Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T30 X-trail wyposażenie dodatkowe


zeshky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie które modele mają takie cuda. Ma ktoś, jak się sprawuje? Jedno to lodówka, która wykorzystuje wentylację auta, czyli latem mamy chłodziarkę :)

post-53985-0-73676500-1359709859_thumb.jpg

post-53985-0-38076300-1359709867_thumb.jpg

Edytowane przez zeshky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pierwsze to gdzie było montowane ? zamiast podłokietnika ??

 

No i gdzie popielniczka z zapalniczką w wersji z mega lodówką?

W zwykłych cach też jest lodówka tylko dużo mniejsza przez popielniczkę

Edytowane przez chudson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pierwsze to gdzie było montowane ? zamiast podłokietnika ??

 

No i gdzie popielniczka z zapalniczką w wersji z mega lodówką?

W zwykłych cach też jest lodówka tylko dużo mniejsza przez popielniczkę

No popielniczka wypada, tak samo jak gniazdo ale wchodzi butelka 0,5l i jeszcze jest miejsce (montowane w niektórych X-t po 2005 roku). To drugie to lodówka wpinana za podłokietnikiem - a to było jako opcja wyposażenia.

multibox.bmp

Edytowane przez zeshky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli działa tak samo jak ta mniejsza wersja lodówki ,którą mamy w każdym poliftingowym xie to szału nie ma, ledwo potrafi utrzymać temperature jak sie przyniesie puszke z lodówki. Poza tym cały czas trzeba mieć klimę i nawiew włączony. Mogli to chociaż jakoś ocieplić termicznie.

 

Natomiast tej wielkiej szafy z 1wszego zdjęcia nie wyobrażam sobie montowania "za" podłokietnikiem, ewentualnie zamiast , masz jakieś informacje serwisowe o jej uzytkowaniu ?? bo ciekawi mnie czy faktycznie była to lodówka czy tylko schowek - zastanawia mnie jak podpięli się do nagrzewnicy i którędy. Może ma ona jakieś zaślepione wejście albo trójnk gdzieś wstawiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Udało mi się kupić oba elementy, więc jak dostanę to napiszę jak to się sprawuje.

 

Znalazłem chwilkę czasu i wymieniłem schowek z przodu na ten większy. Poniżej kilka fotek z wymiany. Generalnie operacja plug & play wszystko pasuje. Jak ktoś nie pali i mu popielniczka nie potrzebna to idealne rozwiązanie. Miejsca jest na dwie butelki 0,5l i jeszcze telefon wejdzie.

Wady to tracimy jedno gniazdo zapalniczki - mam zamiar je przenieść gdzieś w okolice podłokietnika.

post-53985-0-23156100-1361792197_thumb.jpg

post-53985-0-40427200-1361792198_thumb.jpg

post-53985-0-06514200-1361792200_thumb.jpg

post-53985-0-39199500-1361792202_thumb.jpg

post-53985-0-20404000-1361792204_thumb.jpg

post-53985-0-03725000-1361792206_thumb.jpg

post-53985-0-79932400-1361792207_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie ale czy warte swojej ceny ? Mi tam spokojnie wystarcza mały na 2 puszki pepsi a popielniczka świetnie robi za pojemnik na drobniaki ;D

 

Ile wyniósł cię ten bajer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie popiołka jest niezbędna ;) trzymam w niej zapalniczkę, drobniaki i mentosy :) a do gniazda podłączyłem CB...

 

ps

czyżby w Pile pogoda pozwalała już na grzebanie? czy masz garaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie tak tragicznie , znośna cena jednak zważywszy na to ,że lodówka była tylko wymieniłeś na większą to chyba wolał bym wydać na inne bajery ;)

 

Ciekawi mnie jak ten schowko-podłokietnik będzie się prezentował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie popiołka jest niezbędna ;) trzymam w niej zapalniczkę, drobniaki i mentosy :) a do gniazda podłączyłem CB...

 

ps

czyżby w Pile pogoda pozwalała już na grzebanie? czy masz garaż?

Pogoda się dopiero robi. Garażu jeszcze nie mam ale mam dostęp jakbym musiał coś grubszego robić. Ten garaż też niezły bo wysokość troszku mała i jak podnosiłem zawieszenie w Vitarze to nie uwzględniłem wysokości wjazdu... skończyło się na spuszczaniu powietrza z kół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...