Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11] Centralny zamek z dokładanym pilotem


Gość czeczen4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na wstępie napiszę tylko że kopię od kilku godzin na forum ale nie znalazłem przypadku podobnego do mojego.

Sprawa wygląda tak:

Mam primerę z 97 roku z centralnym NATS bez pilotów, jak ja kupiłem dwa lata temu podłaczyłem sterownik z pilotami carprotect, ostatnio niestety coś się posypało.

po zamknięciu z pilota po 3 sekundach zamek sam sie otwiera i tak w kółko macieja, z kluczyka nie da sie go zamknąć, jedyny sposób to rygle w drzwiach co jest bardzo denerwujące i kłopotliwe.

Wymieniłem juz oryginalny sterownik centralnego na inny tak samo centralke do pilotów ale bez zmian.

Dodam że jak zamykam masą na krótko to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z 97 fabryczny central w co sie wpinałeś może jakiś czujnik z krańcówki drzwi daje sygnał do centrala że są otwarte /nie domknięte drzwi i dla tego tak skacze ,,,

 

zobacz czy zapala ci sie lampka w aucie po otwarciu każdych drzwi ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo szukasz, podobny przypadek: forum.nissanklub.pl/index.php/topic/85329-p11144-po-zamknieciu-od-razu-otwiera-zamki/

Jak mowisz, ze wymieniles centralke, to w takim razie nie jej wina, ale gdzies dalej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...