik w kole 65l. Szczegóły instalacji wyśle na pw, jak coś. Płaciłem 2000 w Siedlcach

ok poproszę o info. marcin0706@o2.pl

 

godny poleceni gazownik woj łódzkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, wtryski najgorsze jakie są na rynku a w dodatku w pozycji leżącej, filtr gazu też najniższych lotów, brak opasek na wężykach, kolektor miałeś zdejmowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, jak na koleżeńską usługę to hmmmm, no ale kolegów się nie wybiera :D :D

tak na szybko, poinformuj kolegę, że: te wtryski powinny być w pionie, brak opasek na wężykach, kolektor pewni nie był zdejmowany widząc to co na zdjęciach, zawolak jak się zabrudzi zacznie klękać, u mnie nie dawał rady, czyli ogólnie zapłaciłeś normalnie :D :D za to coś :D :D

 

tak z ciekawości sprawdź, czy jesteś w stanie odkręcić nakrętki aby zdjąć kolektor, :D :D :D oczywiście bez wykręcania wkrętek :D :D :D no ciekawe jak mapy i ustawienia

 

tak aby nei być gołosłownym, jeżeli chodzi o moich kolegów to tak im pomontowałem :

P12 -> http://www.fotosik.pl/u/dino777/album/1303027

ASTRA -> http://www.fotosik.pl/u/dino777/album/1221509

AVENSIS -> http://www.fotosik.pl/u/dino777/album/1291965

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako kolega, powinien zadbać o to aby było jak najlepiej :D wiesz, auto i na tym pojedzie, jak będzie dobrze wystrojone, no ale :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, jak na koleżeńską usługę to hmmmm, no ale kolegów się nie wybiera :D :D

tak na szybko, poinformuj kolegę, że: te wtryski powinny być w pionie, brak opasek na wężykach, kolektor pewni nie był zdejmowany widząc to co na zdjęciach, zawolak jak się zabrudzi zacznie klękać, u mnie nie dawał rady, czyli ogólnie zapłaciłeś normalnie :D :D za to coś :D :D

 

tak z ciekawości sprawdź, czy jesteś w stanie odkręcić nakrętki aby zdjąć kolektor, :D :D :D oczywiście bez wykręcania wkrętek :D :D :D no ciekawe jak mapy i ustawienia

 

tak aby nei być gołosłownym, jeżeli chodzi o moich kolegów to tak im pomontowałem :

P12 -> http://www.fotosik.p...7/album/1303027

ASTRA -> http://www.fotosik.p...7/album/1221509

AVENSIS -> http://www.fotosik.p...7/album/1291965

 

 

widze ze kolega krytykuje to zapoda komplecik LPG do x traila ktory będzie nie do pobicia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega da radę x trail jak i to co ma być też sie da

 

maxi ,,opcja

reduktor 2 stopniowy wtryski kehin med itp ....

 

rozsądna to to co polecamy od dawna ,,, hana baracuda elektronika tech ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...